I Sesja Młodzieżowej Rady Miasta

Autor Wiadomość
redbull
ci

85

2011-02-22 18:48:13

I jak tam młodzi radni po dzisiejszej sesji, kto został przewodniczącym? :rotfl: Czy znowu Razem wszystko zagarnęło :crazy:

Właśnie otrzymałeś ostrzeżenie od użytkownika DreameR.
Najwidoczniej złamałeś jeden z punktów regulaminu: http://ofg.pl/regulamin. W razie wątpliwości, skontaktuj się z powyższym użytkownikiem w celu wyjaśnienia wątpliwości.

 
radna

322

2011-02-22 20:14:32

Przewodniczącą Młodzieżowej Rady Miasta została Anna Jabłońska z I LO.

 
oki
Użytkownik usunięty

2011-02-22 20:39:52

Komu ten twór jest potrzebny?
Tym bardziej że został powołany niezgodnie z prawem!
A dlaczego tak twierdzę?
A dlatego że zgodnie z ustawą o samorządzie gminnym Rada gminy na wniosek zainteresowanych środowisk MOŻE wyrazić zgodę na utworzenie młodzieżowej rady gminy.
A wiec podstawą prawną wyrażenia zgody na utworzenie rady młodzieżowe musi być uprzednio złożony wniosek zainteresowanego środowiska.
Tymczasem -NIKT ,NIGDY takiego wniosku nie złożył!

 
redbull
ci

85

2011-02-22 21:22:36

Faktycznie nie wiadomo po co i dlaczego ten twór powstał, ale cóż niech się młodzież bawi, jestem tego zdania lepsze to niż stanie z butelka piwa w klatce
--—
Wyedytowano / milka

Właśnie otrzymałeś ostrzeżenie od użytkownika DreameR.
Najwidoczniej złamałeś jeden z punktów regulaminu: http://ofg.pl/regulamin. W razie wątpliwości, skontaktuj się z powyższym użytkownikiem w celu wyjaśnienia wątpliwości.

 
Andrzej27 Mężczyzna
Just do it.

790

2011-02-22 21:36:41

redbull, ale takie zebranie młodzieżowej rady miasta jest raz w miesiącu więc od "stania na klatce z piwem w ręku" to nie uratuje :) A ja też zastanawiam sie po co ta młodzieżowa rada skoro i tak z niej nikt nic nie ma  :) I tak wszystko to co "uchwalą" w życie raczej nie wejdzie :) Sam chciałem do niej iść tak dla zabicia czasu, ale mnie wywalili po zdobyciu 25 głosów, bo mam już niestety ukończone 18 lat ;/

http://zalukaj.pl/polecony,628116/
 
milka Moderator Kobieta
Nullus anxietas.

5,597

2011-02-23 08:13:10

A może oni po prostu dlatego się w to "bawią", żeby przygotować się w jakiś sposób do dorosłego życia? Nikt o tym nie pomyślał? Świat polityki, samorządów to nie takie hop-siup jakby się mogło wydawać. Niech mają rozeznanie od młodego, żeby potem chociaż mogli głosować świadomie i umieć walczyć o swoje.
Lepiej chyba porozmawiać o czymś takim, niż o przysłowiowej dupie Maryni? Bo nie wydaje mi się, że ich rozmowy ograniczają się tylko do tych comiesięcznych spotkań.
Ale lepiej uciąć w zarodku każdą inicjatywę i niech się młodzież włóczy i szuka innego zajęcia :eyes:

Kurs programowania WordPress
Podstawową umiejętnością, jaką powinien posiąść każdy człowiek, jest wdupiemanie, które polega na odróżnianiu rzeczy ważnych i takich, na które ma się wpływ, od badziewia, czyli cudzych fanaberii, fochów, żądań i oczekiwań pod hasłem "bo wszyscy tak robią"