Przejdź do strony: , 1 [23, 4, 5 ... 9,

Wybory samorządowe 2018 w Giżycku i okolicach

Autor Wiadomość
tightrope
tata

2,241

2018-01-27 23:14:32

niestety nie do końca. niczego nikt się nie zrzekł. to byłoby cholernym zaprzeczeniem całego systemu

co by tu napisać?
 
Z.J. Mężczyzna

2,839

2018-01-27 23:55:45

Jeżeli czujesz się poddanym jakiegokolwiek urzędnika, to pozostaje mi tylko współczucie. Przekonywać nie zamierzam. :music:

 
mistyczny
Realista

102

2018-01-28 16:25:24

Kto teraz startuje na Burmistrza ?
Wojciech I,Piotr A,Jolanta P i ????

A tych Radnych to z marszu proszę dyskwalifikować:

Pani Darska - Milczy na Sesjach

Paweł Wodzirej - Milczy na Sesjach

Joanna Michalewicz- Nie zrzekła się diety,jest nie wiarygodna.

A Radny Piotr Andruszkiewicz również niezłą komedie odpiernicza - Ruch Narodowy nie wypalił to idzie do Kukiza i go popiera a teraz jest w Pisie.Czekam aż do kolejnej opcji politycznej przejdzie

Każdy kumaty dobrze wie że Radny Andruszkiewicz czeka na swoją kolej cierpliwie,jak tak dalej będzie to zostanie on Burmistrzem.

 
Krzysztofk70

42

2018-01-29 09:48:59

mistyczny:

Joanna Michalewicz- Nie zrzekła się diety,jest nie wiarygodna.

Piszesz, że Michalewicz jest niewiarygodna i tu się z tobą zgadzam ! choć na jej obronę przemawia fakt, że żyła wyłącznie z diety. Więc nie mogła przekazywać diety na cele społeczne - jest to  zrozumiałe , ponieważ umarłaby z głodu.

Gorzej w świetle przekazywania diet wygląda Andruszkiewicz, to już całkowita porażka prawdomówności i uczciwości w naszym mieście. Ten człowiek uważa, że jego obietnice wyborcze nie są ważne, ponieważ wszedł do rady w wyborach uzupełniających trzy miesiące później, choć pod tym samym szyldem "KWW Aktywne Giżycko lubię to". Dla mnie ten człowiek nie jest godny zaufania. Zresztą większość osób pamięta jak udawał wielkiego biznesmena przed wyborami - wstyd i obciach!

Trudno się nie zgodzić z jednym z wielu negatywnych komentarzy, że radny "Public Relations ma opracowane do perfekcji. Szkoda, że się nie liczy z innymi ludźmi, a do kariery wspina się po trupie szacunku i trupie prawdomówności" ( jest to treść komentarza ze strony onet.pl )

Przypomnijmy słowa radnego "MY JAKO RADNI ZRZEKAMY SIĘ WSZYSTKICH SWOICH DIET"

Zresztą jest to jedyny radny w Giżycku, któremu publicznie na sesjach zarzuca się kłamstwa i manipulacje, to też o czymś świadczy. Nie mam zaufania do tego człowieka.

 
mysiuk

184

2018-01-29 12:56:30

gdzieś już podobny wywód czytałem panie krzysztofk70.
A Bromar prosił żebyś nie spie.…ił tematu :)

 
mistyczny
Realista

102

2018-01-29 16:23:12

Najlepsze jest to że oni zawsze myślą o nas przed wyborami co oni nam nie zafundują,a po wyborach to jakby dostali amnezji.

Plaża nam znika,zapłacono grube pieniądze na renowacje a teraz znów się wyda grube pieniądze i z czyjej kieszeni? Czemu nikogo się nie rozlicza nigdy jeśli coś spartaczy?
Ja jeśli pójdę na budowę i źle wybuduje ścianę,przybije deskę to pracodawca nie będzie się zemną cackał.My zawsze po wyborach mamy gdzieś co obecna władza wyprawia i nawet jeśli to razi w oczy że jest coś nie tak,milczymy i boimy się zjednoczyć i powiedzieć mamy dosyć takiej władzy.
Kładką czy promenadą nie nakarmimy się.Polityka od zawsze jest robiona tylko pod turystę.Kiedy w końcu ktoś zapewni pracę miejscowym aby nie chcieli uciekać z naszego kraju????

