Przejdź do strony: Poprzednia [12, 3, 4, 5,

Nadchodzi czas patriotów!

Autor Wiadomość
zakilles

11

2012-03-11 18:26:46


Obecne partie polityczne to nie mające oparcia w społeczeństwie grupy ludzi luźno powiązanych z powodu łączących ich interesów. Zdając sobie sprawę z tego faktu można popaść w przygnębienie. Ci ludzie kompletnie nie dbają o interes swoich wyborców, nawet nie próbują! "Ciemny lud" ma jedynie oddać "dobry" głos, a potem już tylko zamilknąć i znosić kolejne upokorzenia. Wychodząc z założenia, że jednak panowie posłowie i panie posłanki nie powinny być mitycznymi stworami z telewizji okopanymi na ul. Wiejskiej w Warszawie pragniemy stworzyć partię o bardzo silnym fundamencie w społeczeństwie. Dlatego ogłaszamy rekrutację i zachęcamy wszystkich patriotów do wstąpienia w nasze szeregi. NADCHODZI CZAS PATRIOTÓW - PRZYŁĄCZ SIĘ DO NAS!
www.lospolski.pl
www.suwerennapolska.forumpolish.com
www.facebook.com/lospolski

 
atos Mężczyzna
na bocznym torze

2,599

2012-03-11 18:31:49

jaki macie program dla mieszkańców Mazur?
co z tego będziemy mieli?

pół biedy- wyłożyć się na piasku, cała bieda- na asfalcie
 
Onion

422

2012-03-11 18:32:28

ciekawe, jestem zainteresowany tematem  ;)
PS. czekamy na "hejternie" :crazy:

 
tightrope
tata

2,247

2012-03-11 22:18:39

co to jest hejternia?

co by tu napisać?
 
helios91 Mężczyzna
semper invicta

4,458

2012-03-12 04:57:48

atos:

jaki macie program dla mieszkańców Mazur?
co z tego będziemy mieli?

Temat został umieszczony w dziale Polityka. Ma on w podpisie "Ważne sprawy zarówno polskie, jak i światowe". To po pierwsze.
Po drugie - masz podane linki*, czytać potrafisz. Może coś wartościowego znajdziesz. To odnośnie pytania o program.
Po trzecie, finalnie, mnie nie interesuje co JA będę miał z dołączenia do propolskiej organizacji, stowarzyszenia czy ruchu. I nie chcę być kojarzony z tego typu pytaniami (dlatego pytaj o siebie). Patriotyzm z interesownością niewiele ma wspólnego. Chociaż da się na to pytanie odpowiedzieć. Możesz mieć lepszą przyszłość, twoje dzieci (czy też dziecko) również - to chyba nawet ważniejsze.
*to także odpowiedź na pytanie z postu powyżej.
PS Nie jestem związany z LOS na tę chwilę.

Megadeth, Metallica, Kult, Black Sabbath, Acid Drinkers, Iron Maiden, TSA, Slayer, Turbo, Judas Priest, Motörhead, O.S.T.R., Sepultura, Dżem, Kaliber44, Republika, Paktofonika, RHCP, Pearl Jam, KAT, 52Dębiec, Eldo, Deep Purple, ZZ Top, Led Zeppelin, WWO
 
Grzesiek

249

2012-03-12 19:06:43

Pewnie jakaś kolejna bojówka antysemickich wszechpolskich oszołomów, tylko nie wiadomo czyja.

 
Onion

422

2012-03-12 19:23:38

czyli wszyscy patrioci muszą być antysemitami i bojówkarzami? oj polaczki :crazy:

 
vooda Wyróżniony

10,407

2012-03-12 19:29:05

zakilles:


www.lospolski.pl
www.suwerennapolska.forumpolish.com
www.facebook.com/lospolski

To budujące, że młodzi ludzie w tym materialistycznym i odideowionym świecie odnajdują w sobie jakieś pokłady patriotyzmu narodowego. Ów patriotyzm wcale nie musi być powiązany z wąsko i negatywnie pojmowanym szowinizmem. Sądzę, że przy tym frontalnym ataku globalizmu i międzynarodowego korporacjonizmu, który wyrasta ponad narodowe organizmy ochronne, jakimi są państwa, dawka zdrowego, nowocześnie pojmowanego nacjonalizmu i patriotyzmu wcale nie zawadzi. Nie jestem w stanie przyczepić się do żadnego z haseł, które figurują na tym plakacie (no, może z tą cenzurą bym podyskutował, bo pamiętam prawdziwą cenzurę) - wymienione tam sprawy również mnie się za bardzo nie podobają. Dopóki walka z tymi, wymienionymi na plakacie zjawiskami, oraz inne działania określone tutaj jako patriotyczne, nie skanalizują się w intensywne poszukiwania jakiegoś "antypolskiego kozła ofiarnego" i ideologię pokroju "Polska dla Polaków!" (choć tak naprawdę Polska powinna być przede wszystkim dla Polaków, poprzez chroniące dobrze obywateli naszego kraju prawa i wynikające z tego obywatelstwa przywileje - chodzi mi natomiast o jawną i agresywną ksenofobię wobec obcych), nie mam zamiaru określać tych ludzi jako "bojówek", czy "wszechpolskich oszołomów". Na razie nie widzę niczego negatywnego w tym, że ktoś uważa się za polskiego patriotę, chce to manifestować i robić coś na rzecz swojego kraju. A dalej… zobaczymy :-D

