Przejdź do strony: , 1 ... 7, 8, 9 [1011, 12, 13 ... 54,

Wybory samorządowe 2018 w Giżycku i okolicach

Autor Wiadomość
Vortex
๔เשเภє รฬєєקєг

498 1/3

2018-06-08 18:36:13

no to nic wrzesień już się zbliża poczekamy zobaczymy.

Najtrudniej nauczyć się tego, że nawet głupcy mają czasami rację. - Winston Churchill
 
Bromar Mężczyzna

1,993

2018-06-09 01:35:25

[Oryginał: 2018-06-09 01:29:32]

yorguś:

Ta (prawda przed) w większości została usunięta z internetów - ale podobno jakieś prywatne osoby mają kopie np. prowadzonego przez moją osobę programu, w którym obietnic wyborczych padało bez liku. Sam jestem ciekaw co będzie, jeśli ktoś to opublikuje? Ile będzie cukru w cukrze?  ;)

Dobrze pamiętam, że to na skutek Twoich działań (i oczekiwań finansowych) te materiały zostały usunięte? To może dla dobra sprawy i przypomnienia zapominalskim odwołaj te roszczenia i niech ludzie pooglądają sobie cykle "Nie lubię poniedziałku" AD 2014.

Deklaracje Burmistrza można wyczytać na jego blogu: http://burmistrziwaszkiewicz.pl/deklaracje/ - na ile kojarzę, to lista się tylko rozszerzyła (ale pewności nie mam)

[Dodano: 2018-06-09 01:35:25]

Czyżbym na forum zaczął "słyszeć" świergot?

"Children must be taught how to think, not what to think" - Margaret Mead
 
yorguś Mężczyzna

1,648

2018-06-09 07:37:41

Ja nigdy nie żądałem, aby odcinki z 2014r. były usunięte z internetu. Problem był bardziej skomplikowany. Pewien użytkownik wrzucał kawałki tych programów opatrzone jego własnymi obraźliwymi komentarzami, które obrażały niektórych moich gości (bez mojej wiedzy i zgody)- a to jednak ja byłem prowadzącym oraz tym, który ich zapraszał. Jeden z moich gości wprost zażądał, aby te filmiki i dziwne komentarze zniknęły z sieci i dał mi jasno do zrozumienia, że jeśli nie, to umówi się ze mną na „randkę” w tutejszym Sądzie. Na nic były moje tłumaczenia, że to nie ja, ja o tym nic nie wiem i nie wyrażałem na to zgody.

Kiedy jeden z kolegów zapragnął zbyć te materiały dla Gminy Miejskiej Giżycko, zapomniał poprosić osoby, które tworzyły społecznie programy o choćby symboliczną zgodę na ich zbycie lub zwyczajnie poinformować nas, iż ma taki zamiar. Ja i Jacek dowiedzieliśmy się o tym z przepychanek medialnych na Ofg.pl i Facebooku. Prowadzona była pewna gra polityczna, którą rozgrywał Burmistrz oraz osoba, która w końcu zbyła te materiały. Chodziło o rzekomy koszt sprzedaży tych materiałów. Padały w internecie różne kwoty- a opozycja już zaczynała larum, że będą to grube tysiące. Ostatecznie Burmistrz oświadczył, że nabył te materiały za 1 złotówkę. Oczywiście, też dowiedzieliśmy się o tym z Jackiem z internetu… . Poczuliśmy się z Jackiem poniżeni, że naszą wielogodzinną społeczną pracę i inne materiały (co do których nie mieliśmy już żadnych praw) zostały zbyte za 1 zł. Postanowiliśmy w ramach protestu wystosować pismo do GM z żądaniem określonej prawem kwoty z tytułu praw autorskich. Z tego co pamiętam otrzymaliśmy pismo odmowne, gdyż jak się okazało Gmina Miejska Giżycko nie była jeszcze właścicielem tych materiałów, choć już za nie zapłaciła i Burmistrz chwalił się oficjalnie, że GM jest właścicielem tych materiałów.  ;) Kilka dni lub tygodni później spotkałem się w UM z Wiceburmistrzem Romanem Łożyńskim w zasadzie w innej sprawie, ale postanowiłem mu tę sytuację wyjaśnić. Powiedziałem mu, że nie chcemy (ja i Jacek) być wykorzystywani w ten sposób i że nigdy nie liczyliśmy tak naprawdę na żadne pieniądze z tytułu praw autorskich, chcieliśmy jednak w sposób zdecydowany zaprotestować takiemu a nie innemu potraktowaniu naszych osób. Wiceburmistrz przyjął to do wiadomości. Kilka miesięcy później, kiedy już GM była pełną gębą właścicielem tych materiałów był dostęp do większości odcinków prowadzonych przez moją osobę programów. Nikt z nas już nie występował o żadne pieniądze z tytułu praw autorskich i nie żądał ich usunięcia.

