Przejdź do strony: , 1 ... 25, 26, 27 [2829,

Wybory samorządowe 2018 w Giżycku i okolicach

Autor Wiadomość
irka

139

2018-09-05 22:09:32

Gońcu, czyli to prawda , że Pan Maciej trzyma mocno z ex-burmistrz Jolantą? Czyli słabe kadry mają na miejscu skoro sięgają po olsztyńskie wsparcie :) . Tak to jest, Gońcu? Nie mylę się?.

 
Andzia

662

2018-09-05 22:33:35

irka:

Gońcu, czyli to prawda , że Pan Maciej trzyma mocno z ex-burmistrz Jolantą? Czyli słabe kadry mają na miejscu skoro sięgają po olsztyńskie wsparcie :) . Tak to jest, Gońcu? Nie mylę się?.

Niech sobie trzyma i z Biedroniem. Maćku, wywołuje Cię do tablicy. Jeśli wygrasz, kto zostanie Twoim zastępcą? Pani Jola?

 
Bromar Mężczyzna

1,976

2018-09-06 00:15:52

yorguś:

To koalicja PO,PSL, KOD oraz część działkowców. Co w tym dziwnego, że ludzie się jednoczą by wygrać wybory? Tam jest SLD? SLD powinna popierać obecnego burmistrza… . No, chyba że dla SLD podpadł obecny burmistrz… .

SLD popierało Iwaszkiewicza tylko wtedy, gdy był ich kandydatem, ale to było 8 lat temu. 4 lata temu w Giżycku zawiązał się komitet niepartyjny i nazwali się Giżyckie Porozumienie Obywatelskie. I na mój stan wiedzy urok tego komitetu był właśnie taki, że przynależność partyjna nie miała znaczenia. Sam obecny Burmistrz był wtedy (i pewnie nadal jest) bezpartyjny, bo zwyczajnie WYPISAŁ się z SLD na rok czy dwa lata przed wyborami. Pani Sarul, z korzeniami Solidarnościowymi, z epizodem radnej sejmiku z ramienia PO i nie tak dawno sympatyzująca z KOD. Z tego forum wyczytałem, że niektórzy radni GPO mieli za sobą "romans" z PSL. Z tego można wnioskować, że w GPO nie partie polityczne chodzi. Fakt, że moja wiedza nie jest pełna. Gdy byłem samorządowcem, to nie raz się spierałem z radnymi GPO, ale nie lubię gdy się przekręca fakty. Podobne teksty o SLD rzucał (i rzuca) dość często radny-aktywista z Warszawy.
Yorguś, nie idź tą samą drogą …

Natomiast obecna koalicja, Obywatelska Koalicja Giżycko, jak widać od samego początku ma wsparcie PO, Nowoczesnej i SLD. A może nawet nie tyle wsparcie, co to są niejako "ojcowie założyciele". Wystarczy przejrzeć choćby fajsbuki tych partii.
Nie jestem pewien, czy tam PSL jakoś uczestniczy, a przynajmniej nic mi na ten temat nie wiadomo (nie jestem na bieżąco).

Co do samej konferencji p. Wróbla - czy coś jej brakowało? No może pytań dziennikarzy, ale jak widać "zima zaskoczyła drogowców"  ;)

"Children must be taught how to think, not what to think" - Margaret Mead
 
Andzia

662

2018-09-06 04:19:09

Wiesz Bromar, w sumie masz rację. Konferencja chyba nie została skierowana do publiczności, a jedynie do dziennikarzy. Nie ma więc, co się czepiać. Brakowało pytań, ale to inna broszka. Poza tym każdy orze, jak może.

 
yorguś Mężczyzna

Zalogowany
1,595

2018-09-06 07:49:08

Bromar:

yorguś:

To koalicja PO,PSL, KOD oraz część działkowców. Co w tym dziwnego, że ludzie się jednoczą by wygrać wybory? Tam jest SLD? SLD powinna popierać obecnego burmistrza… . No, chyba że dla SLD podpadł obecny burmistrz… .

