Mój Kraj taki piękny!

Autor Wiadomość
organizator

56

2014-02-06 00:11:57

Jestem ciekawy czy obiło wam się o uszy kolejna próba wyprzedaży naszego kraju. Otóż nasz rząd chcę powoli rozmontować nasze lasy państwowe i odsprzedawać im obcokrajowcom. To tak w skrócie wiecej na EKOROZWOJ.pl link do karty na podpisy na stonie, zbierane sa podpisy pod referendum. Jeżeli nie ty? to kto zbierze?
A co tam Polska? Najważniejsze ze nabiera rozpędu akcja w "M jak miłość"i w "Złotopolicach", ważniejsze że w WILKOWYJACH się dzieje, a Ksiądz Mateusz rozwiązał następną zagadkę kryminalną? Co tam Polska? Najważniejsze że Stoch skacze.Jeszcze ważniejsze jest to że można wejść spokojnie na Naszą Klasę i pobajerować na "FACEBOKU"? A co tam ze będziemy PAROBKAMI? A co tam ze nasze MATKI,SIOSTRY,ŻONY, DZIECI i dziewczyny będą tyrać za miskę kartofli do 70 roku życia? Najważniejsze że jest POLSAT-SPORT i TVN? Starczy bo bym wywalił Polakom o mentalności PAROBKÓW to wszystko co normalny myślący człowiek widzi. Jak widać całkiem spora grupa Polaków lubi być DYM..…?

 
Osama

34

2014-02-06 17:18:07

ja stąd wypieprzam wam też polecam z kraju kumoterstwa, gdzie rządzą armie bogatych chu*olizów a ich dzieci mają wszędzie chody i podniecają się jak to im mama czy tatuś załatwił robotę za ileś tam kafli na miecha jednocześnie śmiejąc ci się w twarz i zadając głupie pytania w stylu " co niema roboty haha" co by wam ekscelencja tusk nie obiecywał czy inne marionetki zrobią to co i tak będą chcieli bo to do nich należy ta pseudo Polska, wychodzą Polacy na marsz niepodległości są bandytami, wychodzą Ukraińcy na majdan są bohaterami, pseudo dziennikarze karmiący was kłamstwami są dziś niepodważalnym źródłem informacji a człowieka który mówi wam po prostu JAK JEST oskarża się o propagowanie teorii spiskowych magia telewizji, im więcej oglądasz tym bardziej głupiejesz.
rel="nofollow"> /> Prawdziwa Polska nie istnieje formalnie od 16 sierpnia 1945 roku kropka.
precz z komuną.
i nie trzeba być jasnowidzem żeby przeanalizować co się w tym niby kraju dzieje i do czego to zmierza, jednakże (śmiechem żartem) odeśle was do jasnowidza :)
rel="nofollow"> /> "Wybór jest iluzją między tymi którzy mają władze"

 
misu_back

380

2014-02-06 17:53:34

 
Osama

34

2014-02-06 18:06:48

ależ ja zdaje se z tego sprawę nie praktykuje żadnych zabobonów jednakże gościu mądrze mówi i postanowiłem podzielić się tym linkiem, zaznaczyłem że to niby "jasnowidz" żeby nie było a wiedza którą przekazuje nie wymaga daru który uważa że ma (odnośnie zaginionych ludzi jestem w stanie na podstawie dowodów wierzyć w nadprzyrodzone zdolności pana Jackowskiego jednakże nie w przepowiednie odnośnie sytuacji na świeci itd) :D lecz na filmie wyraża on się bardziej analitycznie i dobrze mówi bo taka jest przykra prawda.

 
misu_back

380

2014-02-06 18:14:59

ale każdy z nas może przeprowadzić analizę tego co mamy i czego możemy się spodziewać. :-) To żaden problem. Zawsze są dwa warianty jak to ktoś kiedyś określił. Jeśli zewnętrzne czynniki wskazują choć odrobinę na jeden z tych wariantów to większa szansa że tak będzie. Równie dobrze możemy powiedzieć , żę PO wygra lub przegra wybory - innej możliwości nie ma. Jak wygra lub przegra to wiadomo co będzie w obu wariantach.

 
Osama

34

2014-02-06 18:33:51

niestety dziś większość ludzi zamiast przeanalizować cokolwiek woli przyswoić gotową informacje z mass mediów, nigdzie nie twierdziłem że ludzie nie potrafią dobrze interpretować rzeczywistości, oni jedynie w skrajnej większości tego nie robią.

 
misu_back

380

2014-02-06 18:37:09

tak jak piszesz, mało kto analizuje na swój sposób a ulega mediom których słucha lub które ogląda. Niestety nożna stwierdzić, że społeczeństwo jest coraz bardziej sterowane, ale ważne aby w tym wszystkim znaleźć czas i sposób na własne wnioski

 
organizator

56

2014-02-07 09:57:37

A co tam Polska? Najważniejsze ze nabiera rozpędu akcja w "M jak miłość"i w "Złotopolicach", ważniejsze że w WILKOWYJACH się dzieje, a Ksiądz Mateusz rozwiązał następną zagadkę kryminalną? Co tam Polska? Najważniejsze że Stoch skacze.Jeszcze ważniejsze jest to że można wejść spokojnie na Naszą Klasę i pobajerować na "FACEBOKU"? A co tam ze będziemy PAROBKAMI? A co tam ze nasze MATKI,SIOSTRY,ŻONY, DZIECI i dziewczyny będą tyrać za miskę kartofli do 70 roku życia? Najważniejsze że jest POLSAT-SPORT i TVN? Starczy bo bym wywalił Polakom o mentalności PAROBKÓW to wszystko co normalny myślący człowiek widzi. Jak widać całkiem spora grupa Polaków lubi być DYM..…?

