Przejdź do strony: Poprzednia [12,

KREW I HONOR

Autor Wiadomość
hardcorekid Mężczyzna
xFIRESTORMx

262

2006-07-07 09:35:39

"Strona "Krew i Honor" została zamknięta
Polscy policjanci we współpracy z FBI doprowadzili do zablokowania strony internetowej "Blood&Honour", na której publikowano faszystowskie treści oraz adresy i wizerunki osób określanych jako "wrogowie rasy".
Zatrzymano też kolejnego mężczyznę podejrzewanego o udział w prowadzeniu tej strony.

Strona "Blood&Honour" - w mediach pojawiała się również nazwa "redwatch" - znajdowała się na amerykańskim serwerze. Policja wystąpiła o pomoc prawną do FBI, by zamknąć witrynę."

wiecej na -
http://wiadomosci.onet.pl/1351665,11,item.html

http://wiadomosci.onet.pl/1351894,11,item.html

co o tym sadzicie?

Good Guys Don't Wear White!
 
Juby 16 Mężczyzna
Miej Świadomość

1,959

2006-07-07 09:37:24

nabijamy posty - to o tym sądze :] po co wklejasz to jak już od paru dni wiadomo o tym

Nima- i nie będzie :)
 
yes35
Użytkownik usunięty

2006-07-07 17:21:35

Juby piszesz ze"nabijamy posty" - a co on ma cos z tego ze na pisze post niech pisze i ze 100 jak mu sie chce

 
że tak powiem
Użytkownik usunięty

2006-07-07 18:22:11

to ścierwo na maxa ten krew i honor

 
vooda Wyróżniony

10,378

2006-07-07 20:15:30

Krewetka i Homar - niech żyje! :crazy:

Nigdy nie jest się samotnym, mając gumową kaczuszkę.
(Douglas Adams)
 
subba
radna Rady Miejskiej

804

2006-07-11 08:57:50

i co z tego, że zamknęli tą stronę? chwała im za to, ale za chwilę na jej miejsce pojawi się 100 innych niestety…
a sprawa jest poważna, w giżycku mamy już pierwszego "krwisto-honorowego", co prawda pokazuje sie w emblematach b-h dopiero po zmroku, ale cóż…

ktoś ma pomysł jak z tym walczyć?

Sylwia Żarnoch-Wasilewska :)
 
hardcorekid Mężczyzna
xFIRESTORMx

262

2006-07-13 20:35:21

metod kija i marchewki wydaje sie chyba najbardziej odpowiednia :)

Good Guys Don't Wear White!
 
majta Kobieta

137

2006-07-13 22:25:41

wydaje mi się, że z tym nic nie można zrobić… chociaż gdyby się zastanowić… :) może jakieś manifestacje… nie to nie jest dobry pomysł… ale nic innego mi do głowy nie przychodzi… co ja wogóle pisze? :smiley_crazy: :shock: :p :-/

"...Nieważne że świat na którym przyszło ci żyć lepszym wydawał się być..."
 
hardcorekid Mężczyzna
xFIRESTORMx

262

2006-07-13 22:34:36

hihihihi…wyobrazmy sobie manifestacje przeciwko 2-3 osobom…w sumie to wyrazanie sprzeciwu przeciwko postawom/czynom…ale manify najczesciej nic nie zmienia…ech,inne srodki sa potrzebne :mad:

Good Guys Don't Wear White!
 
frogus

294

2006-07-14 10:22:06

subba:

ktoś ma pomysł jak z tym walczyć?

Edukacja… Zmuszenie ludzi do myslenia… no i oczywiscie pozbycie sie z rzadu LPR i MW...

 
GIZYCKO.ORG
Użytkownik usunięty

2006-07-14 11:34:13

hardcorekid:

"Strona "Krew i Honor" została zamknięta Polscy policjanci we współpracy z FBI doprowadzili do zablokowania strony internetowej "Blood&Honour", na której publikowano faszystowskie treści oraz adresy i wizerunki osób określanych jako "wrogowie rasy".

nic to nie dało, strona znowu działa : /

 
majta Kobieta

137

2006-07-14 13:00:09

serio? nadal działa? ehhh.. te polskie władze i prawo :smiley_crazy:

"...Nieważne że świat na którym przyszło ci żyć lepszym wydawał się być..."
 
Feniks Mężczyzna
www.myspace.com/drun

435

2006-07-14 19:00:42

A co do tego maja wladze? Zniszcza kolejna strone a na jej miejscu powstanie kolejna. Najlepszy sposob do posadzic wszystkich neonazistow do pierdla.

www.myspace.com/drunkhousepl
 
majta Kobieta

137

2006-07-14 22:50:47

Feniks:

Najlepszy sposob do posadzic wszystkich neonazistow do pierdla.

no to jednak chyba ma… :)

"...Nieważne że świat na którym przyszło ci żyć lepszym wydawał się być..."
 
jagoda
Użytkownik usunięty

2006-07-17 09:48:45

Feniks:

A co do tego maja wladze? Zniszcza kolejna strone a na jej miejscu powstanie kolejna. Najlepszy sposob do posadzic wszystkich neonazistow do pierdla.

Raczej do obozu koncentracyjnego na tydzień… może niektórzy by zmiękli.

Przejdź do strony: Poprzednia [12,