Przejdź do strony: , 1 ... 38, 39, 40 [4142, 43, 44 ... 64,

Wybory samorządowe 2018 w Giżycku i okolicach

Autor Wiadomość
janick1

89

2018-10-10 19:10:07

yorguś:

Mam pytanko do kolegów (no i koleżanek), którzy powyżej wdawali się w tak burzliwą dyskusję. :)

Macie już swojego faworyta, na którego oddacie głos? Kto nim jest i dlaczego? Poproszę tylko o merytoryczne podejście do sprawy.

na str. 24 masz mój wpis - zgadnij!

 
tomasz s

223

2018-10-10 19:40:22

Każdy sam głosuje i decyduje ,ja mogę tylko napisać-nie oddajmy naszego miasta osobie nieprzewidywalnej i to nie jest żaden hejt tylko powszechna opinia , na którą sobie kandydat sam zapracował

 
honorcia

96

2018-10-10 19:48:31

,

 
wieśniak

592

2018-10-10 22:35:34

honorcia:

Ja akurat nie mam swojego faworyta, ale wiem na pewno na kogo nie zagłosuję. I nie wiem czy merytorycznie, ale ten kandydat sprawia wrażenie osoby nieszczerej i nieuczciwej. I o dziwo słyszę mniej więcej takie opinie od swoich klientów, szczególnie kobiet, więc chyba coś w tym musi być. W luźnych rozmowach słyszałam komentarze typu "źle mu z oczu patrzy", "dziwny", "jakiś taki podstrzelony", "nie wiadomo co można się po nim spodziewać", "niestabilny".
Pozostałych dwóch kandydatów raczej kojarzy się przyjaźnie i nawet trudno zdecydować, na którego zagłosować.
Bez nazwisk, żeby nie było, że jakiś hejt. Niech każdy kieruje się własnymi odczuciami.

Mam podobne zdanie. Nawet plakatowe zdjęcie, zadumanego z palcem na podbródku jakoś mnie nie przekonuje.

 
honorcia

96

2018-10-10 23:16:33

wieśniak:

honorcia:

Ja akurat nie mam swojego faworyta, ale wiem na pewno na kogo nie zagłosuję. I nie wiem czy merytorycznie, ale ten kandydat sprawia wrażenie osoby nieszczerej i nieuczciwej. I o dziwo słyszę mniej więcej takie opinie od swoich klientów, szczególnie kobiet, więc chyba coś w tym musi być. W luźnych rozmowach słyszałam komentarze typu "źle mu z oczu patrzy", "dziwny", "jakiś taki podstrzelony", "nie wiadomo co można się po nim spodziewać", "niestabilny".
Pozostałych dwóch kandydatów raczej kojarzy się przyjaźnie i nawet trudno zdecydować, na którego zagłosować.
Bez nazwisk, żeby nie było, że jakiś hejt. Niech każdy kieruje się własnymi odczuciami.

Mam podobne zdanie. Nawet plakatowe zdjęcie, zadumanego z palcem na podbródku jakoś mnie nie przekonuje.

No właśnie na jednych podbródek, na innych mega wish bilbord, na jeszcze innych iście telewizyjny uśmiech nie działa. Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził. Ale każdy jakiś rozum ma i sobie kogoś wybierze.

 
parabakcyl

132

2018-10-11 07:27:11

Yorgus umiejetnie zmieniles temat dobry z ciebie kumpel ale nie damy sie nabrac… sprawa plakatu komitetu Pisu z tym zdjeciem nr 7 w drugim okregu zyje swoim zyciem mimo wykretow nikta i wacka.…heheszkow i zmian tematu… kto to wymyslil,, co na to pani ktorej zdjecie zastapiono uuuups! Szpitalem… dlaczego usilowano skojarzyc inna kandydatke z p. Mistera dyr szpitala?

 
yorguś Mężczyzna

1,664

2018-10-11 08:21:10

Parabakcyl, piszcie sobie o czym chcecie. Przygotowuję się do nowego odcinka programu i chciałbym uzyskać jak najwięcej danych z tego forum o preferencjach piszących w  temacie.

Z tego co się dowiedziałem, sprawa plakatu ma wyjaśnić się już w ten weekend.  ;)

 
OFGier

155

2018-10-11 08:57:49

Wczorajsza kampania PiS pełna poważnych planów i zapowiedzi ze strony Wojewody i parlamentarzystów. Największy konkret naszych lokalnych wyborów AD 2018 padł z ust … Olsztynianina ministra Szmita. "Gwarantujemy dalszą przebudowę obwodnicy wraz z mostem".

 
honorcia

96

2018-10-11 09:32:37

OFGier:

Wczorajsza kampania PiS pełna poważnych planów i zapowiedzi ze strony Wojewody i parlamentarzystów. Największy konkret naszych lokalnych wyborów AD 2018 padł z ust … Olsztynianina ministra Szmita. "Gwarantujemy dalszą przebudowę obwodnicy wraz z mostem".

