Przejdź do strony: , 1 ... 14, 15, 16 [1718, 19, 20 ... 65,

Wybory samorządowe 2018 w Giżycku i okolicach

Autor Wiadomość
wacekras

98

2018-08-05 21:17:21

Vortex:

to wymień postanowienia polityków giżyckich, którzy takowe złożyli i wypełnili. Dasz radę ? np. Deklaracje obecnego burmistrza - oczywiście pod takim samym światełkiem.

Np. Przedwyborczej obietnicy WKI zawnioskowania o zmniejszenie sobie wynagrodzenia, gdy zostanie burmistrzem. Szansę na to miał co najmniej dwukrotnie tej kadencji

 
Vortex
๔เשเภє รฬєєקєг

889 1/3

2018-08-05 21:20:50

wacekras:

Vortex:

to wymień postanowienia polityków giżyckich, którzy takowe złożyli i wypełnili. Dasz radę ? np. Deklaracje obecnego burmistrza - oczywiście pod takim samym światełkiem.

Np. Przedwyborczej obietnicy WKI zawnioskowania o zmniejszenie sobie wynagrodzenia, gdy zostanie burmistrzem. Szansę na to miał co najmniej dwukrotnie tej kadencji

To już mamy dwóch "kłamczuszków" znajdzie się ktoś jeszcze ?

Ależ, ech mnie chodziło o takich co jak coś powiedzą to tak zrobią. co za niezdarne fa pa.

"Niech se mieszkaniec przyjdzie i kaganiec założy (...)
Niech mu odpisze, że mam w dupie tych mieszkańców, którzy się podpisują jako mieszkańcy"
( Przewodniczący RM Giżycka Robert K. na sesji Rady Miejskiej Giżycka 27.03.2019 )
 
Krzysztofk70

103

2018-08-05 21:39:22

Zabawne w tym wszystkim jest to, że Andruszkiewicz na rozprawie sądowe, próbował wmówić wszystkim, że jego obietnice wyborcze już nie obowiązują. Sprawa toczyła się m.in. o nazwanie tego człowieka "kłamcą żerującym na wrażliwości społecznej". Sprawę przegrał. Zresztą czy jest kłamcą i manipulantem wystarczy oglądać sesje RM.
Jest to jedyny radny o którym mówią oficjalnie na sesjach, że "Kłamie w sposób niesamowity i robi w bambuko (…) wszystkich radnych" i wszystko w temacie.

Radio Mazury - Nadajemy na dobrych falach
 
Vortex
๔เשเภє รฬєєקєг

889 1/3

2018-08-05 21:49:29

Jakiej rozprawie sadowej ?

A tę z przed ponad roku.

Nie wiem czy wszyscy tak mówią. To że inni tak mówią nie znaczy, że mają rację, przynajmniej w pewnej części.
Nie bronię tego człowieka jednak co ma zrobić większość by uciszyć mniejszość - najlepiej zdyskredytować. Jedni i drudzy są siebie warci.

Nadal poszukuję ludzi, radnych co swoje obietnice "w takim samym kontekście co nasi dwaj główni zawodnicy " spełniają.

"Niech se mieszkaniec przyjdzie i kaganiec założy (...)
Niech mu odpisze, że mam w dupie tych mieszkańców, którzy się podpisują jako mieszkańcy"
( Przewodniczący RM Giżycka Robert K. na sesji Rady Miejskiej Giżycka 27.03.2019 )
 
mysiuk

229

2018-08-05 21:55:16

Tadzio w bambuko to cię we Wronkach ładowali cos ci sie pomyliło !

 
wacekras

98

2018-08-05 21:58:48

Zabawne, gdyby Andruszkiewicz miał 18 radnych pewnie wszyscy mówili u tak o Iwaszkiewiczu. A jak. Tadeusz sam przyznał "wszyscy o nim mówią" to fakt. O Darskiej czy Gawareckimi raczej nikt nie mówi. Czyli wiadomo kogo środowisko JE Komtura Woujciecha obawia się najbardziej. :)

 
Krzysztofk70

103

2018-08-05 22:05:11

[Oryginał: 2018-08-05 22:03:02]

mysiuk:

Tadzio w bambuko to cię we Wronkach ładowali cos ci sie pomyliło !

Kiedy kończą się argumenty, zaczynają się wyzwiska - od razu widać, że środowisko Andruszkiewicza się odzywa

[Dodano: 2018-08-05 22:05:11]

wacekras:

Zabawne, gdyby Andruszkiewicz miał 18 radnych pewnie wszyscy mówili u tak o Iwaszkiewiczu. A jak. Tadeusz sam przyznał "wszyscy o nim mówią" to fakt. O Darskiej czy Gawareckimi raczej nikt nie mówi. Czyli wiadomo kogo środowisko JE Komtura Woujciecha obawia się najbardziej. :)

Zapracował sobie przez trzy lata, już wyborach cztery lata temu kłamał zgrywając wielkiego przedsiębiorcę zatrudniającego wielu ludzi - prawda wyszła  ;-) brak mi słów

Dobrze pewna radna napisała

"Public Relations ma opracowany do perfekcji. Szkoda, że się nie liczy z innymi ludźmi, a do kariery wspina się po trupie szacunku i trupie prawdomówności - po trupach jak to bywa."
Szkoda mi obecnie czasu na rozpisywanie się o tym człowieku - przyjdzie na to właściwy czas.

