Przejdź do strony: , 1 [2Następna

KREW I HONOR

Autor Wiadomość
majta Kobieta

137

2006-07-17 11:13:08

nie no nie do obozu koncentracyjnego… co my niemcy albo ruskie :p trzeba wymyślić coś nowego, oryginalnego… :cool:

"...Nieważne że świat na którym przyszło ci żyć lepszym wydawał się być..."
 
vooda Wyróżniony

10,378

2006-07-17 15:41:11

A może by tak zorganizować "wymianę młodzieżową" i naszą faszyzującą młodzież wysyłać na wakacje do gett murzyńskich w USA lub do fundamentalistycznych krajów islamskich, żeby poczuli na własnej skórze "black power" lub uroki bycia giaurem wśród prawowiernych, czyli odmiany rasizmu i nietolerancji, skierowane swoim ostrzem w kierunku "białych". Chociaż z drugiej strony wątpię, aby tych tępych matołów stać było na jakiekolwiek przemyślenia i wnioski. Istotą wszelkich totalitaryzmów i tym podobnych…izmów jest to, że ich zwolennicy mają poważne problemy z samodzielnym myśleniem i może im pęknąć żyłka w mózgu, kiedy się ich wyizoluje ze stada.

Nigdy nie jest się samotnym, mając gumową kaczuszkę.
(Douglas Adams)
 
Goniec

461

2006-07-19 20:53:26

Wyobrażam sobie Mr. Vooda najazd naszych na nowojorski Bronx i exodus czarnej młodzieży do Europy Wszchodniej (nawet o niej nie wiedząc że istnieje). Pod szczytnym hasłem "zdobywamy Europę uciekając przed white explosilver Polish young" zwaliłobysię do nas sporo rasowych emigrantów, jak tych z rynku przy ul. Kętrzyńskiego.

 
young Mężczyzna
W. Iwaszkiewicz

5,850

2006-07-19 21:39:00

Goniec:

(…) white explosilver Polish young

:shock:
nie jestem aż takim ludożercą… jak niektórzy mnie widzą… :lol:

RadnyIwaszkiewicz.pl - mój blog
Rada Miejska moim okiem.



 
vooda Wyróżniony

10,378

2006-07-19 22:13:55

Goniec:

(…) white explosilver Polish young

Bo, jak wiadomo, polska młodzież eksploduje, kiedy posrebrzą się skronie - wtedy robi się całkiem biała. :crazy:

Nigdy nie jest się samotnym, mając gumową kaczuszkę.
(Douglas Adams)
 
sandra008

1

2006-08-21 11:56:57

Strona Krew i Honor dalej działa? A jaki tym razem adres? :-/ Poda mi ktoś? Plz… :/

 
young Mężczyzna
W. Iwaszkiewicz

5,850

2006-08-21 14:45:54

sandra008:

Strona Krew i Honor dalej działa? A jaki tym razem adres? :-/ Poda mi ktoś? Plz… :/

www.krewniacy.pl

krew i honorowo...

RadnyIwaszkiewicz.pl - mój blog
Rada Miejska moim okiem.



 
niewinny

117

2017-09-28 08:55:50

o Jedwabnem filmy się nagrywa, a o tym ludzie zapomnieli - mord na Polakach we wsi Koniuchy dokonany przez Rosjan, Żydów i Litwinów:

http://ipn.gov.pl/pl/dla-mediow/komunikaty/9980,Informacja-o-sledztwie-dotyczacym-zbrodni-popelnionej-w-Koniuchach.html

 
ja_sio

81