Przejdź do strony: Poprzednia [12, 3,

Czy islam zagraza Europie?

Autor Wiadomość
alkud

6

2005-04-21 22:49:40

Coraz wieksza imigracja, francja zachowuje sie jak totalna dziwka - sprzeda bron dla chin albo pokocha irackich terrorystow zeby zrobic na zlosc US etc etc…

czy za 50 lat bedziemy chodzili do meczetow?

http://www.eurojihad.org

 
vooda Wyróżniony

10,378

2005-04-21 22:56:28

Cholera, właśnie… Co zrobić z tymi arabusami? Już się przepchać między nimi na Warszawskiej nie można. :crazy:

Nigdy nie jest się samotnym, mając gumową kaczuszkę.
(Douglas Adams)
 
norm4n

1,426

2005-04-21 22:59:58

najlepiej kupmy sobie palki, ogolmy sie na lyso i umocnijmy szeregi mlodziezy wszechpolskiej :bash:

 
alkud

6

2005-04-21 23:05:53

norm4n:

najlepiej kupmy sobie palki, ogolmy sie na lyso i umocnijmy szeregi mlodziezy wszechpolskiej :bash:

to poczytaj Nasz dziennik i posluchaj radia maryja - islamistow tam kochaja bo 

a)kto nie lubi zydow ten jest OK
b)maja podobne poglady w kwestiach wolnosci - czyli tlum mlodziezy wszechpolskiej i tlum brodaczy rozni sie tylko na zdjeciu - tyle ze mlodziez wszechpolska to Polski ewenement a tlum brodaczy ma juz 1 mld potencjalnych uczestnikow

 
norm4n

1,426

2005-04-21 23:13:49

fajnie, od jutra zaczynam prenumerate…

To moze lepiej zawiazmy jakis lokalny ruch , co? jak sadzisz?

Tylko mam problem z kwestia ideowa… tak w strone dmowskiego? jak uwazasz?

a za co to bic tych islamistow?

a kogo jeszcze?

 
vooda Wyróżniony

10,378

2005-04-21 23:19:13

No oczywiscie, tradycyjnie - Żydów, bo chcą odszkodowania za giżycką synagogę. :rcain:

A tak a propos tytułu wątku - w Chinach twierdzą, ze im zagraża katolicyzm.

Nigdy nie jest się samotnym, mając gumową kaczuszkę.
(Douglas Adams)
 
norm4n

1,426

2005-04-21 23:23:36

vooda:

No oczywiscie, tradycyjnie - Żydów, bo chcą odszkodowania za giżycką synagogę. :rcain:

dobrze mowisz :) , ale musimy sie jakos zjednoczyc z kolega ktory nie lubi islamistow :)

czekam na propozycje ideowe i gromadze fundusze na kij baseballowy :)

 
vooda Wyróżniony

10,378

2005-04-21 23:28:36

A niech to, nie pomyślałem… Jak on bedzie bił Arabów, a my Żydów, to popadniemy w jakąś gizycką sprzeczność ideową i mozemy się doczekać krwawej zemsty Al Kaidy stowarzyszonej z Mosadem. :shock:

Nigdy nie jest się samotnym, mając gumową kaczuszkę.
(Douglas Adams)
 
tightrope
tata

2,176

2005-04-22 00:56:55

no fajnie
ale ostatnio ponoć kije golfowe bardziej w cenie i aparycja przy okazji zyskuje przy pomocy tego bardzo elitarnego przyrządu

a co do Arabów - to chory człowiek innych widzi swoją miarą. spotkałem w życiu kilku Muzułmanów, kilku Żydów, kilku Katolików - nie widzę specjalnej różnicy w kwestii potencjalnej głupoty/mądrości między nimi. to tylko kwestia fanatyzmu - i tu powiem, że w tym momencie bardziej jednak boję się naszych osziołomów - bo Arabowie w sumie walcza o swoje kraje, nie chcą póki co zdobywać Twierdzy Boyen.