Nigdy nie ufa się osobie która się uśmiecha i obiecuje gruszki na wierzbie nie będąc jeszcze na stołku,tak to można powiedzieć że raj na ziemi stworzy dany kandydat.Mówienie nic nie kosztuje.Trzeba rozliczać władzę za nad używanie jej.
Np. Ile czekaliśmy na mecze na stadionie? Czemu nie zrobiono najpierw dachu a zaczeło się od bieżni? Ile to razy człowiek mokry stał.Meczę były rozgrywane w Węgorzewie ja jako dobry burmistrz jeśli chciał bym być dobrze oceniony postawił bym autobus i kto chce ma darmowy przejazd na mecz ale nie tutaj radź sobie sam albo nie interesuj się sportem.Co jest z obecną kulturą? Kiedyś to coś się działo jakiś koncert czy inne wydarzenie kulturalne było a dziś tylko kino za które trzeba dobrze zapłacić,żeby to jeszcze dobre filmy kręcili a tu nawet słów szkoda na kinematografie to upadek wielki jest.Zlikwidowano kronikę kryminalną W GG aby zakłamać rzeczywistość że w Giżycku tak bezpiecznie jest że nic złego się nie dzieję a prawda jest inna,kilka razy chciałem się dowiedzieć coś więcej na temat jakiejś bójki czy wypadku ale prasa lokalna nic nie napisała.

Ale co można od narodu wymagać skoro kilka lat temu w jednej dzielnicy Warszawskiej wybierano burmistrza i wygrała osoba która dokonywała aktu sexualnego z dziewczyną swojego syna,zostały upublicznione zdjęcia i dzięki nim zdobył więcej głosów.

http://www.se.pl/wiadomosci/polska/kochanka-burmistrza-mowia-do-niego-dziadku_459598.html

 
Z.J. Mężczyzna

2,839

2018-01-29 17:05:12

mistyczny:

Czemu nikogo się nie rozlicza nigdy jeśli coś spartaczy?
Ja jeśli pójdę na budowę i źle wybuduje ścianę,przybije deskę to pracodawca nie będzie się zemną cackał.My zawsze po wyborach mamy gdzieś co obecna władza wyprawia i nawet jeśli to razi w oczy że jest coś nie tak,milczymy i boimy się zjednoczyć i powiedzieć mamy dosyć takiej władzy.

Władza z motłochem się nie liczy… i ma rację. Po co przejmować się zdaniem kogoś, kto sam stawia się w roli poddanego (władzy)? :ok:

Najpierw musi zajść zmiana mentalna. Zacznij traktować urzędnika jak służbę, bo tym w demokracji jest, a z czasem będzie się on liczył z Twoim zdaniem. :music:

 
skolima

19

2018-02-01 19:08:53

Urzędnik czy Samorządowiec to misja i odpowiedzialność za obywateli czy sąsiadów. Nie jest to żadna "władza" . A jeżeli się tak komuś wydaje to znaczy że nie dorósł do  demokracji.

 
tightrope
tata

2,241

2018-02-01 22:52:47

w Polsce? może za trzy-cztery pokolenia :) u nas prawdziwi społecznicy są w mniejszości. przeważają klakierzy i "milczący świadkowie".

co by tu napisać?
 
vooda Wyróżniony

10,406

2018-02-13 17:44:40

Acha, zaczyna się nowe demokratyczne oszustwo :mad2:

Nigdy nie jest się samotnym, mając gumową kaczuszkę.
(Douglas Adams)
 
wieśniak

556

2018-02-13 18:23:40

mistyczny:

Najlepsze jest to że oni zawsze myślą o nas przed wyborami co oni nam nie zafundują,a po wyborach to jakby dostali amnezji.

Gdzie i kiedy ja to już słyszałem Ile to już kampanii wyborczych minęło :) https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1954461741470867&set=a.1489287934654919.1073741828.100007211793314&type=3&theater

 
obiektywny Mężczyzna

1,337

2018-02-22 19:19:32

Czy są już znani kandydaci na fotel burmistrza ?

zadowolony z życia.....
 
Bromar Mężczyzna

1,895

2018-02-22 22:00:21

Oficjalnie nie mogą być znani, bo jeszcze nie ogłoszono terminu wyborów. Z luźnych wypowiedzi można wnioskować, że obecny Burmistrz będzie ubiegał się o reelekcję. Można być także prawie pewnym kandydata aktywisty - zaśmiecanie ulotek swoją podobizną nie było przypadkowe. Przypuszczam, że kolega Zakrza też się przymierza, bo billboard też nie wisi darmo.
To oczywiście moje prywatne domysły.

"Children must be taught how to think, not what to think" - Margaret Mead
 
yorguś Mężczyzna

1,341

2018-02-22 22:07:57

Ploty mówią, że i Jolanta Piotrowska chce wystartować - ba, niektóre osoby, które głosowały na obecnego burmistrza twierdzą, iż w ramach protestu zagłosują za jej kandydaturą.

 
mistyczny
Realista

102

2018-02-22 22:20:33

Tak jest kilka osób zadeklarowało poparcie jej bo była mniejszym złem.
Obecny burmistrz kiełbasą i koncertem w wakacje mnie nie przekona na to bym to ja jemu zostawił głos.Narzekałem na Jolante ale to co teraz się wyprawia to już przerosło moje wkur....…e

Przejdź do strony: , 1 [23, 4, 5 ... 9,