Przejdź do strony: , 1 ... 11, 12, 13 [14Następna

Antypolonizm

Autor Wiadomość
Vortex
๔เשเภє รฬєєקєг

857 1/3

2018-08-05 19:50:39

Z tego co widzę wszyscy chcą, piszą, że stawiają na polskość nawet lidl zapiera się ze sprzedaje 70% produktów polskich. Jakoś to do mnie nie przemawia ponieważ rzeczywistość jest zupełnie inna. Chociaż z drugiej strony to wszyscy mają rację przecież w większości produkty są pakowane w Polsce. Przez spółki jak najbardziej zarejestrowane w Polsce, które są podmiotami polskimi. A no tak są jeszcze inne spółki zarządzające polskimi spółkami ? hmmm.

"Niech se mieszkaniec przyjdzie i kaganiec założy (...)
Niech mu odpisze, że mam w dupie tych mieszkańców, którzy się podpisują jako mieszkańcy"
( Przewodniczący RM Giżycka Robert K. na sesji Rady Miejskiej Giżycka 27.03.2019 )
 
Z.J. Mężczyzna

3,394

2018-08-08 14:22:25

[Oryginał: 2018-08-07 09:08:59]

https://klubjagiellonski.pl/zbiorka/wesprzyj-rozwoj-aplikacji-pola-promuj-madry-patriotyzm-konsumencki/

[Dodano: 2018-08-08 14:22:25]

W Kauflandzie niebawem będzie jeszcze ładniej i nowocześniej.

Kaufland Polska otrzymał pożyczkę z Europejskiego Banku Inwestycyjnego o wartości 100 mln euro na modernizację 50 sklepów w Polsce, w tym wymianę wyposażenia, mebli i inwestycję w efektywność energetyczną budynków.

Każda pożyczka na przedsięwzięcie w kraju Unii wymaga zgody tego kraju, co wynika ze statutu Banku. Bez zgody naszego kraju, Bank nie udzieli pożyczki żadnemu podmiotowi na projekt w ramach jego granic…

…w radzie dyrektorów Europejskiego Banku Inwestycyjnego zasiada Piotr Nowak, podsekretarz stanu z Ministerstwa Finansów. :clap:

Źródło:http://www.dlahandlu.pl/detal/wiadomosci/kaufland-z-kolejna-pozyczka-na-100-mln-euro-od-europejskiego-banku-inwestycyjnego,72458.html

Znajomy ma firmę wykonującą prace instalacyjne dla niemieckich sieci handlowych. Wszystkie sprzęty, materiały, a nawet wkręty przychodzą z Niemiec.

Tak powinniśmy dbać na nasz rynek jak robią to Niemcy. Obawiam się jednak, że już za późno. Zamiast tego "machamy szabelką" i chodzimy na marsze i inne "imprezy patriotyczne". "Najwięksi patrioci" robią to w… niemieckich strojach sportowych :hahaha:

 
Vortex
๔เשเภє รฬєєקєг

857 1/3

2018-08-08 17:13:30

[Oryginał: 2018-08-08 16:26:42]

Wielu ludzi nie macha szabelką. I ci ludzie widzą jakie są realia. Sam pisałeś o "naczyniach połączonych" jednak odnoszę wrażenie że sam tego nie rozumiesz.
Jedyną osoba która na tym forum macha szabelką jesteś ty i wątpię żebyś kiedykolwiek przestał. Rozumiem twoje "patriotyczne" intencje sam jednak zauważasz że "za późno" to po co nadal bijesz piane w tym temacie ? Liczysz że to coś zmieni ? Wiesz dlaczego te śrubki pochodzą z Niemiec ? Jednym z powodów jest tez taki, dla którego twój znajomy wykonuje prace montażowe. Podpisał umowę - wygrał przetarg ?.

[Dodano: 2018-08-08 17:13:30]

Jeśli chodzi o stroje sportowe - dlaczego, żadna polska firma nie ubrała odpowiednio polskiej reprezentacji ?

"Niech se mieszkaniec przyjdzie i kaganiec założy (...)
Niech mu odpisze, że mam w dupie tych mieszkańców, którzy się podpisują jako mieszkańcy"
( Przewodniczący RM Giżycka Robert K. na sesji Rady Miejskiej Giżycka 27.03.2019 )
 
Benon

126

2019-04-26 12:31:14

Judasz i Haman

TVN
rel="nofollow">Wieszanie Hamana

Znów Polaków żydowska dosięgła krytyka,
Bowiem zbili Judasza ludkowie z Pruchnika.
Jednak Polak ma cicho, jak wylękły zając,
Siedzieć w Purim, gdy Żydy Hamana wieszają.