PS - Chiny tak naprawdę walczą ze wszystkimi religiami - ale szczególnie we znaki daje się im jednak Islam i Ujgurzy w prowincji zwanej z polska Turkiestanem - z chińska z kolei Xinjang bodajże.

co by tu napisać?
 
alkud

6

2005-04-22 07:25:17

o fajnie ale ostatnio ponoć kije golfowe bardziej w cenie i aparycja przy okazji zyskuje przy pomocy tego bardzo elitarnego przyrządu a co do Arabów - to chory człowiek innych widzi swoją miarą. spotkałem w życiu kilku Muzułmanów, kilku Żydów, kilku Katolików - nie widzę specjalnej różnicy w kwestii potencjalnej głupoty/mądrości między nim

oczywiscie fakt ze tylko islam wyksztalcil swoje "ramie terroru"to dla ciebie przypadek?

oczywiscie ze na jedynej stronie informujacej o islamie w Polsce jedna z jej zalozycielek w obszernym artykule o prawie islamskim otwarcie stwierdza ze w jej wymarzonym kalifacie (a pisze tez ze odbudowa kalifatu jest celem zycia kazdego muzulmanina) za apostazje bedzie sie karac smiercia wg ciebie to przypadek?

a np to:

http://www.eurojihad.org/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=125&m ode=thread&order=0&thold=0

to z "time" - to tez oczywiscie przypadek i propaganda?

a zabojstwo van gogha i ostatnie kolejne honorow zabojstwo w amstardamie…

jak to wyjasnisz?

zwolennicy ojca rydzia najwyzej obleja farba jakis obraz ktory im sie nie podoba - ale nie zarzna czlowieka jak ten psychol co zabil van gogha ani nie dokonaja zamachu takiego jak na WTC…

udawanie ze wszystko jest OK jest srednio realistyczne

 
norm4n

1,426

2005-04-22 09:24:49

zastanow sie czlowieku co mowisz.

a swiete wojny chrzescijanstwa? palenie na stosie za herezje? inkwizycja? czym to sie rozni?

nie mierz wszystkich ludzi miara kilku ortodoksow.

rownie dobrze mamy powody aby nie lubic gejow, lesbijek, masonow, kolorowych, budowniczych mostow czy fanow poradnika dzialkowca.

zapewniam Cie iz znalazlbym cudowne strony naszego kochanego kleru nawolujace do roznorakiej nienawisci - nam tez to nie jest obce.
najprosciej jest ogolic sobie leb na lyso i odnalezc "sens" zycia w lataniu z palka za grupa spoleczna ktora podobno jest winna calemu zlu - przynajmniej tak oznajmiaja mentorzy ideowi tej calej zabawy.
ja proponuje inny ruch - przeciwko ludziom tzw sluzby publicznej, ktorzy zapomnieli jaki jest cel ich pracy - wtedy moze ta durna manifestacja nienawisci przynioslaby jakis efekt i nie trzeba by bylo szukac kozla ofiarnego za cale zlo w panstwie.

 
alkud

6

2005-04-22 09:46:09

a) po pierwsze wojny krzyzowe i stosy to nie wiem czy zauwazyles byly setki lat temu.tak wiec dla nas sa historia. zas to co sie dzieje obecnie to jest teraz…to drobna ale zasadnicza roznica…

po nastepne - tekst z wojnami krzyzowymi to czysta demagogia - wszyscy wtedy walczyli.wojny to czesc losow i historii czlowieka.

kilku ortodoksow to m.in arabia saudyjska gdzie nie ma zadnego kosciola - co nie przeszkadza imigrantom domagac sie coraz wiekszych praw w Europie.

na zasadzie - my korzystamy z waszej wolnosci - a od naszej kultury won.

podobnie bylo w holandii gdzie probowano wprowadzic prawo ze pierwszenstwo przy dostepie do organow do transplantacji maja Ci ktorzy sami sa zapisani na liste dawcow - oczywiscie muzulmanie sie oburzyli bo wg duzej czesci z nich islam zabrania aby dawac organy - choc w tej mierze miedzy nimi sa podzielone zdania.w kazdym razie mniejszosc muzulmanska zawyla z oburzenia ze ich dyskryminuja…

czyli - brac tak, dawac nie…

co do radykalow katolickich to zacytuje dobry tekst (nie moj)

"Natomiast jeśli chodzi o modne prądy społeczne panujące dzisiaj w Europie, jak indtywidualizm, hedonizm, agnostycyzm i PoliticallyCorrect to owszem, te są zagrożone przez muzułmanów, bo ci wierzą w rzeczy całkiem inne.
Ale w równej mierze te ideologie są zagrożone przez fundamentalizm katolicki. Tyle tylko że fundamentalizm katolicki jest w Europie bardzo cherlawy i jego zwolennicy nie wypełnią przyzwoitego placu w przeciętnej stolicy europejskiej.
Islam jest dzisiaj przeważnie fundamentalistyczny i zwolennicy tolerancji w Islamie nie wypełnią przeciętnego placu w przeciętnej stolicy europejskiej."