Po jakimś roku, w jednym z komentarzy na ofg.pl posłużyłem się upublicznieniem kawałka mojego programu, który należał już do GM Giżycko. Jakie było moje zdziwienie, gdy po kilku godzinach materiał ten został usunięty – i tu uwaga, nie z OFG.pl a serwerów należących do Gminy Miejskiej Giżycko.  ;)

To dziwne, że zginęły (zostały wykasowane) tylko niektóre programy - a inne lub ich fragmenty nadal są dostępne. I niech sobie są, a te wykasowane powinno się przywrócić.

W sumie ja i Jacek nie chcieliśmy nigdy wracać do tej sprawy (sprawę uważamy za zamkniętą) - ale skoro Bromar zapytałeś, to musiałem Ci odpowiedzieć.

 
Krzysztofk70

103

2018-06-09 08:51:36

[Oryginał: 2018-06-09 08:36:32]

Vortex:

To jak możesz to wzuć na forum lub na jakiegoś bloga - daj linka, chętnie to skopiuje do kolekcji.

http://gdziejestdieta.pl

[Dodano: 2018-06-09 08:51:36]

Bromar:

yorguś:

Ta (prawda przed) w większości została usunięta z internetów - ale podobno jakieś prywatne osoby mają kopie np. prowadzonego przez moją osobę programu, w którym obietnic wyborczych padało bez liku. Sam jestem ciekaw co będzie, jeśli ktoś to opublikuje? Ile będzie cukru w cukrze?  ;)

Dobrze pamiętam, że to na skutek Twoich działań (i oczekiwań finansowych) te materiały zostały usunięte? To może dla dobra sprawy i przypomnienia zapominalskim odwołaj te roszczenia i niech ludzie pooglądają sobie cykle "Nie lubię poniedziałku" AD 2014.

Nie inaczej i gwoli uściślenia, Urząd Miejski nie był zainteresowany odcinakami "Nie lubię poniedziałków" Kto potrafi szukać to zapewne znajdzie ciekawe fragmenty na YouTube

Radio Mazury - Nadajemy na dobrych falach
 
Dzialkowiec

280

2018-06-09 09:06:35

Za 1 zł.poszla domena www, a za chyba 6 tys PLN filmy. Potem jeszcze żona Tadzika wygrała nagrywanie filmów i sesji miejskich chyba na rok za 2000 tys PLN miesięcznie. Wojtek musiał wynagrodzić swojego gryzonia za lata ciężkiej pracy

Bromar:

Deklaracje Burmistrza można wyczytać na jego blogu na ile kojarzę, to lista się tylko rozszerzyła (ale pewności nie mam)

Źle kojarzysz. Znów puszczasz śmierdzącego bąka, szybciutko go tłumacząc,że nie masz pewności. Poproszę Tadzia o te filmy, złap ulotki z kampanii i zobacz ile ważnych inwestycji nie ma i nic przez 4 lata w ich kierunku nie zrobiono.

A jeżeli uważasz, że burmistrz,.ktorego przez 4 lata było stać na skoszenie trawy na dzikiej plaży (kosił 2 ary na rok) i odfajkował zagospodarowanie tych terenów, to albo próbujesz się wlizać na jego listę wyborczą albo uprawiasz najprymitywniejszy rodzaj kampanii :bash:

 
yorguś Mężczyzna

1,648

2018-06-09 09:19:51

Dzialkowiec:

Potem jeszcze żona Tadzika wygrała nagrywanie filmów i sesji miejskich chyba na rok za 2000 tys PLN miesięcznie. Wojtek musiał wynagrodzić swojego gryzonia za lata ciężkiej pracy

Działkowiec, Burmistrz wcale nie musiał - a nawet nie chciał. Mam nadzieję, że Krzysztofk70 przypomni sobie pewne spotkanie (w którym uczestniczył) i pewną osobę, która zabiegała o taką możliwość i to nie dla siebie… . W spotkaniu uczestniczył również redaktor pewnego dwutygodnika, piszę to tylko po to, by kolega się nie wypierał faktów.  ;)

Krzysztofk70:

Nie inaczej i gwoli uściślenia, Urząd Miejski nie był zainteresowany odcinakami "Nie lubię poniedziałków" Kto potrafi szukać to zapewne znajdzie ciekawe fragmenty na YouTube

Z tego co pamiętam, to kolega nie był stroną roszczenia, więc nie może się wypowiadać za Urząd Miejski.  ;)

 
Krzysztofk70

103

2018-06-09 09:20:53

Dzialkowiec:

Wojtek musiał wynagrodzić swojego gryzonia za lata ciężkiej pracy

Jolka nie wynagrodziła prawie 10 lat nagrywania sesji i komisji dla mieszkańców - więc znalazł się ktoś, kto zauważył i "wynagrodził" gryzonia jak to napisałeś Pawełku :crazy:

Radio Mazury - Nadajemy na dobrych falach
 
Vortex
๔เשเภє รฬєєקєг

498 1/3

2018-06-09 09:29:46

Pytanie ? - Tadzio - to ten kolega co za młodych lat trafił do więzienia za włamania, kradzieże ? To ten kolega co stał się poprawnym chrześcijaninem w Zielonoświątkowym "kościele" ? To ten kolega który kręci teraz filmiki w UM ? To ten kolega co bał się prawdziwej pracy - a wszyscy co go znali z dawnych czasach większego "obiboka" jak on nie widzieli ?