SLD popierało Iwaszkiewicza tylko wtedy, gdy był ich kandydatem, ale to było 8 lat temu. 4 lata temu w Giżycku zawiązał się komitet niepartyjny i nazwali się Giżyckie Porozumienie Obywatelskie. I na mój stan wiedzy urok tego komitetu był właśnie taki, że przynależność partyjna nie miała znaczenia. Sam obecny Burmistrz był wtedy (i pewnie nadal jest) bezpartyjny, bo zwyczajnie WYPISAŁ się z SLD na rok czy dwa lata przed wyborami. Pani Sarul, z korzeniami Solidarnościowymi, z epizodem radnej sejmiku z ramienia PO i nie tak dawno sympatyzująca z KOD. Z tego forum wyczytałem, że niektórzy radni GPO mieli za sobą "romans" z PSL. Z tego można wnioskować, że w GPO nie partie polityczne chodzi. Fakt, że moja wiedza nie jest pełna. Gdy byłem samorządowcem, to nie raz się spierałem z radnymi GPO, ale nie lubię gdy się przekręca fakty. Podobne teksty o SLD rzucał (i rzuca) dość często radny-aktywista z Warszawy.
Yorguś, nie idź tą samą drogą …

Bromar, ja cztery lata temu rozmawiałem z ludźmi lewicy, większość z nich głosowała wtedy na Wojciecha Iwaszkiewicza - i tylko na tym opierałem swoją wypowiedź. Dziś zastanawiam się, na kogo zagłosują lokalni działacze SLD i sympatycy tego ugrupowania- na Iwaszkiewicza czy na Wróbla? Zastanawia mnie też, dlaczego ewentualnie mieliby zagłosować za Wróblem, skoro w zeszłych wyborach głosowali na Iwaszkiewicza? Co takiego się stało przez te 4 lata?

 
Bromar Mężczyzna

1,976

2018-09-06 10:11:19

Fakt, że z oficjalnym poparciem i głosowaniem bywa różnie. Najlepszym na to przykładem jest kolega Łukasz :)

"Children must be taught how to think, not what to think" - Margaret Mead
 
wieśniak

577

2018-09-06 18:27:59

sprzedawca grzybów:

realista:

[quote="irka"]A tutaj dla równowagi, żeby każdy mógł sobie wyrobić poglądy. Tak jak yorguś napisał - żeby umieć wybrać… z głową. :)

Realnie rzecz biorąc
bardzo ciekawy wywiad . Dużo lepszy niż te z pytaniami zadawanymi z tezą przez redaktora miejscowego .  ;)

Ciekawe kto był autorem zadawanych pytań :) ?

 
parabakcyl

71

2018-09-06 21:11:39

a mnie zastanawia czemu sie ludzie tak ciskają w sprwie tej przynaleznosci partyjnej pop[arcia partii itp.
w giżycku akurat kosciól nie rzadzi bo sa rożne koscioly cerkwie itd.
ostatnio wszstko sie pomieszalo, prawica jest bardziej lewicowa niz lewica… a lewica brdziej liberalna niz środek sceny
im kto glosniej krzyczy o swojej prawosci tym wiekszy zlodziej,
każdy szuka jakiejs oryginalnej niszy poparcia znaczka
a tu jest g=m=i=n=a!!! dziury w drogach, remonty, boiska,, kino, plaża… seniorzy sport itp
komu potrzebne "znaczki w klapiee"??
ludzie!! :bash:

 
Łukasz Zakrzewski Mężczyzna
Radny Miejski

5,146

2018-09-06 21:32:14

parabakcyl:

a tu jest g=m=i=n=a!!! dziury w drogach, remonty, boiska,, kino, plaża… seniorzy sport itp
komu potrzebne "znaczki w klapiee"??
ludzie!! :bash:

Zaskoczę Cię… przede wszystkim dla.…wyborców, którzy dzięki takiej identyfikacji mniej więcej kojarzą kto za czym jest.

Łukasz Zakrzewski - Radny Rady Miejskiej w Giżycku
facebook.pl/radnyzakrzewski/
Zajrzyj i polub, jeżeli chcesz wiedzieć co ostatnio zrobiłem dla Ciebie!
 
irka

139

2018-09-06 21:40:38

Łukasz Zakrzewski:

parabakcyl:

a tu jest g=m=i=n=a!!! dziury w drogach, remonty, boiska,, kino, plaża… seniorzy sport itp
komu potrzebne "znaczki w klapiee"??
ludzie!! :bash:

Zaskoczę Cię… przede wszystkim dla.…wyborców, którzy dzięki takiej identyfikacji mniej więcej kojarzą kto za czym jest.

a jak później się okaże, że ten co ma znaczek , głosował na kogoś innego ? bywało tak i jeszcze się tym chwalili :-D :bash: :laughing: :green:

 
Łukasz Zakrzewski Mężczyzna
Radny Miejski

5,146

2018-09-06 21:50:19

irka:

