Przejdź do strony: , 1 ... 8, 9, 10 [1112, 13, 14 ... 64,

Wybory samorządowe 2018 w Giżycku i okolicach

Autor Wiadomość
Krzysztofk70

103

2018-06-09 10:00:36

Vortex nie robisz na nikim wrażenia, to dopiero pokazuje kim jesteś :hahaha:

Radio Mazury - Nadajemy na dobrych falach
 
yorguś Mężczyzna

1,664

2018-06-09 10:04:27

Panowie, czas uspokoić emocje. Temat jest o wyborach- a nie o Tadziach, Yorgusiach czy też Vortexach. No chyba, że któryś z nas ma zamiar startować w wyborach - przyznawać się bez bicia?  ;)

 
Vortex
๔เשเภє รฬєєקєг

500 1/3

2018-06-09 10:04:48

Krzysztofk70:

Vortex nie robisz na nikim wrażenia, to dopiero pokazuje kim jesteś :hahaha:

Tu nie chodzi o wrażenia lub wywołanie wrażeń - zastanawiam się jak to jest z ludźmi.

Wiem więcej o Tobie niż Ty o mnie. I nie oceniam człowieka tak jak ty przed chwilą próbujesz coś zainsynuować. To o czym piszę to fakty łatwo to zweryfikować.

Najtrudniej nauczyć się tego, że nawet głupcy mają czasami rację. - Winston Churchill
 
Krzysztofk70

103

2018-06-09 10:06:31

Ja też się zastanawiam skąd tacy ludzie jak ty się biorą na tym świecie

Radio Mazury - Nadajemy na dobrych falach
 
Vortex
๔เשเภє รฬєєקєг

500 1/3

2018-06-09 10:09:40

Krzysztofk70:

Ja też się zastanawiam skąd tacy ludzie jak ty się biorą na tym świecie

Czas odświeżyć nauki biologi ze szkoły podstawowej - to się dowiesz

Najtrudniej nauczyć się tego, że nawet głupcy mają czasami rację. - Winston Churchill
 
Krzysztofk70

103

2018-06-09 10:13:49

Ja tobie polecam jakąś książkę dobrego zachowania, może jeszcze coś załapiesz… nie wiem po co ja z tobą jeszcze dyskutuję

Radio Mazury - Nadajemy na dobrych falach
 
Vortex
๔เשเภє รฬєєקєг

500 1/3

2018-06-09 10:21:45

Krzysztofk70:

Ja tobie polecam jakąś książkę dobrego zachowania, może jeszcze coś załapiesz… nie wiem po co ja z tobą jeszcze dyskutuję

Odpowiem na to pytanie z ciebie. Ciekawość cię zżera. Pomimo książek, które sam przeczytałeś i sprzedajesz nadal próbujesz ludziom wciskać swoje wyimaginowane sposoby na zachowanie - nikt cie nie prosi byś się udzielał w tej rozmowie. Jednak jeśli ktoś zadaje pytania a uważasz, że są bzdurne proponuję byś przeszedł do używania argumentów merytorycznych.

Najtrudniej nauczyć się tego, że nawet głupcy mają czasami rację. - Winston Churchill
 
Krzysztofk70

103

2018-06-09 10:25:26

Szkoda mojej klawiatury …

Radio Mazury - Nadajemy na dobrych falach
 
yorguś Mężczyzna

1,664

2018-06-09 11:34:50

Dostałem dość intrygujący telefon i mam pytanko do Bromara.
Bromar, Ty będziesz startował w wyborach samorządowych - jeśli tak, to z jakiej opcji?

 
Dzialkowiec

282

2018-06-09 11:53:11

Jest kilku PSLowców w komitecie Wojciecha Karola Misiewicza, bedzie i następny  ;)

 
wacekras

98

2018-06-09 13:45:37

Wystarczy wejść na stronkę komtura i poczytać ile naobiecywał:
Zacytuję:

1.stworzymy klimat do rozwoju lokalnej przedsiębiorczości (Instytucja Otoczenia Biznesu, Specjalna Strefa Ekonomiczna, Partnerstwo Publiczno - Prywatne, inkubator młodej przedsiębiorczości, promocja produktu lokalnego)

I to by było tyle w temacie, najważniejsza obietnica, dotycząca rozwoju gospodarki to mrzonka, miejsc pracy i biznesu nie przybyło a historię z Lewandowskim i jego kanjpą oraz to jak burmistrz "wspierał" tę inwestycję lepiej nie wspominać. Do tego obietnice naprawy szpitala, powrót młodych do Giżycka, AquaMazury itd...