Najtrudniej nauczyć się tego, że nawet głupcy mają czasami rację. - Winston Churchill
 
yorguś Mężczyzna

1,648

2018-06-09 09:41:04

Vortex:

Pytanie ? - Tadzio - to ten kolega co za młodych lat trafił do więzienia za włamania, kradzieże ? To ten kolega co stał się poprawnym chrześcijaninem w Zielonoświątkowym "kościele" ? To ten kolega który kręci teraz filmiki w UM ? To ten kolega co bał się prawdziwej pracy - a wszyscy co go znali z dawnych czasach większego "obiboka" jak on nie widzieli ?

Ja myślę, że nie trzeba wyciągać takich spraw na światło dzienne na forum. Można spierać się merytorycznie na argumenty. Oczywiście nie cenzuruję w żaden sposób wolności wypowiedzi kolegi Vortexa.

 
Krzysztofk70

103

2018-06-09 09:42:06

Vortex:

Pytanie ? - Tadzio - to ten kolega co za młodych lat trafił do więzienia za włamania, kradzieże ? To ten kolega co stał się poprawnym chrześcijaninem w Zielonoświątkowym "kościele" ? To ten kolega który kręci teraz filmiki w UM ? To ten kolega co bał się prawdziwej pracy - a wszyscy co go znali z dawnych czasach większego "obiboka" jak on nie widzieli ?

Pawełku twoi koledzy z PISu chodzili na włamy dziś zasiadają w fotelach poselskich :crazy:

Radio Mazury - Nadajemy na dobrych falach
 
yorguś Mężczyzna

1,648

2018-06-09 09:43:42

Krzysztofk70:

Dzialkowiec:

Wojtek musiał wynagrodzić swojego gryzonia za lata ciężkiej pracy

Jolka nie wynagrodziła prawie 10 lat nagrywania sesji i komisji dla mieszkańców - więc znalazł się ktoś, kto zauważył i "wynagrodził" gryzonia …

Gdzie Twoja skromność się podziała?  ;)
Oj, rozbuchałeś się chłopie.

 
Krzysztofk70

103

2018-06-09 09:49:18

yorguś:

Krzysztofk70:

Dzialkowiec:

Wojtek musiał wynagrodzić swojego gryzonia za lata ciężkiej pracy

Jolka nie wynagrodziła prawie 10 lat nagrywania sesji i komisji dla mieszkańców - więc znalazł się ktoś, kto zauważył i "wynagrodził" gryzonia …

Gdzie Twoja skromność się podziała?  ;)
Oj, rozbuchałeś się chłopie.

Co ma do tego skromność?

Radio Mazury - Nadajemy na dobrych falach
 
yorguś Mężczyzna

1,648

2018-06-09 09:51:26

Znam Cię kilkanaście lat, ale pisanie wprost: "Bo mi się należało!". Nie idź drogą Beaty Szydło.  ;)

 
Krzysztofk70

103

2018-06-09 09:53:18

yorguś:

Znam Cię kilkanaście lat, ale pisanie wprost: "Bo mi się należało!". Nie idź drogą Beaty Szydło.  ;)

Proszę, pokaż mi w którym miejscu tak napisałem "Bo mi się należało!" Próbujesz mi coś wmówić :-)

Radio Mazury - Nadajemy na dobrych falach
 
Vortex
๔เשเภє รฬєєקєг

498 1/3

2018-06-09 09:56:51

Krzysztofk70:

yorguś:

Krzysztofk70:

Dzialkowiec:

Wojtek musiał wynagrodzić swojego gryzonia za lata ciężkiej pracy

Jolka nie wynagrodziła prawie 10 lat nagrywania sesji i komisji dla mieszkańców - więc znalazł się ktoś, kto zauważył i "wynagrodził" gryzonia …

Gdzie Twoja skromność się podziała?  ;)
Oj, rozbuchałeś się chłopie.

Co ma do tego skromność?

Odnośnie Tadzia ( tego o którym myślę ) skoro jest takim bogobojnym już chrześcijaninem, to w myśl Pisma ŚW powinien zrekompensować szkody których się dopuścił. ( czy tego dokonał ?) Obserwując poczynania tego człowieka - zauważyć można dwa oblicza - z jednej strony człowiek bogobojny z drugiej zawiewa jakimś dziwnym fałszem ( komu on służy ? i w imię jakich racji ? )
I ilu jest takich fałszywych co mówią jedno a robią drugie ?

Najtrudniej nauczyć się tego, że nawet głupcy mają czasami rację. - Winston Churchill

Przejdź do strony: , 1 ... 7, 8, 9 [1011, 12, 13 ... 54,