Przejdź do strony: , 1 ... 37, 38, 39 [4041, 42, 43 ... 65,

Wybory samorządowe 2018 w Giżycku i okolicach

Autor Wiadomość
nikt2

25

2018-10-10 07:55:51

Boże, nie sądziłem, że to właśnie trolle Iwaszkiewicza będą tymi co rozpoczną wyborczy hejt na ofg, chociaż… jednak nie, sądziłem :) Zero odniesienia do problemów, wszystko do osoby. Ciepło tam w majtkach co niektórym się robi :-)

 
parabakcyl

132

2018-10-10 08:58:35

problem jest taki ze wprowadzacie w bląd wyborcow dajac zdjecie szpitalika zamiast kandydatki, wyborca pomysli ze glosuje na radną dyr szpitala JM Mistere a zaglosuje na jakas inna p. Mistere, co PISowi nagoni glosów…
ludzie sa oburzeni nie tylko na ofg

to jest wlasnie odniesienie do problmu:: UCZCIWOSCI
a do osoby o tyle, która osoba to wymysliła
niech sie przyzna i przeprosi wyborcow

 
jarek_podolski

22

2018-10-10 09:08:07

[Oryginał: 2018-10-10 09:03:22]

Nikt2, proszę zachować kulturę rozmowy. Oprócz Pana agresji każdy trzyma tu poziom. Proszę określeń takich używać na podwórku lub w domu. Tutaj tego nie chcemy.

[Dodano: 2018-10-10 09:08:07]

7mieszkanie:

Ostatnio słyszałem, że jeden z kandydatów na burmistrza nie chce płacić przyzwoitych alimentów na swoje dzieci, tłumacząc się tym, że jest na utrzymaniu matki. Może to tylko plotka  ;-)

Nie wchodzimy w takie szczegóły. Sądzę, że każdy ma prawo prowadzić swoje życie jak chce i mi osobiście wydaje się niesmaczne puszczanie w obieg plotek (moze prawdy), które dotyczą osobistej relacji Pana Piotra z rodziną.
Panowie i Pani, tematem dyskusji nie powinien być jego stosunek do dzieci czy żony. Obiektywnie rzecz ujmując zostawmy to Jemu.
Nikt nie chciałby chyba być rozliczane z tego jak siv dogaduje z osobami bliskimi.

 
nikt2

25

2018-10-10 09:09:58

Pani Mistera nie po raz pierwszy kandyduje z ramienia list Prawa i Sprawiedliwości. Jeżeli chce się zając sprawami szpitala to w czym problem? Za Iwaszkiewiczem widać Giżycko z lotu ptaka, ale o to, że jest pilotem nikt go nie posądza :) Pozatym ej, halo ludzie, przecież elektorat Iwaszkiewicza, to "sami mądrzy i oświeceni ludzie, kierujący się dobrem mieszkańców" hehe, więc chyba odróżnią Jadwigę od Małgorzaty, no chyba, ze to jednak stado przytulnych zwierzątek :D

 
janick1

90

2018-10-10 09:12:15

parabakcyl:

problem jest taki ze wprowadzacie w bląd wyborcow dajac zdjecie szpitalika zamiast kandydatki, wyborca pomysli ze glosuje na radną dyr szpitala JM Mistere a zaglosuje na jakas inna p. Mistere, co PISowi nagoni glosów…
ludzie sa oburzeni nie tylko na ofg

to jest wlasnie odniesienie do problmu:: UCZCIWOSCI
a do osoby o tyle, która osoba to wymysliła
niech sie przyzna i przeprosi wyborcow

To nie tak. Sprawca, który to zrobił i zrobił z premedytacją dobrowolnie nie przeprosi, a śmieje się z naszych wpisów - o ile je czyta.
Droga jest prosta - złożenie pozwu do sądu przez KWW GPO
jest tylko jedno ale… na plakacie nie widzę kto jest właścicielem materiału…
może wycięte, może fake
W drużynie GPO jest prawnik, jest pełnomocnik - to oni w imię autorytetu kandydatki powinni zająć się sprawą i ją wyjaśnić
pozew, żądanie odszkodowania np na WOŚP - wtedy nie tylko przeproszą, ale i dostaną po tyłku od swoich mocodawców z góry. Komitety lokalne są biedne i chyba, jeżeli dostają kasę z centrali, to małą. Zrzutkę będą musieli zrobić sami. Taki finansowy prztyczek dla nich, to już nie żart

 
parabakcyl

132

2018-10-10 09:16:41

jarek_podolski popieram w calej rozciaglosci!!