 
Vortex
๔เשเภє รฬєєקєг

500 1/3

2018-06-09 13:59:49

wacekras:

Wystarczy wejść na stronkę komtura i poczytać ile naobiecywał:
Zacytuję:

1.stworzymy klimat do rozwoju lokalnej przedsiębiorczości (Instytucja Otoczenia Biznesu, Specjalna Strefa Ekonomiczna, Partnerstwo Publiczno - Prywatne, inkubator młodej przedsiębiorczości, promocja produktu lokalnego)

I to by było tyle w temacie, najważniejsza obietnica, dotycząca rozwoju gospodarki to mrzonka, miejsc pracy i biznesu nie przybyło a historię z Lewandowskim i jego kanjpą oraz to jak burmistrz "wspierał" tę inwestycję lepiej nie wspominać. Do tego obietnice naprawy szpitala, powrót młodych do Giżycka, AquaMazury itd…

Inkubator – urządzenie, za którego pomocą stwarza się kontrolowane warunki zewnętrzne w celu podtrzymania procesów życiowych oraz rozwoju i wzrostu.

Spotkałem się z tym pojęciem na PB , zastanawiałem się wraz z kolegami co oni tam hodują ? :bigshock: Okazało się, że nawet dobrych imprez robić nie potrafią, a oni w to pojęcie wplątują przedsiębiorczość. Inkubatory przedsiębiorczości to takie samo pojęcie jak inteligentne budynki - chwyt marketingowy, mający na celu ogłupić potencjalnego nabywce lub użytkownika.

W pełni się z Tobą zgadzam, że w kwestii rozwoju "przedsiębiorczości" jak na razie efektów brak. - nawet jeśli ktoś założy biznes, jakiej pomocy może obecnie oczekiwać ? Jestem ciekaw jak są wspierani ludzie chcący założyć własną działalność - tak bezpośrednio - ma ktoś jakieś przykłady ?

Najtrudniej nauczyć się tego, że nawet głupcy mają czasami rację. - Winston Churchill
 
Z.J. Mężczyzna

3,256

2018-06-09 18:54:13

Nie jest u nas tak źle. Zobaczcie jakich przedstawicieli mają w innych częściach Polski. Najgorszy wójt w Polsce. Normalnie cebula. :hahaha:

Zawsze przy takich okazjach zastanawiam się kto takich ludzi wybiera? …a Zakrza uważa, że wyborcy demokratycznie powinni decydować o wydatkach budżetowych. :crazy:

 
Vortex
๔เשเภє รฬєєקєг

500 1/3

2018-06-09 19:00:12

Z.J.:

Nie jest u nas tak źle. Zobaczcie jakich przedstawicieli mają w innych częściach Polski. Najgorszy wójt w Polsce. Normalnie cebula. :hahaha:

Zawsze przy takich okazjach zastanawiam się kto takich ludzi wybiera? …a Zakrza uważa, że wyborcy demokratycznie powinni decydować o wydatkach budżetowych. :crazy:

Dobry pomysł - radnym na zakończenie kadencji powinniśmy wręczyć w nagrodę cebule. ten kto ich najwięcej nazbiera zostanie oficjancie ogłoszony ( tutaj robię pauzę ) Każdy niech sobie wymyśli co tam chce :mad2:

Najtrudniej nauczyć się tego, że nawet głupcy mają czasami rację. - Winston Churchill
 
Łukasz Zakrzewski Mężczyzna
Radny Miejski

5,237

2018-06-09 19:54:01

Z.J.:

Zawsze przy takich okazjach zastanawiam się kto takich ludzi wybiera? …a Zakrza uważa, że wyborcy demokratycznie powinni decydować o wydatkach budżetowych. :crazy:

4 lata temu gdy chodziłem z ulotką wyborczą po mieszkańcach, jeden mi uczciwie powiedział.… że tak naprawdę nie ma na kogo głosować…

Ludzie są pierwsi do krytyki, ale do komitetu wyborczego ostatni.…nie wyłączając Ciebie Z.J.

Łukasz Zakrzewski - Radny Rady Miejskiej w Giżycku
facebook.pl/radnyzakrzewski/
Zajrzyj i polub, jeżeli chcesz wiedzieć co ostatnio zrobiłem dla Ciebie!

Przejdź do strony: , 1 ... 8, 9, 10 [1112, 13, 14 ... 64,