 
Cieśla Sewruk

1,157

2014-02-07 11:07:20

Dostałeś czkawki?

<°))))><
<°))))><
<°))))><

 
organizator

56

2014-02-08 16:15:59

Otóż od pewnego czasu każdy użytkownik internetu na pewno zauważył narastające niezadowolenie wynikające z złego zarządzania państwem i instytucjami mu podlegającymi. Niezadowolenie to przejawia się na każdej płaszczyźnie, niestety tylko w internecie. Jako 38 milionowy naród jesteśmy regularnie upadlani przez nasze elity wywodzące się, oraz odgórnie nam narzucone przez ZSRR. Wszyscy widzimy jak skala degeneracji i złodziejstwa staje się coraz trudniejsza do zniesienia. Nasz rząd, oraz bratnia mu opozycja pacyfikuje nasze nastroje zmuszajac nas do emigracji, która jednak wcale nie jest idealnym rozwiązaniem. Wyjeżdżając na zachód znacznie poprawiamy swoją sytuacje materialną, ale jesteśmy narażeni na życie w świecie przesiąknietym marksistowską ideologią kulturową Gramsciego. Wychowywanie dzieci w atmosferze gender, strach przez urzędami zabierającymi dzieci: Jugendamt, Barnevernet itp. uczucie bycia tym gorszym obywatelem drugiej kategorii, oraz wiele innych czynników sprawia, że wnioski nasuwają się same: Czemu to ja mam wyjeżdzać z mojego kraju, skoro wiadomo kto jest złodziejem i kto jest odpowiedzialny za obecną sytuacje? Przecież te same niezmienne ryje swiecące się na telewizyjnym ekranie gnębią nas od 20-30 lat! Narody Europejskie dojrzewają do tej świadomości i okazują to. Niestety MY jesteśmy chyba jedynym europejskim narodem, który ma w*****ne na to że jest codziennie dupczony i okradany. Wybory parlamentarne i prezydenckie odbędą się dopiero w 2015 roku, a do tego czasu z***bią nam nawet majtki z dupy co pokazali likwidujac OFE (150 mld zł) oraz na szybciacha "gubiąc" 19 mld złotych. Nie ma sensu czekać, jak żul na zasiłek trzeba działać. Pogoda się poprawia i nie jest tak zimno, więc proponuję nastepujacy plan działania. Większość z nas korzysta z forów, oraz stron o przeróżnej tematyce, a jak wiadomo Polacy najlepiej walczą ostatnio w sieci dlatego kopiujcie tą wiadomość wszędzie gdzie się da i oznajmiajcie wiadmość 1.03.2014 wychodzimy wszyscy na ulice. To jest Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych, wszyscy tego dnia bądzmy tymi wyklętym! Uprzedzając pytania to tak potwierdzam to ja sobie teraz wymysliłem ten termin i c*uj z tym. Prawdopodobnie pojawi sie wiele bólu dupy w komentarzach, oraz ocen nieprzychylnych tej idei, ale na co mamy do k**wy nedzy czekać? Kopiujcie wklejajcie, twórzcie wydarzenia na facebooku, bo miarka się przebrała. Ten kto uważa inaczej to jest j**any tłuk, albo jest w układzie i mu dobrze w takim systemie gnojacym zwykłych obywateli. Każde forum, każda strona musi być przesiaksięta ta wiadomościa, wklejajcie ją wszędzie nawet na ściane u siebie w pokoju! Oni są zwykłymi tchórzami i dupkami rozprawimy się z nimi szybko. Rozpowszechnianie tego w internecie was nic nie kosztuje, a zyskać możemy wszystko. Kluczem do sukcesu jest zalewanie internetu tą wiadomoscią przez prawie miesiąc, żeby każdemu w głowie utrwaliła się ta data 1.03.2014. Bez względu na to kim jesteś i jaki jest twój status społeczny wesprzyj tą akcje "zalania internetu tą wiadomościa", kopiuj i wklejaj pod każdym neewsem po kilka razy dziennie, żeby nawet niewidomy to zobaczył. Utrwalenie takiej wiadomosci w ludzkiej świadomosci pociągnie oddolne organizowanie się, a w marcu rozliczymy się raz na zawsze z tymi dziadami. Tak więc prosze Was o pomoc, wytrwałość i konsekwencję w działaniu. Z sadola wyjdzie ten promyk, który rozswieli tą ciemność i wyprowadzi nas z skarpety w której znajdujemy się aktualnie. Tak więc 1.03.2014. Do dzieła!

 
wodnik szuwarek

969

2014-02-08 18:04:38

Następny nawiedzony :(
Przypominam Ci tylko, że "oni" - jak to określasz, tak samo darli gębę 30 lat temu i dzisiaj oglądasz efekty zrywu niezadowolonych. Rozpieprzyć to każdy potrafi, z budowaniem gorzej.

Precz z (forumową) komuną!
 
banachu Mężczyzna

34

2014-02-08 18:24:32

Chłopcy!
Waszą frustrację może zmniejszyć zabawa w piaskownicy.
Śnieg jest też doskonałym tworzywem.
Rzucajcie ile wlezie!