Przejdź do strony: , 1, 2 [3Następna

Czy islam zagraza Europie?

Autor Wiadomość
Joa
ErnstWiechertFanClub

1,108

2017-02-23 11:10:37

glass:

Stop dla islamizacji Europy!

Chyba już za późno, co?

Założyłem różowe okulary na które nasrał ptak i ujrzałem świat zamazany, taki dziwny, gówniany świat...

 
tawal

10

2017-02-23 11:45:08

Rzetelnym źródłem informacji dla "niewinego" i podobnych jest fonda, niezależna i radio, którego nazwy nie wymienię bo zagrożenie obrazy uczuć istnieje. I są w 100 % przekonani, że wszystko co tam piszą jest szczerą prawdą.

 
Joa
ErnstWiechertFanClub

1,108

2017-02-24 09:41:36

W gościu niedzielnym zaraz napiszą, że to Pan Bóg na początku puścił bąka i tak powstała teoria wielkiego wybuchu.

Założyłem różowe okulary na które nasrał ptak i ujrzałem świat zamazany, taki dziwny, gówniany świat...

 
niewinny

123

2017-11-02 12:05:16

[Oryginał: 2017-07-11 11:10:22]

do Cieśla Sewruk (dopiero po pół roku, ale chyba mi się nie chciało odpowiadać na Twoje pytanie o źródło informacji na temat sytuacji w Malmo) nie wiem czyje interesy reprezentujesz, zatem masz linki do dwóch tekstów w różnych językach, myślę, że bardziej do Ciebie trafi bild.de :D

http://m.bild.de/bild-plus/politik/ausland/schweden/polizei-hat-kontrolle-ueber-malmoe-verloren-50090658,view=conversionToLogin.bildMobile.html

http://natemat.pl/200085,szwedzi-milcza-i-ustepuja-im-miejsca-ten-kraj-niedlugo-sie-rozleci-mieszkancy-malm-boja-sie-w-innych-miastach-tez

a kto słyszał o muzułmańskim ośrodku wypoczynkowym w Ogonkach k. Węgorzewa?  ;) tuż za rogiem… właściciele owego ośrodka mają w planach budowę meczetu tam na miejscu; będzie turystów, że hoho :D i to nie jest żaden "fejk nius" czy coś takiego, wtajemniczeni ogarniają temat  ;)

[Dodano: 2017-11-02 09:09:45]

do smakoszy kuchni bliskowschodniej:
Lokal dawnych "starych murów" lub też "mazurskiej/kurnej chaty" został wynajęty przez właścicielkę (która weszła rok temu w posiadanie tegoż lokalu po upadku Mazury 2001 sp. z o.o.) tzw. amatorom pieczonego barana i już niebawem na rogu 3-go Maja i Konarskiego zostanie otwarty kolejny przybytek tego pokroju jak na Warszawskiej. To już drugi w tym roku. Problemu na razie nie ma ;) ale…  ;) Pani, która była nam zawsze nadzieją dziękujemy z ten piękny krok i dołożenie swojej cegiełki :)

Natomiast wszystkim ochrzczonym wodą i Duchem Świętym przypominam o XXIV Kanonie Soboru Laterańskiego III, który traktuje o tym: "Chrześcijanom zakazuje się służenia Saracenom" pod groźbą ekskomuniki.
Natomiast tym, co nie wiedzą kim są Saraceni - "w średniowieczu określenie Saraceni obejmowało wszystkich Arabów – później także wszystkich wyznawców islamu – zwłaszcza tych, którzy walczyli z krzyżowcami, oraz piratów muzułmańskich pływających po Morzu Śródziemnym, napadających na wybrzeża włoskie i francuskie."
Historia lubi się powtarzać ;P

 
glass Mężczyzna

313

2017-11-02 14:21:54

Muzułmański ośrodek wypoczynkowy? z chęcią zaprosił bym ich na schabowego z ziemniaczkami i kaszaneczke z wódeczką. :) Niech poczują naszą kuchnie.

Myślisz że mam 10 lat?:)
 
niewinny

123

2017-11-03 14:34:33

o ten ośrodek w Ogonkach to zapytaj miejscowych albo któregoś proboszcza w Węgorzewie :P
chciałem sprostować jedną rzecz - z tymi starymi murami  ;) otóż nie kuchnia bliskowschodnia, a odległa kuchnia indyjska czy też hinduska ;P nie wiem jakie tam zachodzi podobieństwo, patrzyłem na nowych właścicieli nazbyt schematycznie :D a ja Ciebie Glass zaprosiłbym również na wódkę i schabowego :] możliwe, że mielibyśmy wspólne tematy  ;) pozdrawiam

 
glass Mężczyzna

313

2017-11-03 20:33:59

Pozdrawiam i miłego weekendu! :)

Myślisz że mam 10 lat?:)

Przejdź do strony: , 1, 2 [3Następna