Przejdź do strony: , 1 [23, 4, 5 ... 9,

III Wojna Światowa?

Autor Wiadomość
vooda Wyróżniony

10,407

2008-08-29 13:19:40

HeresToAnother:

Najgorsze, że to Rosja ma gaz..i połowie europy może zakręcić kurki

Należy obalić mit, że Europa jest uzależniona od rosyjskiego gazu. Istnieją inne źródła, choćby złoża norweskie. Gaz rosyjski jest po prostu najtańszy.

Nigdy nie jest się samotnym, mając gumową kaczuszkę.
(Douglas Adams)
 
HeresToAnother Mężczyzna

329

2008-08-29 16:49:15

no ale tak czy inaczej gaz by podrożał..chociaż fakt, że Rosjanie kasy by nie mieli gdyby odcięli gaz.
mnie bardziej ciekawią mity o 2012 roku  ;)

"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami
własnej osobowości" - Terry Pratchett
 
POWER
Użytkownik usunięty

2008-08-29 18:42:34

Może wypowiedzieć wojnę USA i tak poddać się - co wy na to? :hahaha: :crazy:

 
fankaaa Kobieta

168

2008-08-29 18:56:30

Rosja pewnie będzie bała się 3 wojny światowej i ataku na Polskę. A kurki jak zakręcą to nie na zawsze-przecież dla nich to też strata… A jak baaardzo podwyższą cenę to przecież nie tylko oni mają złoża…  ;)

 
atos Mężczyzna
na bocznym torze

2,599

2008-08-29 19:23:36

[Oryginał: 2008-08-29 19:22:53]
trzy zjawiska- brak wody, energii i paliw rozłożą każdy kraj który nie ma zaplecza (zasobów) w swoich granicach.

POWER:

Może wypowiedzieć wojnę USA i tak poddać się - co wy na to? :hahaha: :crazy:

na plan Marschalla to chyba już za późno.

pół biedy- wyłożyć się na piasku, cała bieda- na asfalcie
 
tightrope
tata

2,264

2008-08-29 19:56:01

jesli Rosja zakręci kurki, to nie wywiąże się z podpisanej umowy, wtedy następni kontrahenci dwa razy się zastanowią czy podpisywać umowę z kimś, kto się z niej nie wywiązuje…
to strata na dłuższą metę trudniejsza do odrobienia...

co by tu napisać?
 
dysharmony

298

2008-08-29 23:47:32

A My, jako przyszli posiadacze tarczy będziemy państwem, które zostanie zaatakowane jako pierwsze.

 
adam1313 Mężczyzna

1,008

2008-08-30 00:16:13

Stany nie są już mocarstwem to jest początek końca tego imperium! Źródła gazu ziemnego to i u nas jakieś są z tego co wiem ale po prostu nie opłaca się go wydobywać bo trzeba by było dużo kopać itp ;p Rosja tak naprawdę to się raczej z nikim nie liczy ale na III Wojnę Światową to raczej nie pójdą bo im by się to raczej nie opłacało ponieśliby za duże straty tak jak inne państwa! A do Gruzji wkroczyli wszyscy wiemy dlaczego ponieważ chcieli rozwalić ropociąg (konkurencje)!To tylko moje skrócone zdanie
A i tak każdy dba tylko i wyłącznie o swoje interesy USA,Rosja,Chiny… tylko nie Polska chociaż...

http://lozynski.pl
 
helios91 Mężczyzna
semper invicta

4,458

2008-08-30 00:24:11

he, he, nie mam nic więcej do powiedzenia, po prostu wystarczy mi to dla skomentowania wpisu adama1313

Megadeth, Metallica, Kult, Black Sabbath, Acid Drinkers, Iron Maiden, TSA, Slayer, Turbo, Judas Priest, Motörhead, O.S.T.R., Sepultura, Dżem, Kaliber44, Republika, Paktofonika, RHCP, Pearl Jam, KAT, 52Dębiec, Eldo, Deep Purple, ZZ Top, Led Zeppelin, WWO
 
tightrope
tata

2,264

2008-08-30 01:48:59

do Gruzji wkroczyli bo chcą przetestować na co będą mogli sobie pozwolić w batalii o Arktykę i zalegające tam złoża…

co by tu napisać?
 
niewinny

143

2015-09-08 12:54:20

"Moi mili, ja jestem muzułmaninem i mnie nikt kitu ani ciemnoty nie wciśnie. To co się dzieje to jest regularna inwazja, nazywana w islamie Hijra (Hidżra), czyli zdobycie terenu wroga poprzez zasiedlenie, najczęściej pokojowe, bez walki. Ja się tego boje bardziej niż większość z was bo wiem jak to się prawdopodobnie skończy. Nikt mi nie powie ze setki tysięcy młodych mężczyzn w wieku poborowym jada tutaj ze strachu przed wojną" oryginalny tekst muslika

a jewropejski sajuz dalej ble ble o humanitaryzmie

 
vooda Wyróżniony

10,407

2015-09-08 13:55:16

Hidźra to jest akurat po arabsku - ucieczka. Określa się w ten sposób ucieczkę prześladowanego w Mekce Mahometa do Medyny, od której liczy się w islamie lata (początek ery muzułmańskiej). Widać jaki "muzułmanin" to pisał...

Nigdy nie jest się samotnym, mając gumową kaczuszkę.
(Douglas Adams)
 
niewinny

143

2015-09-08 14:13:26

[Oryginał: 2015-09-08 14:12:33]

grunt, że Ty na wikipedii przeczytałeś :D bystry jesteś a jak ;P tak czy siak napływ zdrowych mężczyzn w wieku poborowym (stanowią przeszło 80% "uchodźców") nie ucieka ze strachu przed wojną, co widać np na Węgrzech  ;)

[Dodano: 2015-09-08 14:13:26]

no i pomoc od Czerwonego Krzyża jest nie do przyjęcia, lepszy byłby czerwony półksiężyc a najlepiej zielony :D

 
vooda Wyróżniony

10,407

2015-09-09 12:00:47

Kolego, Wikipedia to może autorytet dla Ciebie - ja z internetowych "źródeł wiedzy" nie korzystam. Zgadzam się, że ów exodus młodych mężczyzn (do tego nastawionych roszczeniowo i agresywnie) z krajów islamskich wygląda niebezpiecznie i należy go powstrzymać. To skandal, że nie potrafimy dobrze zabezpieczyć zewnętrznych granic Unii Europejskiej. Ale nie ma też zgody na manipulację medialną, na matrix, który nam się wciska - obojętnie, czy jest on dziełem zwolenników, czy przeciwników "multi-kulti" :mad:

Nigdy nie jest się samotnym, mając gumową kaczuszkę.
(Douglas Adams)
 
Cieśla Sewruk

1,284

2015-09-09 13:39:32

Wątek wyciągnięty z czeluści archiwum ofg w celu nakręcanie histerii anty-imigracyjnej :) Ja raczej skupiłbym się na pierwszym wpisie i pogratulował jego autorowi zdolności przewidywania - przypominam to był rok 2008

<°))))><
<°))))><
<°))))><

Przejdź do strony: , 1 [23, 4, 5 ... 9,