Jeśli "dalsza przebudowa obwodnicy" będzie rządowi szła jak budowa ronda to ja już efektu finalnego nie dożyję. A rządów to pewnie będzie jeszcze z kilkanaście do tego czasu.

 
tomasz s

223

2018-10-11 10:03:40

Ciekawy fragment tekstu,który znalazłem dziś w internecie-"…kampania wyborcza to fikcja.Czas po wyborach to rzeczywistość.U mnie szanse ma polityk, który szanuje reguły państwa prawa,myśli o Polsce jako o części większej wspólnoty.Jest tolerancyjny,otwarty na innych i na obcość.Jest kulturalny, potrafi się szczerze uśmiechać,przyznać do błędu, nie kłamie i szanuje ludzi".

 
PAnd
Paweł Andruszkiewicz

27

2018-10-11 10:08:58

Jestem po lekturze części ostatnich stron i tego wątku i trzeba oddać, że mamy do czynienia z nie tyle z brudna kampanią, co zachowaniem bydlęcym i nie boję się użyć tego słowa. Pisanie anonimowo obrzydliwych kłamstw, które w dodatku dotyczą sfery prywatnej to łajdactwo. Pisanie i mówieni o rozwodach, alimentach, czy jak w moim przypadku o nieuczciwym zarabianiu pieniędzy to prostactwo. Stanowczo zaznaczam, że to kłamstwa.

Kilka faktów, forumowy kolega Tadeusz za pośrednictwem facebooka pisze do Anity (żony Piotra Andruszkiewicza), prywatne wiadomości (mimo braku wzajemnej znajomości na tym portalu) pisząc swoje kłamstwa o alimentach. Radna Marzena Sroka kazała sąsiadce z dołu zdjąć baner Piotra z ulicy Konarskiego, rozpowiadając jej, ze rozszedł się z żoną (co ciekawe mówiła to w trybie oznajmującym).

Nie chcemy wchodzić w buty środowiska GPO, ale gdybyśmy choć trochę zachowaniem zbliżyli się do nich, to pewnie pozwów w trybie wyborczym można byłoby mnożyć.

Paweł Andruszkiewicz

 
widokzokna

1

2018-10-11 10:14:43

Ja mu ufam i prawde mówiąc liczę, że zostanie na kolejną kadencję. Wiadomo, że zarzucają mu niespełnione obietnice, ale większość poprzednich jest spełnionych, a te, które się nie udały to nie z winy Iwaszkiewicza. Jak się ktoś nie interesuje tematem to nawet nie wie, że były plany, które zostały przyblokowane lub odłożone na później przez kogoś "z góry". np budowa naszego ronda.

Janek_88:

No cóż, wszystko na swoim miejscu. :D A tak zupełnie na poważnie to cieszy mnie to, że ludzie tak reagują. Nie chciałbym, żeby jakimś cudem Andruszkiewicz wygrał. Tylko chodzi o opowiada o tanich mieszkaniach - poza tym nie ma nic sensownego w programie. Zapytam, co sądzicie o programie Iwaszkiewicza? To mój faworyt, ciekawy jestem jak reszta mieszkańców.

Bromar:

Moja lodówka póki co bezpieczna, ale kilka dni temu przestraszyłem się, gdy wyrzucałem ogryzek do kosza przed blokiem

 
Janek_88

7

2018-10-11 10:18:40

Z tym rondem to było tak, że chodziły plotki o tym, że firma zbankrutowała, ale Iwaszkiewicz potwierdził na swojej stronie, że to nieprawda. Teraz się wszystko obsunęło i planowo na pewno nie skończą bo GDDKiA przyblokowało a to oni są mają nadzór nad budową i są inwestorem. Widać, że W.I. walczy o to, żeby jak najszybciej skończyli to co zaczęli.

[quote="widokzokna"]Ja mu ufam i prawde mówiąc liczę, że zostanie na kolejną kadencję. Wiadomo, że zarzucają mu niespełnione obietnice, ale większość poprzednich jest spełnionych, a te, które się nie udały to nie z winy Iwaszkiewicza. Jak się ktoś nie interesuje tematem to nawet nie wie, że były plany, które zostały przyblokowane lub odłożone na później przez kogoś "z góry". np budowa naszego ronda.

 
janick1

89

2018-10-11 10:31:38

PAnd:

Jestem po lekturze części ostatnich stron i tego wątku i trzeba oddać, że mamy do czynienia z nie tyle z brudna kampanią, co zachowaniem bydlęcym i nie boję się użyć tego słowa.

Nie chcemy wchodzić w buty środowiska GPO, ale gdybyśmy choć trochę zachowaniem zbliżyli się do nich, to pewnie pozwów w trybie wyborczym można byłoby mnożyć.

Paweł Andruszkiewicz