Nigdy nie jest się samotnym, mając gumową kaczuszkę.
(Douglas Adams)
 
Grzesiek

249

2012-03-12 19:37:59

O Wszechpolakach też kiedyś tak pisali, a takie hasła populistyczne jak na tym plakacie to każdy "polityk" może sabie z co drugiego programu partyjnego przepisać, ale każdy ma prawo do swojego zdania.,

 
vooda Wyróżniony

10,407

2012-03-12 19:47:32

Cóż, na naszej scenie politycznej nie ma żadnej liczącej się partii deklarującej się jako endecka. Liga Polskich Rodzin gdzieś się zapodziała w politycznym tłoku, zaś PiS deklaruje sie raczej jako konserwatywna chadecja i uprawia tylko okazjonalne flirty ze środowiskami ND. Może by się przydała taka partia, jako jakaś przeciwwaga… Ciekaw jestem bardzo tego "silnego fundamentu w społeczeństwie" - na razie go nie widać...

Nigdy nie jest się samotnym, mając gumową kaczuszkę.
(Douglas Adams)
 
Grzesiek

249

2012-03-12 20:40:15

[Oryginał: 2012-03-12 20:03:29]
No właśnie w ostatnich wyborach parlamentarnych na 10 osób startujących zdobyli 10 ostatnich miejsc, a przecież naród chyba nie jest głupi i domniemam, że podejmuje świadome wybory.
Reasumując prawda jest taka,że kto by nie wygrał wyborów to nic ciekawego i mądrego raczej nie zrobi, bo takie są realia politytki.
Wszedłeś między wrony to kracz jak i one. A jak nie to się wymyśli jakąś prowokację żeby wszystko było "po staremu".
[Dodano: 2012-03-12 20:40:15]
A tak w ogóle to może jestem za glupi, ale za cholerę nie rozumiem po co nam partia endecka?

 
ja_sio

103

2012-03-12 21:29:02

z deklaracji ideowej:
"- Duszą Narodu Polskiego jest jego wielka cywilizacja, na którą składa się wysiłek twórczy wszystkich pokoleń Polaków."
poproszę o konkretne przykłady tego twórczego wysiłku… one wiele wyjaśnią.
"- Polska powinna być państwem narodowym. Dlatego wszelkie mniejszości narodowe zamieszkujące w naszym państwie powinny podporządkować się jego nadrzędnym interesom, a ich funkcjonowanie nie może kolidować z dobrem Narodu i Państwa Polskiego."
skąd my to już znamy? i jak to się ma do wezwania "LITWINI! RĘCE PRECZ OD POLSKICH DZIECI! z okładki ich pisma "Polskiego Szańca".
Czyżby zabrakło konsekwencji?
Po poczytaniu wskazanych stronek wnoszę, że "Polska dla Polaków!" , "bij bolszewika" oraz " Unia Europejska jest narzędziem służącym do zniewolenia narodów w Europie" jest podstawową ideologię PATRIOTÓW

 
Kubek84

256

2012-03-12 22:43:00

[quote="zakilles"]
"Należy umieć bezbłędnie określić, jakie są w odniesieniu do danej kwestii, w danej chwili nastroje mas, jakie są ich rzeczywiste dążenia; potrzeby i myśli."
Chyba już przerabialiśmy takie ideologie w historii? Tylko każda z nich opierała się na trochę innym fundamencie społecznym  ;-)

 
Cieśla Sewruk

1,248

2012-03-14 10:22:17

Czy wszyscy nadchodzący patrioci muszą być łysi i szczerzyć zęby? Jestem przywiązany do mojej zaczeski i lekkiego uśmiechu więc chyba się nie nadam :(

<°))))><
<°))))><
<°))))><

 
Evi Kobieta
ImprezyMazury.com.pl

1,548