mnie rodzine zycie kandydata/ow nie interesuje

ale wstawki o bieliznie - to juz ponizej kreta na Zuławach…

janick1:

pozew, żądanie odszkodowania np na WOŚP - wtedy nie tylko przeproszą, ale i dostaną po tyłku od swoich mocodawców z góry. Komitety lokalne są biedne i chyba, jeżeli dostają kasę z centrali, to małą. Zrzutkę będą musieli zrobić sami. Taki finansowy prztyczek dla nich, to już nie żart

PIS bogaty, nie ukrzywdzi… oczywiscie o ile sie przyzna do tego komitetu

 
wacekras

98

2018-10-10 09:17:59

Jak już zaczyna się bezpardonowa walka i agitka na jednego z kandydatów, a poza tym puszcza się fakenewsy o alimentach, to widać kogo boją się Iwaszkiewicze. Za dużo Tadka w tym wątku. blee

 
parabakcyl

132

2018-10-10 09:27:35

nikt2:

Pani Mistera nie po raz pierwszy kandyduje z ramienia list Prawa i Sprawiedliwości. Jeżeli chce się zając sprawami szpitala to w czym problem? :D

problem w mąceniu wody, wprowadzaniu w blad wyborcow
i zero refleksji:
zarciki
ale tego tu sie wszyscy spodziewali …

 
nikt2

25

2018-10-10 09:32:28

Tak czytałem nawet w jakimś komentarzu, że pani Mistera doczekała się nowego wielbiciela Tadeusza, który piszę do niej ze swojego i różnych innych kont na fb :) To dopiero cały Tadeusz

 
jarek_podolski

22

2018-10-10 09:36:09

[Oryginał: 2018-10-10 09:33:07]

wacekras:

Jak już zaczyna się bezpardonowa walka i agitka na jednego z kandydatów, a poza tym puszcza się fakenewsy o alimentach, to widać kogo boją się Iwaszkiewicze. Za dużo Tadka w tym wątku. blee

Ciekawość ludzka zaczyna się wtedy kiedy osoba publiczna zaczyna sama manipulować faktami. To jest wpisane naturalnie w ludzkie zachowania. Proszę sobie przypomnieć jak bardzo Pan Paweł "grzebie" w przeszłości niektórych radnych np Pana Radnego Jelca.
Pominmy jednak te nikczemności. Panie Wacekras "ludzie Iwaszkiewicza" czy mieszkańcy Giżycka drążą i będą drążyć po to, aby nie zagłosować na byle kogo (za przeproszeniem oczywiście).

[Dodano: 2018-10-10 09:36:09]

nikt2:

Tak czytałem nawet w jakimś komentarzu, że pani Mistera doczekała się nowego wielbiciela Tadeusza, który piszę do niej ze swojego i różnych innych kont na fb :) To dopiero cały Tadeusz

Czy Pan ma jakiś kompleks? Pana brzydkie komentarze i ciągłe sprowadzanie rozmowy do jednego imienia jest dla mnie opatrzone jakąś manią.

 
yorguś Mężczyzna

1,671

2018-10-10 17:39:53

Mam pytanko do kolegów (no i koleżanek), którzy powyżej wdawali się w tak burzliwą dyskusję. :)

Macie już swojego faworyta, na którego oddacie głos? Kto nim jest i dlaczego? Poproszę tylko o merytoryczne podejście do sprawy.

 
Z.J. Mężczyzna

3,257

2018-10-10 18:12:13

Oni tu nie są po to, aby dyskutować. W dodatku merytorycznie. :crazy:

 
janick1

90

2018-10-10 18:56:41

Z.J.:

Oni tu nie są po to, aby dyskutować. W dodatku merytorycznie. :crazy:

nie uogólniaj

 
honorcia

96

2018-10-10 19:04:04

Ja akurat nie mam swojego faworyta, ale wiem na pewno na kogo nie zagłosuję. I nie wiem czy merytorycznie, ale ten kandydat sprawia wrażenie osoby nieszczerej i nieuczciwej. I o dziwo słyszę mniej więcej takie opinie od swoich klientów, szczególnie kobiet, więc chyba coś w tym musi być. W luźnych rozmowach słyszałam komentarze typu "źle mu z oczu patrzy", "dziwny", "jakiś taki podstrzelony", "nie wiadomo co można się po nim spodziewać", "niestabilny".
Pozostałych dwóch kandydatów raczej kojarzy się przyjaźnie i nawet trudno zdecydować, na którego zagłosować.
Bez nazwisk, żeby nie było, że jakiś hejt. Niech każdy kieruje się własnymi odczuciami.

 

Przejdź do strony: , 1 ... 37, 38, 39 [4041, 42, 43 ... 65,