Łukasz Zakrzewski:

parabakcyl:

a tu jest g=m=i=n=a!!! dziury w drogach, remonty, boiska,, kino, plaża… seniorzy sport itp
komu potrzebne "znaczki w klapiee"??
ludzie!! :bash:

Zaskoczę Cię… przede wszystkim dla.…wyborców, którzy dzięki takiej identyfikacji mniej więcej kojarzą kto za czym jest.

a jak później się okaże, że ten co ma znaczek , głosował na kogoś innego ? bywało tak i jeszcze się tym chwalili :-D :bash: :laughing: :green:

A potem bili się w głowę na jakiego hipokrytę zagłosowali…
Proszę przewinąć do minuty: 1:07:30

Łukasz Zakrzewski - Radny Rady Miejskiej w Giżycku
facebook.pl/radnyzakrzewski/
Zajrzyj i polub, jeżeli chcesz wiedzieć co ostatnio zrobiłem dla Ciebie!
 
realista

88

2018-09-06 21:51:18

realista:

yorguś:

Oczywiście Panie Tadeuszu S. -pseudo redaktorze Radia 5, który nie potrafi zadać żadnego pytania kontrkandydatom obecnego burmistrza. Mam nadzieję, że już niedługo dobiorą się ci do dupy - mogą na mnie liczyć i nie tylko na mnie. :)

Ps. Czy nie uważasz, że możesz "umoczyć" osoby trzecie w ratuszu, które chciały ci pomóc - tak jak ja? Lepiej zaryj mordę w kubeł pajacu. :hahaha:

Nie ze mną te numery Sikawcu.

Czy ja dobrze widzę? ? ? Temu redaktorowi udzielają wywiadu kandydaci na burmistrza , prezesi fundacji i profesorowie ???
I jak się czujecie ? Ktoś jeszcze chętny do wywiadów z tym panem ?  ;)

Panie " redaktorze " . Informuję pana że nie mam na imię Tadeusz i nie mam nazwiska na S. To teraz pan przeprosi za swoje chamstwo ?????
I nie pisze się " w dniu jutrzejszym " tak jak nie pisze się " cofać do tyłu " . "Redaktory " dzisiejsze po szkołach . :-D

 
Łukasz Zakrzewski Mężczyzna
Radny Miejski

5,146

2018-09-06 21:54:59

Prowokatorów i hejterów tutaj mnóstwo. Tylko człowiek obdarty z uczuć jest w stanie w 100% pozostać obojętny na ich zaczepki.
Bywało że i ja przepraszałem, zrób to szybko Yorguś i niech zobaczą że są tu ludzie prawi i przede wszystkim porządni będący ostatecznie o poziom kultury wyżej od nich.

Łukasz Zakrzewski - Radny Rady Miejskiej w Giżycku
facebook.pl/radnyzakrzewski/
Zajrzyj i polub, jeżeli chcesz wiedzieć co ostatnio zrobiłem dla Ciebie!
 
yorguś Mężczyzna

Zalogowany
1,595

2018-09-07 10:02:25

Oczywiście, ja zawsze potrafię się przyznać do błędu i kiedy sytuacja tego wymaga przeprosić. Mam uraz do pewnego użytkownika tego forum. Zrobił mi wiele złego - ale czasem trzeba wybaczyć i takiemu człowiekowi. Więc oficjalnie mu wybaczam.

Tak więc przepraszam Cię kolego Realisto jeśli poczułeś się urażony. Moje wypowiedzi były skierowane do innego użytkownika tego forum.

Użytkownika, którego z imienia i nazwiska nie mogę wskazać na tym forum (na jego wyraźną prośbę) - również przepraszam. Nie powinienem wdawać się z tobą w żadną dyskusję.

 
Bromar Mężczyzna

1,976

Dzisiaj, 19:09:39

"Okienko transferowe" zostało zamknięte…
Napisałem tak, po przejrzeniu list kandydatów na radnych do Rady Miasta:
https://wybory2018.pkw.gov.pl/pl/geografia/280601#geo_committee_stat
Nie spodziewałem się aż tak dużych migracji. Prawdopodobnie jest to spowodowane po części koalicją (wyobrażam sobie, że nie każdemu odpowiadało to połączenie).

No i na koniec: Łukasz, zapisałeś się do PiSu?  ;)

"Children must be taught how to think, not what to think" - Margaret Mead

Przejdź do strony: , 1 ... 25, 26, 27 [2829,