Przejdź do strony: , 1 ... 8, 9, 10 [1112,

Rodzina na swoim by PiS

Autor Wiadomość
Kubek84

265

2018-01-28 15:11:03

Joa:

Ja nie widzę w tym nic zabawnego, po prostu, dwa samochody po zmarłym przeszły na rzecz Skarbu Ojca Rydzyka.

Papa R. na ministra skarbu ! Nikt jak on nie potrafi gromadzić kapitału :mad2: kiedyś nawet chciał kupować stocznie :mad2:

 
Cieśla Sewruk

1,284

2018-08-10 10:56:03

Trochę tu było o stoczniach, które jakoby PiS odbudowuje :) jak to wygląda w praktyce można zobaczyć pod tym adresem https://www.tvn24.pl/czarno-na-bialym,42,m/czarno-na-bialym-prom-widmo,849004.html

<°))))><
<°))))><
<°))))><

 
Vortex
๔เשเภє รฬєєקєг

498 1/3

2018-08-11 11:20:04

PiS stoczni nie buduje i nie odbudowuje - statki buduje nowe, sytuacja jak za czasów PO powstawały nowe autostrady.

Najtrudniej nauczyć się tego, że nawet głupcy mają czasami rację. - Winston Churchill
 
Cieśla Sewruk

1,284

2018-08-11 12:17:21

A jaki konkretnie statek PiS zbudował? :-D
Ciekawe swoją drogą, że wczoraj właśnie dowiedzieliśmy się, że okręty, które miały powstawać według obietnic krzywoustego premiera obok tej nieszczęsnej stępki, dobra zmiana zamawia właśnie w Australii z demobilu :crazy:

<°))))><
<°))))><
<°))))><

 
Vortex
๔เשเภє รฬєєקєг

498 1/3

2018-08-11 13:09:28

Jeszcze nie zbudował ale pewnie powstanie tak jak autostrady po odejściu PO to i statki powstaną po odejściu PiS.

Najtrudniej nauczyć się tego, że nawet głupcy mają czasami rację. - Winston Churchill
 
Cieśla Sewruk

1,284

2018-08-11 14:07:31

Twierdzisz, że za czasów PO nie powstawały autostrady?

<°))))><
<°))))><
<°))))><

 
Vortex
๔เשเภє รฬєєקєг

498 1/3

2018-08-11 15:37:52

No powstały 400 m tam 400 gdzie indziej a jeszcze jedna droga kończyła się w lasie z tego co pamiętam bo żabki tak zdecydowały. A najlepsze akcje były jak ówczesny prezydent wizytował place budowy, identyczne scenki jak z tymi od pisu. dlatego mamy/był niezły POPiS jednych i drugich. A masz z tym jakiś problem ?

Najtrudniej nauczyć się tego, że nawet głupcy mają czasami rację. - Winston Churchill
 
Cieśla Sewruk

1,284

2018-08-11 15:42:29

ja z tym problemu nie ma to raczej ty, bo po prostu bezczelnie kłamiesz - przykro mi  :(
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Tak-zmieniala-sie-dlugosc-polskich-autostrad-7560236.html

<°))))><
<°))))><
<°))))><

 
Vortex
๔เשเภє รฬєєקєг

498 1/3

2018-08-11 17:02:05

[Oryginał: 2018-08-11 16:00:41]

Ech widzę że nie rozumiesz przenośni. a pamiętasz ile planowano ile firm padło ? No żabki też do drzewek się nie przypinały, prezydentowi scenerii z placu budowy nie robiono. poszukaj dobrze to i to znajdziesz cwaniaczku. Bezczelnie kłamię hehehe masz widzę krótką pamięć jak to było przez 8 lat rządzenia przez PO. o aferach nie wspominając. dlatego jedni i drudzy sa siebie warci - zapewne należysz do tych drugich i to to nie jest już mój problem :)) Bo ja nie należę do żadnych i problemu z dobrym humorem nie mam.

/> ustawka - za rządów PO - kiełabasa wyborcza z 14 kwietnia 2015 roku - tuż przed wyborami ?

a to coś o jakości jak to wykonywali

Dlatego jedni i drudzy warci są siebie samych.

TVN 24 Broni PiS ?
https://tvn24bis.pl/z-kraju,74/adamczyk-rzad-po-psl-wybudowal-najdrozsze-autostrady-w-europie,642807.html

A
to
zdaje
się
jest
warte przypomnienia.

Najtrudniej nauczyć się tego, że nawet głupcy mają czasami rację. - Winston Churchill
 
Cieśla Sewruk

1,284

2018-08-11 17:44:28

twierdziłeś kłamczuchu, że w tamtych czasach w zasadzie nie zbudowano autostrad tylko 400m tu 400 m tam i to jest warte przypomnienia bo najwyraźniej sam nie pamiętasz co pisałeś pół godziny wcześniej :crazy:

<°))))><
<°))))><
<°))))><

 
Vortex
๔เשเภє รฬєєקєг

498 1/3

2018-08-12 14:43:59

Cieśla Sewruk:

twierdziłeś kłamczuchu, że w tamtych czasach w zasadzie nie zbudowano autostrad tylko 400m tu 400 m tam i to jest warte przypomnienia bo najwyraźniej sam nie pamiętasz co pisałeś pół godziny wcześniej

Jak się dowiesz co to przenośnia to daj znać puk puk. :bash: nawet cytować nie potrafisz - czytaj ze zrozumieniem.

Ale widzę, że ciebie boli, że za PO było równie śmiesznie :crazy:

Najtrudniej nauczyć się tego, że nawet głupcy mają czasami rację. - Winston Churchill
 
defacto

4

2018-09-01 14:24:45

Szykuje się "duża AFERA" w lokalnych strukturach PiS!

Na najbliższym spotkaniu w środę ma paść wniosek o poparcie w wyborach samorządowych byłego członka PSL, byłego wójta, Andrzeja S, który startuje do gminy z własnego komitetu.

Wśród członków struktur lokalnych już wrze, bo nakaz przyszedł "z góry".

Atmosfera jest bardzo gorąca.
Ciekawe jak zachowa się kandydat na burmistrza, Pan Andruszkiewicz.

 
Cieśla Sewruk

1,284

2018-09-04 12:14:49

szczerze mówiąc trudno uwierzyć, że to prawda ale przecież to ...… PiS więc wszystko możliwe :crazy:

<°))))><
<°))))><
<°))))><

 
Bromar Mężczyzna

2,000

2018-09-06 00:27:28

No i jak tam ta afera? Bo jakoś cicho.

"Children must be taught how to think, not what to think" - Margaret Mead
 
tomasz s

215

2018-09-09 14:54:36

ja wiem jedno-lepiej na pis nie warczeć po może dziabnąć… :face9:

Przejdź do strony: , 1 ... 8, 9, 10 [1112,