Radio Mazury - Nadajemy na dobrych falach
 
Vortex
๔เשเภє รฬєєקєг

889 1/3

2018-08-05 22:12:25

wow.
Jakie mocne słowa.
dać wam nożyczki ?

Szczerze mówiąc to  temat obniżki pensji i oddawania diety obu "zawodników" z ratusza już się na tyle przejadł, że na kolejną porcję śmiechu w tym temacie powinniście nas zaprosić za miesiąc- jestem jak najbardziej za utrwalaniem w głowach takich "mocnych" wrażeń. A macie może coś innego równie wesołego ?

Jest jedno dobre powiedzenie gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta.

"Niech se mieszkaniec przyjdzie i kaganiec założy (...)
Niech mu odpisze, że mam w dupie tych mieszkańców, którzy się podpisują jako mieszkańcy"
( Przewodniczący RM Giżycka Robert K. na sesji Rady Miejskiej Giżycka 27.03.2019 )
 
wacekras

98

2018-08-05 22:20:54

[Oryginał: 2018-08-05 22:17:00]

Tadeusz Ty po prostu cierpisz na  "Syndrom Sztokholmski", wygugluj :) Jedni robią w bambuko mieszkańców i ogólnopolskie media, że prowadzą jakiś wymyślony kasting na zastępce burmistrza, podczas gdy czekają aż kolega z komitetu skończy okres wypowiedzenia pracy, jeszcze inni obiecują obniżenie wynagrodzenia,jeszcze inni oskarżają innych o zepsucie szpitala i obiecują jego naprawę, a zupełnie inni udają nawróconych pobożnych ludzi uczęszczających do świątyni. Tłumaczenie to tobie to jednak rzucanie grochem o ścianę, dlatego żegnam się z tobą miło.

[Dodano: 2018-08-05 22:20:54]

Tadeusz pamiętajmy jednak, że to Ty finalnie wysłałeś donos na radnego Andruszkiewicza, żeby wyrzucili go z rady. Bardzo nieładnie donosiki słać :) Wiem, wiem, nie zrobiłeś tego sam z siebie tylko użyczyłeś nazwiska. Syndrom Sztokholmski jak nic :)

 
Vortex
๔เשเภє รฬєєקєг

889 1/3

2018-08-05 22:21:30

wacekras:

Tadeusz Ty po prostu cierpisz na  "Syndrom Sztokholmski", wygugluj :) Jedni robią w bambuko mieszkańców i ogólnopolskie media, że prowadzą jakiś wymyślony kasting na zastępce burmistrza, podczas gdy czekają aż kolega z komitetu skończy okres wypowiedzenia pracy, jeszcze inni obiecują obniżenie wynagrodzenia,jeszcze inni oskarżają innych o zepsucie szpitala i obiecują jego naprawę, a zupełnie inni udają nawróconych pobożnych ludzi uczęszczających do świątyni.

Powiem szczerze to jest naprawdę mega mocne. Czuję, że nie znajdą się argumenty, które słowa użytkownika wacekras będą w stanie przebić.

"Niech se mieszkaniec przyjdzie i kaganiec założy (...)
Niech mu odpisze, że mam w dupie tych mieszkańców, którzy się podpisują jako mieszkańcy"
( Przewodniczący RM Giżycka Robert K. na sesji Rady Miejskiej Giżycka 27.03.2019 )
 
Krzysztofk70

103

2018-08-05 22:26:11

wacekras:

inni udają nawróconych pobożnych

Masz racje, też tego nie rozumiem, jak ksiądz Mariusz P. mógł to robić - nagrywać bez wiedzy radnego Bocia - ciekawe co na to sam radny Boć ? Tak przy okazji zapytam Ciebie bo ty wiesz najlepiej jak to się stało, że nagrania trafiały do Andruszkiewicza vel Falenty z PIS. Dobranoc.

Radio Mazury - Nadajemy na dobrych falach
 
Vortex
๔เשเภє รฬєєקєг

889 1/3

2018-08-05 22:28:25

To sprawa jeszcze nie została wyjaśniona ? Ktoś udostępnia te nagrania w sieci ? Dajcie linka.

"Niech se mieszkaniec przyjdzie i kaganiec założy (...)
Niech mu odpisze, że mam w dupie tych mieszkańców, którzy się podpisują jako mieszkańcy"
( Przewodniczący RM Giżycka Robert K. na sesji Rady Miejskiej Giżycka 27.03.2019 )
 
wacekras

98

2018-08-05 22:29:17

Ty zeznawałeś w sprawie kradzieży (jak sam wcześniej pisałeś), więc bogaty w różne doświadczenia życiowe, pewnie wiesz lepiej ode mnie :)

 
Vortex
๔เשเภє รฬєєקєг

889 1/3

2018-08-05 22:30:54

a co takiego strasznego było w tych nagraniach ? mieli problemy z frywolnieniem ?

"Niech se mieszkaniec przyjdzie i kaganiec założy (...)
Niech mu odpisze, że mam w dupie tych mieszkańców, którzy się podpisują jako mieszkańcy"
( Przewodniczący RM Giżycka Robert K. na sesji Rady Miejskiej Giżycka 27.03.2019 )
 
Krzysztofk70

103

2018-08-05 22:31:50

Brak ci argumentów, że zaczynasz starą śpiewkę ?

Radio Mazury - Nadajemy na dobrych falach

Przejdź do strony: , 1 ... 14, 15, 16 [1718, 19, 20 ... 65,