Przejdź do strony: , 1 ... 74, 75, 76 [77Następna

Wybory samorządowe 2014 w Giżycku i okolicach

Autor Wiadomość
jelenfranek
Użytkownik usunięty

2015-02-13 14:31:24

W 2010 roku, kandydatka Elwira Adelajda do rady startowala chyba z PO…cóż się takiego stalo, że zmienila formację? Porażka byla powodem czy może coś innego?

 
ewelinka_z

186

2015-02-13 15:17:55

masza1976:

prawdopodobnie radna mogła pójść na rozdanie nagród do kuchni świata bo w tłusty czwartek zasponsorowała jakieś nagrody za zjedzenie pączków :), dalej była Ewelinko AKTYWNA

zaraz, zaraz to Pani Radna tak wypełnia mandat wyborców?
Opuszcza posiedzenie Komisji do której jest powołana , nie zabiera w ogóle głosu i se wychodzi bo co…?

nieopodal jest event wcinania pączków dla poklasku i picu?
to jest ta słuszna wg. ciebie Aktywność?
A co ze społeczną pracą na rzecz mieszkańców Giżycka - jak radna reprezentuje ich interesy?

 
masza1976

53

2015-02-13 15:23:30

no jak to jak. Reklama kuchni swiata, reklama producenta paczków , malo dla społeczności? :laughing:

 
honorcia

66

2015-02-13 18:21:18

obiektywny:

Nie ma co bić piany i przekomarzać i udowadniać który kandydat jest lepszy i który być powinien wybrany.
Ja straciłem dużo czasu i energii (można poczytać na OFG)w tych wyborach broniąc i przedstawiając argumenty na wybór.....…i co? doszedłem do wniosku ,że tak na prawdę każdy robi wszystko a żeby to Jemu było najlepiej a my?wyborcy?jesteśmy po to potrzebni i na tyle na ile możemy oddać swój głos.
Po wyborach tak na prawdę czuję iż zostałem(nie tylko ja ale i moi znajomi i bliscy) nieźle wmanipulowany w te socjotechniczne zagrywki i w pewnym stopniu zmanipulowani pewnymi obietnicami wyborczymi.
To ,że teraz zaczniemy obrzucać się "błotem"i wprowadzać w stan nerwowy na prawdę nie ma sensu bo tu nie o nas chodzi a tylko zawsze o interes zainteresowanego no chyba ,że sam zainteresowany pod przykrywką netu prowadzi tu swoją kampanię wyborczą.
Miłego Piątku życzę i więcej luzu a osobistą "karierą" niech się martwią karierowicze którzy tak bardzo chcą coś zmienić w tym mieście tylko Nigdy za darmo tak im bardzo zależy własnie tylko na czym?

Nic dodać nic ująć. Nie ma żadnego znaczenia, kto wygra te wybory. Dla GPO to jeszcze jedna osoba do głosowania i ewentualnie w końcu się znajdzie wiceburmistrz, bo większosć będzie zachowana. Dla opozycji to tylko "szczebelek" w karierze przed kolejnymi wyborami. Także chodzi tu o osobisty interes "kandydata - zwycięzcy" a nie mieszkańców.

 
kris Mężczyzna

460

2015-02-13 21:47:02

To już Karolscy coś kombinują ze starszymi ludźmi? Świetlica dziennego pobytu osób starszych… Szkołę wyższą położyli (dobrze się zapowiadało) teraz coś innego chcą...

 
jure12

69

2015-03-21 22:46:41

Nie wiedziałem pod jaki temat tą sprawę podciągnąć.…ale kto zgadnie kto będzie nowym prezesem KRUSU po naszym burmistrzu?

 
Bromar Mężczyzna

1,777

2015-03-22 00:19:07

Dla giżycczan raczej to nie ma znaczenia, że chyba dla tych rolników świadczących usługi przewozu osób. No i nie musisz być taki tajemniczy...

"Children must be taught how to think, not what to think" - Margaret Mead
 
obiektywny Mężczyzna

1,308

2015-03-22 01:32:38

jure12:

Nie wiedziałem pod jaki temat tą sprawę podciągnąć.…ale kto zgadnie kto będzie nowym prezesem KRUSU po naszym burmistrzu?

Nie ma to żadnego znaczenia kto i kiedy i jak

zadowolony z życia.....
 
jure12

69

2015-03-22 22:10:20

Może znaczenia i nie ma ale zawsze to coś ciekawego że będzie to były wiceburmistrz Czacharowski ironia losu?(wiadomość nie do końca sprawdzona ale raczej pewna)

 
woda

8

2015-04-15 08:34:36

Coś się rekrutacja na ww. stanowisko przedłuża… Minęło ponad 5 tygodni od ogłoszenia listy kandydatów. Może ktoś coś wie?

 
piotrusmcn Mężczyzna

159

2015-04-16 06:37:23

Oj, chyba w Krusie jest już nowy dyrektor… i nie jest to P. C. Niepotwierdzone :) Łatwo zajść i sprawdzić :)

Przejdź do strony: , 1 ... 74, 75, 76 [77Następna