Przejdź do strony: , 1, 2, 3, 4 [5Następna

Nadchodzi czas patriotów!

Autor Wiadomość
Vortex
๔เשเภє รฬєєקєг

751 1/3

2018-06-27 22:56:10

tzn jakie to puste gesty czy symbole ?

Ale widzę, że jest szybka akcja i reakcja :) prawie jak na czacie ?

"Niech se mieszkaniec przyjdzie i kaganiec założy (...)
Niech mu odpisze, że mam w dupie tych mieszkańców, którzy się podpisują jako mieszkańcy"
( Przewodniczący RM Giżycka Robert K. na sesji Rady Miejskiej Giżycka 27.03.2019 )
 
Kubek84

269

2018-06-27 23:05:21

Vortex:

tzn jakie to puste gesty czy symbole ?

A chociażby takie:

Andzia:

Narodowcem (ten który myśli o swoim narodzie,a nie o mieszkańcach np. Senegalu) jest wg mnie każdy patriota.

Opuszczam czat :cool: Wesołego pokorzykiwania znad klawiatury życzę :green:

 
Vortex
๔เשเภє รฬєєקєг

751 1/3

2018-06-27 23:08:57

Jak się nie wkurzyć . Piszemy o sposobach załatwiania spraw przez radnych w Giżycku. Książkowy przykład .
Na posiedzeniu komisji mienia z 20.06.2018.
Przed komisją zebrała się grupka przy ubogich w rozum ludzików i postanowili ( miejmy nadzieję, że nie na złość prawdziwym polakom - ale wynika z tego co innego ),
postanowili do panteonu giżyckich świętych od ulic i skwerów dołączyć kolejnego świętego tym razem komunistę Tadeusza Mazowieckiego . Wniosek na komisji mienia przez tych samych członków klubu został zatwierdzony i teraz co ? Głosowanie przez tych samych członków w radzie miejskiej.

To właśnie pokazuje książkowe patologiczne mechanizmy, jakim my społeczeństwo jesteśmy poddawani.

"Niech se mieszkaniec przyjdzie i kaganiec założy (...)
Niech mu odpisze, że mam w dupie tych mieszkańców, którzy się podpisują jako mieszkańcy"
( Przewodniczący RM Giżycka Robert K. na sesji Rady Miejskiej Giżycka 27.03.2019 )
 
Andzia

701

2018-06-27 23:09:13

Kubek myśli, że jak ktoś nie wziął udziału w marszu 11 Listopada, to nie jest narodowcem?

 
Vortex
๔เשเภє รฬєєקєг

751 1/3

2018-06-27 23:10:25

Kubek84:

Vortex:

tzn jakie to puste gesty czy symbole ?

A chociażby takie:

Andzia:

Narodowcem (ten który myśli o swoim narodzie,a nie o mieszkańcach np. Senegalu) jest wg mnie każdy patriota.

Opuszczam czat :cool: Wesołego pokorzykiwania znad klawiatury życzę :green:

Ja takich gestów nie uważam za puste. puste gesty i słowa to ja dzisiaj usłyszałem jak oglądałem posiedzenie komisji do spraw mienia z 20.06.2018.

"Niech se mieszkaniec przyjdzie i kaganiec założy (...)
Niech mu odpisze, że mam w dupie tych mieszkańców, którzy się podpisują jako mieszkańcy"
( Przewodniczący RM Giżycka Robert K. na sesji Rady Miejskiej Giżycka 27.03.2019 )
 
Z.J. Mężczyzna

3,339

2018-06-28 00:05:06

Andzia:

Kubek myśli, że jak ktoś nie wziął udziału w marszu 11 Listopada, to nie jest narodowcem?

Tam co drugi idzie w niemieckich butach. Taki patriotyzm od święta. :ok:

 
Andzia

701

2018-06-28 00:24:53

Z.J.:

Andzia:

Kubek myśli, że jak ktoś nie wziął udziału w marszu 11 Listopada, to nie jest narodowcem?

Tam co drugi idzie w niemieckich butach. Taki patriotyzm od święta. :ok:

Co z dziećmi premiera. Oświeć nas. Proszę. Ustaliliśmy, że szkoła elitarna. Nie jakieś sp w Pcimiu Jeziornym. Oświeć nas.

 
Z.J. Mężczyzna

3,339

2018-06-28 00:35:47

Odpowiedziałem już. Nie mam zielonego pojęcia.

 
Andzia

701

2018-06-28 00:36:49

Z.J.:

Odpowiedziałem już. Nie mam zielonego pojęcia.

To kluczyk do geopolityki :-)

 
Z.J. Mężczyzna

3,339

2018-06-28 00:53:18

Nie od dziś wiadomo, że nauka to potęgi klucz. Niestety miejscowi urzędnicy tego nie chcą zauważyć i nie dbają o swoje zadania w tym zakresie. Trudno się dziwić, swoje dzieci w większości już oglądają przez Skype, a wnuki będą się uczyć w innym mieście/w innym kraju. :clap:

 
Vortex
๔เשเภє รฬєєקєг

751 1/3

2018-06-28 00:55:40

Skype to przeżytek teraz to TS i Discord - trzeba iść do przodu a nie poprzestawać na jednej mantrze.

"Niech se mieszkaniec przyjdzie i kaganiec założy (...)
Niech mu odpisze, że mam w dupie tych mieszkańców, którzy się podpisują jako mieszkańcy"
( Przewodniczący RM Giżycka Robert K. na sesji Rady Miejskiej Giżycka 27.03.2019 )

Przejdź do strony: , 1, 2, 3, 4 [5Następna