 
Vortex
๔เשเภє รฬєєקєг

857 1/3

2019-04-26 13:10:11

Mogli zamiast Judasz napisać Hitler lub Stalin.
Zapewne i Piniata będzie zakazana ( o ile już nie jest )

Z innej beczki dlaczego to niby jest skierowane przeciw semitom ?

Semici wg encyklopedii to ‘wszystkie ludy albo zamieszkujące staroż. Bliski Wschód, albo posługujące się dzisiaj językami z rodziny języków semickich. Czy w takim razie istnieje oddzielne słowo określające wrogość wobec np. Arabów ?

Dlaczego Żydzi przywłaszczają sobie określenia, które nie tylko ich dotyczą ?

a co do tej tradycji z filmu - podoba mi się. Bo nie chodzi tutaj o Żyda jako Żyda tylko o człowieka, który sprzedał za kasę innego człowieka, że ten akurat był narodowości żydowskiej to co na to poradzić - w końcu to żydzi PŚ pisali i Judasza tak kiepsko przedstawili.
Judasz to symbol pewnych zachowań z którymi trzeba walczyć i piętnować.

"Niech se mieszkaniec przyjdzie i kaganiec założy (...)
Niech mu odpisze, że mam w dupie tych mieszkańców, którzy się podpisują jako mieszkańcy"
( Przewodniczący RM Giżycka Robert K. na sesji Rady Miejskiej Giżycka 27.03.2019 )
 
mistyczny
Realista

172

2019-05-01 14:52:24

Co ci Narodowcy znów się czepiają tej pięknej ustawie 447.Mòwią że to AntyPolska ustawa.Ameryka chce dla nas dobrze podpisanie przez Trumpa tej ustawy to dowód że bardzo nas cenią.Dzieki bazom amerykańskim czuje się bezpiecznie zły Putin nie zaatakuje nasz kraj a niech tylko spróbuję to nasz sojusznik już mu pokaże gdzie raki zimują.

 
Vortex
๔เשเภє รฬєєקєг

857 1/3

2019-05-01 22:54:39

mistyczny:

Co ci Narodowcy znów się czepiają tej pięknej ustawie 447.Mòwią że to AntyPolska ustawa.Ameryka chce dla nas dobrze podpisanie przez Trumpa tej ustawy to dowód że bardzo nas cenią.Dzieki bazom amerykańskim czuje się bezpiecznie zły Putin nie zaatakuje nasz kraj a niech tylko spróbuję to nasz sojusznik już mu pokaże gdzie raki zimują.

A w razie czego wystawimy WOT - pewnie dlatego jeszcze Putin nie zaatakował bo nie wie jak ma zwalczyć WOT, śmiechem czy dowcipem.

"Niech se mieszkaniec przyjdzie i kaganiec założy (...)
Niech mu odpisze, że mam w dupie tych mieszkańców, którzy się podpisują jako mieszkańcy"
( Przewodniczący RM Giżycka Robert K. na sesji Rady Miejskiej Giżycka 27.03.2019 )
 
mistyczny
Realista

172

2019-05-03 11:59:33

Wystawimy WOT i wygramy wszystkie wojny będziemy potęgą.Odrodzi się Husaria i będziemy nie do pokonania,już nikt nie powie złego słowa o nas.

 
Benon

126

2019-05-05 11:48:47

Mienie bezspadkowe - propozycja instrukcji dla polityków i dyplomatów

Kiedy mienia bez spadku kwestię ruszać będą,
Krótkim zdaniem "Spie…dalać!" zamknij usta mendom.

 
Vortex
๔เשเภє รฬєєקєг

857 1/3

2019-05-08 13:47:06

Przy wspólnym obiedzie rozmawiają katolik, protestant, muzułmanin i żyd.

- Jestem tak bogaty, że zamierzam kupić CitiBank – mówi katolik.
- Ja jestem bardzo bogaty i kupię sobie General Motors – dodaje protestant.
Muzułmanin na to:
- Ja jestem bajecznie bogatym księciem… Kupię Microsoft.
Zapadła cisza. Wszyscy czekają, co odpowie żyd. Ten spokojnie zamieszał kawę, oblizał łyżeczkę i odłożył ją na spodek. Popatrzył na pozostałych i mówi:
- Nie sprzedaję.

"Niech se mieszkaniec przyjdzie i kaganiec założy (...)
Niech mu odpisze, że mam w dupie tych mieszkańców, którzy się podpisują jako mieszkańcy"
( Przewodniczący RM Giżycka Robert K. na sesji Rady Miejskiej Giżycka 27.03.2019 )

Przejdź do strony: , 1 ... 11, 12, 13 [14Następna