Przejdź do strony: Poprzednia [12, 3, 4 ... 22,

Wybory prezydenckie 2015

Autor Wiadomość
Benon

114

2015-03-24 00:52:38

[Oryginał: 2015-03-22 10:59:21]

Zgoda i bezpieczeństwo

„Wybierzmy zgodę i bezpieczeństwo” – tak brzmi hasło wyborcze Bronisława Komorowskiego i jego komitetu.

Buda Ruska to miejscowość, w której Bronisław Komorowski ma działkę rekreacyjną.

Doceniam bezpieczeństwo, więc próżne wasze trudy,
Bym zgodził się głosować na kmiecia z Ruskiej Budy.

[Dodano: 2015-03-24 00:52:38]

Odezwa

radiomaryja.pl

Obywatelu!
Jeżeli dość masz WSI-oków
I wołomińskich SKOK-ów,
Przegnaj z pałaca
Bronka pajaca!

 
jelenfranek
Użytkownik usunięty

2015-03-24 08:40:11

Komentarz żenujący! Po takich slowach , sam wychodzisz na pajaca!

 
giżycko górą

283

2015-03-24 16:41:12

- Kto ty jesteś?
- Jestem Bronek, prosty jak od szpadla trzonek!
- Jaki znak twój?
- Fałsz, obłuda!
- A w co wierzysz?
…- w Tuska cuda!
- Gdzie ty mieszkasz?
- W polskim grodzie!
- W jakim kraju?
- Gdzie powodzie!
- Czy Kraj kochasz?
- Jak pieniądze!
- A w co wierzysz?
- Że porządzę!
- Czyli wygrać chcesz wybory?
- Tak! Choć mam z tym problem spory!
Lud me kłamstwa, zdrady czuje i z poparcia
rezygnuje!

 
Andzia

248

2015-03-24 17:10:34

W Giżycku już na pewnym POlityku się ludziska poznali i podziękowali tej pani w wyborach samorządowych. Może i na gajowym się poznają?

 
jure12

69

2015-03-24 17:26:46

Proponuje odrazu wybrać OJCA DYREKTORA to chyba Wasz GÓRU szkoda że nie startuje prawda?

 
Andzia

248

2015-03-24 17:33:56

Prośba do Admina: może warto zrobić sondę przed wyborami prezydenckimi?

 
Stary OFG.PL
OFG.PL

591

2015-03-24 18:19:58

Ależ proszę robić, nie ma co się krępować :)

 
wodnik szuwarek

969

2015-03-24 18:20:32

A po cholerę Ci sondaże lokalne? Co to wnosi? W ogóle to całe podniecanie się wyborami prezydenckimi jest zabawne :) Bardzo dobrze wiadomo, że w Polsce stanowisko Prezydenta, jest bardziej prestiżowe niż dające jakąkolwiek władzę. Tak, że te wszystkie hurtowo składane obietnice, deklaracje i huczne zapowiedzi, nawet najbardziej kolorowe, można za przeproszeniem o kant dupy rozbić.

Precz z (forumową) komuną!
 
Benon

114

2015-03-24 18:33:28

jure12:

Proponuje odrazu wybrać OJCA DYREKTORA to chyba Wasz GÓRU szkoda że nie startuje prawda?

Od razu widać, że Twoim "góru" jest Komor - przynajmniej w dziedzinie ortografii.
Komor - "w bulu i nadzieji"

 
jure12

69

2015-03-24 22:35:50

[Oryginał: 2015-03-24 19:09:06]

Brak słów jełopie brak

[Dodano: 2015-03-24 22:20:36]

jure12:

Brak słów jełopie brak

mam nadzieję że JEŁOP dobrze napisałem i zrozumiałeś

[Dodano: 2015-03-24 22:21:57]

A od mojego GURU wara zajmij się swoim teraz dobrze?

[Dodano: 2015-03-24 22:35:50]

Andzia:

W Giżycku już na pewnym POlityku się ludziska poznali i podziękowali tej pani w wyborach samorządowych. Może i na gajowym się poznają?

Napisz coś o swoim kandydacie co zrobi co zmieni jak będzie lepiej nie pluj jadem tylko napisz co Twój kandydat reprezentuje sobą i kto to jest

 
Benon

114

2015-03-24 23:07:05

Obciachowy Bronek

Gdybyś ty pro publico bono
Był jaki byłeś w prokreacji,
Na rękach by cię tu noszono
I byłbyś chlubą naszej nacji.

Lecz w tobie małość wciąż zwycięża;
Pora ci zatem zdjąć koronę.
Potrzeba Polsce stanu męża,
A tyś jest obciachowy Bronek.

 
jure12

69

2015-03-25 00:32:34

:?:

 
glass Mężczyzna

314

2015-03-25 06:55:45

Myślisz że mam 10 lat?:)
 
Andzia

248

2015-03-25 09:20:04

wodnik szuwarek:

A po cholerę Ci sondaże lokalne? Co to wnosi? W ogóle to całe podniecanie się wyborami prezydenckimi jest zabawne :) Bardzo dobrze wiadomo, że w Polsce stanowisko Prezydenta, jest bardziej prestiżowe niż dające jakąkolwiek władzę. Tak, że te wszystkie hurtowo składane obietnice, deklaracje i huczne zapowiedzi, nawet najbardziej kolorowe, można za przeproszeniem o kant dupy rozbić.

Co ty pitolisz? Z gimnazjum się urwałeś? Komor mógł zawetować wiele szkodliwych dla ludzi ustaw. Nie zrobił tego! Jak skończysz już szkołę, to będziesz pracował do śmierci :). To jeden z przykładów działalności platformersów i Komora. No chyba że nie znajdziesz pracy, a o to nie trudno!

 
KLON Kobieta
hardcore crust

1,931

2015-03-25 09:40:50

Andzia:

wodnik szuwarek:

Bardzo dobrze wiadomo, że w Polsce stanowisko Prezydenta, jest bardziej prestiżowe niż dające jakąkolwiek władzę. Tak, że te wszystkie hurtowo składane obietnice, deklaracje i huczne zapowiedzi, nawet najbardziej kolorowe, można za przeproszeniem o kant dupy rozbić.

Co ty pitolisz? Z gimnazjum się urwałeś? Komor mógł zawetować wiele szkodliwych dla ludzi ustaw. Nie zrobił tego! Jak skończysz już szkołę, to będziesz pracował do śmierci :). To jeden z przykładów działalności platformersów i Komora. No chyba że nie znajdziesz pracy, a o to nie trudno!

Przecież jedno nie wyklucza drugiego. Można obiecywać gruszki na wierzbie a jedyny przejaw władzy to zawetować ew. propozycje jak by ktoś chciał na tej wierzbie powiesić śliwki wprowadzając to ustawą :-)
Prawda mógł zawetować a tego nie zrobił ale żaden prezydent gdy nie ma zaplecza w postaci rządu nie zmieni nic w tym kraju. Każda jego propozycja ustawy trafi do niszczarki jak projekty obywatelskie. Co ma miejsce nawet obecnie gdy Komorowski jest z tej samej kliki co premier.
Taka to władza prezydenta.

Nie lubię melisy. Uspokaja mnie wkurzanie innych.

Przejdź do strony: Poprzednia [12, 3, 4 ... 22,