Przejdź do strony: Poprzednia [12, 3, 4,

Czy islam zagraza Europie?

Autor Wiadomość
alkud

6

2005-04-21 22:49:40

Coraz wieksza imigracja, francja zachowuje sie jak totalna dziwka - sprzeda bron dla chin albo pokocha irackich terrorystow zeby zrobic na zlosc US etc etc…

czy za 50 lat bedziemy chodzili do meczetow?

http://www.eurojihad.org

 
vooda Wyróżniony

10,407

2005-04-21 22:56:28

Cholera, właśnie… Co zrobić z tymi arabusami? Już się przepchać między nimi na Warszawskiej nie można. :crazy:

Nigdy nie jest się samotnym, mając gumową kaczuszkę.
(Douglas Adams)
 
norm4n

1,426

2005-04-21 22:59:58

najlepiej kupmy sobie palki, ogolmy sie na lyso i umocnijmy szeregi mlodziezy wszechpolskiej :bash:

 
alkud

6

2005-04-21 23:05:53

norm4n:

najlepiej kupmy sobie palki, ogolmy sie na lyso i umocnijmy szeregi mlodziezy wszechpolskiej :bash:

to poczytaj Nasz dziennik i posluchaj radia maryja - islamistow tam kochaja bo 

a)kto nie lubi zydow ten jest OK
b)maja podobne poglady w kwestiach wolnosci - czyli tlum mlodziezy wszechpolskiej i tlum brodaczy rozni sie tylko na zdjeciu - tyle ze mlodziez wszechpolska to Polski ewenement a tlum brodaczy ma juz 1 mld potencjalnych uczestnikow

 
norm4n

1,426

2005-04-21 23:13:49

fajnie, od jutra zaczynam prenumerate…

To moze lepiej zawiazmy jakis lokalny ruch , co? jak sadzisz?

Tylko mam problem z kwestia ideowa… tak w strone dmowskiego? jak uwazasz?

a za co to bic tych islamistow?

a kogo jeszcze?

 
vooda Wyróżniony

10,407

2005-04-21 23:19:13

No oczywiscie, tradycyjnie - Żydów, bo chcą odszkodowania za giżycką synagogę. :rcain:

A tak a propos tytułu wątku - w Chinach twierdzą, ze im zagraża katolicyzm.

Nigdy nie jest się samotnym, mając gumową kaczuszkę.
(Douglas Adams)
 
norm4n

1,426

2005-04-21 23:23:36

vooda:

No oczywiscie, tradycyjnie - Żydów, bo chcą odszkodowania za giżycką synagogę. :rcain:

dobrze mowisz :) , ale musimy sie jakos zjednoczyc z kolega ktory nie lubi islamistow :)

czekam na propozycje ideowe i gromadze fundusze na kij baseballowy :)

 
vooda Wyróżniony

10,407

2005-04-21 23:28:36

A niech to, nie pomyślałem… Jak on bedzie bił Arabów, a my Żydów, to popadniemy w jakąś gizycką sprzeczność ideową i mozemy się doczekać krwawej zemsty Al Kaidy stowarzyszonej z Mosadem. :shock:

Nigdy nie jest się samotnym, mając gumową kaczuszkę.
(Douglas Adams)
 
tightrope
tata

2,291

2005-04-22 00:56:55

no fajnie
ale ostatnio ponoć kije golfowe bardziej w cenie i aparycja przy okazji zyskuje przy pomocy tego bardzo elitarnego przyrządu

a co do Arabów - to chory człowiek innych widzi swoją miarą. spotkałem w życiu kilku Muzułmanów, kilku Żydów, kilku Katolików - nie widzę specjalnej różnicy w kwestii potencjalnej głupoty/mądrości między nimi. to tylko kwestia fanatyzmu - i tu powiem, że w tym momencie bardziej jednak boję się naszych osziołomów - bo Arabowie w sumie walcza o swoje kraje, nie chcą póki co zdobywać Twierdzy Boyen.

PS - Chiny tak naprawdę walczą ze wszystkimi religiami - ale szczególnie we znaki daje się im jednak Islam i Ujgurzy w prowincji zwanej z polska Turkiestanem - z chińska z kolei Xinjang bodajże.

co by tu napisać?
 
alkud

6

2005-04-22 07:25:17

o fajnie ale ostatnio ponoć kije golfowe bardziej w cenie i aparycja przy okazji zyskuje przy pomocy tego bardzo elitarnego przyrządu a co do Arabów - to chory człowiek innych widzi swoją miarą. spotkałem w życiu kilku Muzułmanów, kilku Żydów, kilku Katolików - nie widzę specjalnej różnicy w kwestii potencjalnej głupoty/mądrości między nim

oczywiscie fakt ze tylko islam wyksztalcil swoje "ramie terroru"to dla ciebie przypadek?