Przejdź do strony: , 1 ... 10, 11, 12 [13Następna

Wybory samorządowe 2018 w Giżycku i okolicach

Autor Wiadomość
Łukasz Zakrzewski Mężczyzna
Radny Miejski

5,115

2018-06-24 23:59:30

SANDOKAN:

Urodzony w Gizycku mieszka na stancji w Gizycku ale nie ma meldunku w Gizycku. Co wtedy???

Można się zgłosić do urzędu miejskiego w Giżycku o wpis do stałego rejestru wyborców. Zameldowani należą z automatu do stałego rejestru wyborców gminy w jakim są zameldowani , ale na wniosek mogą wpisać się do innego stałego rejestru wyborców. Muszą zadeklarować że chcą mieszkać w gminie w której nie są zameldowani.
To w wielkim skrócie. Skontaktuj się z wydziałem spraw obywatelskich po szczegóły:
http://www.bip.gizycko.pl/struktura/1/187/wydzial_spraw_obywatelskich_wso

Łukasz Zakrzewski - Radny Rady Miejskiej w Giżycku
facebook.pl/radnyzakrzewski/
Zajrzyj i polub, jeżeli chcesz wiedzieć co ostatnio zrobiłem dla Ciebie!
 
Vortex
๔เשเภє รฬєєקєг

391

2018-06-25 12:45:32

Po dzisiejszej odpowiedzi radnego Jelca - już wiem, że i taka osoba się w radzie znajduje - wiem też, że dba o swoje interesy i sąsiadów - a czy dba równie dobrze o interesy innych mieszkańców ?- jakieś przykłady może się znajdą ?

Najtrudniej nauczyć się tego, że nawet głupcy mają czasami rację. - Winston Churchill
 
Jeffree

1

2018-07-09 15:57:26

Ważne info:
Jeśli ktoś jest zainteresowany dopisaniem się do rejestru wyborców, to (poza formularzami z BIPu) należy dołączyć jakieś potwierdzenie, że mieszka się pod podanym w formularzu adresem. Może to być zaświadczenie z Urzędu Skarbowego, jakie wydają na potrzeby Giżyckiej Karty Mieszkańca (że osoba XY, zamieszkała XYZ, numer pesel, rozliczyła swój PIT w Giżycku) :-D

 
tomasz s

159

2018-07-17 09:55:52

Na burmistrza ma podobno kandydować Maciej Wróbel.Co o nim sądzicie?Wiem ,że jest dziennikarzem ale z Giżycka to się chyba dawno wyprowadził?

 
Vortex
๔เשเภє รฬєєקєг

391

2018-07-17 21:11:02

Jolka też coś z dziennikarstwem miała wspólnego.

Najtrudniej nauczyć się tego, że nawet głupcy mają czasami rację. - Winston Churchill
 
yorguś Mężczyzna

1,501

2018-07-17 21:14:18

Ja o kolegach i znajomych rzadko się wypowiadam publicznie. Nie wypowiadałem się o koledze Bogusławie z "Moje Giżycko" i nie wypowiem się na temat Macieja. Każdemu życzę sukcesu w wyborach. Każdy ma jakiś kredyt do spłacenia. :drink:

 
Vortex
๔เשเภє รฬєєקєг

391

2018-07-17 21:16:09

To będzie kolejny kandydat, na którego będą głosować znajomi ?

Najtrudniej nauczyć się tego, że nawet głupcy mają czasami rację. - Winston Churchill
 
yorguś Mężczyzna

1,501

2018-07-17 21:19:02

Kolega Maciej na tę chwilę może liczyć na 3 głosy. Swój, ojca i jeszcze jednej osoby - przepraszam, że nie wymienię jej z imienia i nazwiska… . Ta osoba to potencjalny kandydat na vicka - no, ale kiedyś już nami ten, tego, tam… .  ;)

 
irka

120

2018-07-17 22:39:00

aż na 3 ? on chyba mieszka w Olsztynie ? czy ja mylę osoby ?

Przejdź do strony: , 1 ... 10, 11, 12 [13Następna