Przejdź do strony: , 1 ... 4, 5, 6 [7Następna

Ruch Poparcia Palikota

Autor Wiadomość
Skórka Mężczyzna
A.S

1,066

2011-04-04 17:39:50

Jakby było o co się kłócić, bo to jeden kotopies ma wspaniałe i idealne poglądy. Jak to dobrze ujął Marek_Kacz, Palikot"zabawia się polityką" i dziwią mnie osoby, które jeszcze nie rozgryzły polskiej sceny politycznej, gdzie jeden na drugiego warczy, a w rzeczywistości pod stołem ręka nogę myje, jedni nagadają na drugich, to im słupki podskoczą, potem w drugą stronę i tak wkoło pierdoło. Jak się może zmieni ustrój, to jakieś zmiany nastąpią, demokracja w wydaniu Polski, to przykład jak ona wyglądać nie powinna.

Pan Nikt!
 
milka Moderator Kobieta
Nullus anxietas.

5,597

2011-04-04 18:56:06

alpinka:

Wybacz Milka, chyba jeszcze za krótko żyjesz na tym świecie, skoro piszesz takie blogi.
Wyobraź sobie, ze takich Palikotów jak piszesz, jest na pęczki, może nawet jeszcze cwańszych, ale tutaj za mały horyzont.…i ich nie widać, no chyba, że sami napatoczą się , tak jak nie przymierzając Palikot. No wtedy, to można mu nawrzucać, to smutne.…

Nie wiem na jakiej podstawie wywnioskowałaś, że to mój blog :eyes: Bo nie przypominam sobie, abym kiedykolwiek pisała jakiegoś bloga.
A będąc osobą publiczną jest się narażonym również na krytykę i publiczne wytykanie błędów. To że ktoś ma kasę i chce się pobawić w politykę nie oznacza, że mamy go głaskać po główce  ;)

Podstawową umiejętnością, jaką powinien posiąść każdy człowiek, jest wdupiemanie, które polega na odróżnianiu rzeczy ważnych i takich, na które ma się wpływ, od badziewia, czyli cudzych fanaberii, fochów, żądań i oczekiwań pod hasłem "bo wszyscy tak robią". ## milka.ofg@gmail.com ##
JOGA wt 19.00, czw 18.30 sala MOSIR; 514 724 064
 
Marek_Kacz

84

2011-04-04 19:49:20

Prawdę mówiąc to użyte przeze mnie wyrażenie "pobawić polityką" nie miało oznaczać - jak to niektórzy odczytali - niepoważnego, dla żartów tylko, zabawowego nią się zajmowania…
Użyłem tego wyrażenia bo uważam, że w wypadku Janusza Palikota - gościa mającego z czego żyć, człowieka który bez profitów z zasiadania w Sejmie głodem nie przymiera - jest duże prawdopodobieństwo, iż po objęcia władzy w kraju mógłby rządzić bez ciągłego "odpuszczania sobie" niepopularnych a koniecznych dla uzdrowienia gospodarki kraju decyzji do podejmowania których uczepieni swych stołków gołodupcy na dorobku nie są zdolni.
Takie na luzie (bez presji utraty stanowiska a przez to gwałtownego obniżenia stopy życiowej) uprawianie polityki nazywam właśnie zabawianiem się polityką.
A Palikot jako jeden z nielicznych może sobie właśnie na takie podejście do polityki pozwolić.

http://www.ruchpoparciapalikota.pl/
 
ZeroSiedem
Użytkownik usunięty

2011-04-05 11:09:11

 
Mada07 Mężczyzna

400

2014-03-24 11:57:33

IAR, TVN24:

Kompromitująca wpadka Palikota. "To jego koniec".
Janusz Palikot: na proteście rodziców w sejmie można zrobić polityczną karierę.
- Nieprawdopodobna szansa do zrobienia całej kampanii do Parlamentu Europejskiego albo zrobienia kariery w polskiej polityce - tak o piątkowej konfrontacji premiera z rodzicami niepełnosprawnych dzieci w sejmie mówił Janusz Palikot. Nagranie z sobotniego spotkania klubu Twojego Ruchu z Krajową Radą Polityczną partii Twój Ruch jest na stronach internetowych sejmu.
- Jestem tym porażony. Ja nie miałem złudzeń co do Palikota, ale to co powiedział, to jest jego absolutny koniec, to się nie odklei od niego do końca życia. To koniec Palikota, jego Ruchu i całej kampanii do PE - powiedział w "Faktach po Faktach" w TVN24 poseł PO Stefan Niesiołowski.
- To jest nieeleganckie, to co powiedział Palikot - ocenił Arkadiusz Mularczyk z Solidarnej Polski. Wojciech Olejniczak z SLD uznał słowa lidera Twojego Ruchu za "karygodne".

Źródło:
www.wiadomosci.wp.pl

Od 0-18 cm w 5.5 sekundy :)
 
Evan

52

2014-03-25 02:14:56

palikot każdemu w d..ę wejdzie byle by bydło zagłosowało nawet pewnie dał by sie wy..bać za dodatkowy 1% poparcia stfu
Polski niema.

 
tightrope
tata

2,176

2014-03-25 10:39:15

niema to jest łabędzica.
napisać można co się chce, gorzej jak się to ma do rzeczywistości

co by tu napisać?
 
giżycko górą

283

2014-03-25 17:06:13

Niech ten Palikot wyleci z tej polityki
To pajac który ma w swojej "partii" ludzi którzy nie mają pojecia o polityce
Podobno nawet jeden z nich ma na swoim koncie pobicie kijem do baseballa.

 
tightrope
tata

2,176

2014-03-26 02:06:40

lubię słowo 'podobno'. jest bardzo pojemne.

co by tu napisać?
 
helios91 Mężczyzna
jestę studentę

4,453

2014-03-26 12:28:05

Przy stwierdzeniu, że [Palikot] jest pajacem i że współpracowników w partii ma "z łapanki" wątpliwości już nie było i nie ma ;] Nie ma takiej potrzeby. Ekscentryczny, z lekka zblazowany, pozbawiony pomysłu na to jak i z kim uprawiać politykę* milioner to na pewno ktoś, kogo polska scena polityczna bardzo potrzebuje :laughing:
*bawi mnie to wyrażenie, za każdym razem

Megadeth, Metallica, Kult, Black Sabbath, Acid Drinkers, Iron Maiden, TSA, Slayer, Turbo, Judas Priest, Motörhead, O.S.T.R., Sepultura, Dżem, Kaliber44, Republika, Paktofonika, RHCP, Pearl Jam, KAT, 52Dębiec, Eldo, Deep Purple, ZZ Top, Led Zeppelin, WWO

Przejdź do strony: , 1 ... 4, 5, 6 [7Następna