www.eurojihad.org

 
norm4n

1,426

2005-04-22 09:57:10

najlatwiej sie oprzec na nienawisci spolecznej prawda?

potrafisz wyjasnic mi w jakis LoGiCzNy nie populistyczny sposob opinie, iż muzulmanizm jest przede wszystkim fundamentalistyczny, a katolicyzm nie? byles kiedys w kosciele rzymskokatolickim?

nie potrafisz dostrzec jak inne religie sa w polsce dyskryminowane mimo, iz zgodnie z konstytucja nie jestesmy krajem wyznaniowym i zapewniamy wolnosc sumienia i wyznania?

nie wiem kto bardziej bylby dyskryminowany - Ty jako Polak powiedzmy katolik w kraju w ktorym wiekszosc to muzulmanie czy muzulmanin w kraju gdzie wiekszosc to katolicy.
Twoj sad jest bardzo jednostronny.
No ale coz, najlatwiej jest powiedziec ze innosc jest BE, najtrudniej ja zaakceptowac.

 
alkud

6

2005-04-22 10:19:11

norm4n:

najlatwiej sie oprzec na nienawisci spolecznej prawda?

potrafisz wyjasnic mi w jakis LoGiCzNy nie populistyczny sposob opinie, iż muzulmanizm jest przede wszystkim fundamentalistyczny, a katolicyzm nie? byles kiedys w kosciele rzymskokatolickim?

nie potrafisz dostrzec jak inne religie sa w polsce dyskryminowane mimo, iz zgodnie z konstytucja nie jestesmy krajem wyznaniowym i zapewniamy wolnosc sumienia i wyznania?

nie wiem kto bardziej bylby dyskryminowany - Ty jako Polak powiedzmy katolik w kraju w ktorym wiekszosc to muzulmanie czy muzulmanin w kraju gdzie wiekszosc to katolicy.
Twoj sad jest bardzo jednostronny.
No ale coz, najlatwiej jest powiedziec ze innosc jest BE, najtrudniej ja zaakceptowac.

a czy ty jestes w stanie podac jeden rozsadny argument przeciwko temu ze islam jest jedyna religia ktora wyksztalcila swoje "ramie terroru", jej wyznawcy dokonuja morderstw w imie allacha, domagaja sie praw w europie ktorych sami u siebie nie chca przyznac, dokonuja z wrzaskiem "allach akhbar" scinania glow, a mullowie z krajow arabii nawet w Europie mowia jak bic kobiete zeby nie zostawic sladu…

czy bylem w kosciele - tak , bywalem kiedys. i nie zauwazylem zeby na plebanii ksiadz ukrywal 10 zamaskowanych typow obladowanych dynamitem oraz zeby katolicy dokonywali zamachow samobojczych.nie zauwazylem tez zeby ludzie innych wyznan trafiali za swoje poglady do wiezienia a za zmiane religii katolickiej zeby grozila smierc

roznica jak miedzy krzeslem a krzeslem elektrycznym

 
norm4n

1,426

2005-04-22 10:31:26

w imie allacha czy allach jest jedynie usprawiedliwieniem poczynan?

mowisz, ze jedyna religia ktora wyksztalcila ramie terroru… zazwyczaj walcza w konkretnej sprawie a przy okazji wierza ze niosa chwale Allachowi.

czy nie jestes w stanie z historii przytoczyc innych grup terrorystycznych calkowicie niezwiazanych z islamem? - Ira, Eta, Najwyzsza Prawda, Rowolucyjne Sily Zbrojne Kolumbii i masa innych - nawet niemomylnym Niemcom sie zdarzylo.…

prawdopodobnie czesc z terrorystow byla wyznawcami religii rzymsko-katolickiej.… czy ktos za to leci z grabiami na watykan?
nie, bo Watykan do tego nie nawoluje i nie moze byc odpowiedzialny za to co robia wierni.
Podobnie jest z islamem - kalifowie i pozostali wierni nie moga byc odpowiedzialni za czyny wspolwyznawcow.

Przejdź do strony: Poprzednia [12, 3,