Przejdź do strony: , 1 ... 39, 40, 41 [4243, 44, 45 ... 54,

Wybory samorządowe 2018 w Giżycku i okolicach

Autor Wiadomość
Janek_88

6

2018-10-11 10:44:07

Weź zobacz co się dzieje na fanpage Aktywnego Giżycka :D same pozytywy, ja też dostałem bana za "niekorzystny" komentarz :)

Dobitny przekaz :ok:[/quote]

 
tomasz s

202

2018-10-11 10:53:21

Wielu kandydatów z Aktywnego/PISu (sam już nie wiem jak ich nazywać) podkreśla ,że są BEZPARTYJNI. Czyżby wstydzili się Pisu? Czy tylko traktują tę partię jako ''trampolinę'' do dostania się do samorządu?

 
Janek_88

6

2018-10-11 10:58:22

Życie ich zweryfikuje… :) Zobaczymy czyje polecenia będą wykonywać, jak przyjdzie co do czego

tomasz s:

Wielu kandydatów z Aktywnego/PISu (sam już nie wiem jak ich nazywać) podkreśla ,że są BEZPARTYJNI. Czyżby wstydzili się Pisu? Czy tylko traktują tę partię jako ''trampolinę'' do dostania się do samorządu?

 
janick1

79

2018-10-11 11:15:53

OFGier:

Wczorajsza kampania PiS pełna poważnych planów i zapowiedzi ze strony Wojewody i parlamentarzystów. Największy konkret naszych lokalnych wyborów AD 2018 padł z ust … Olsztynianina ministra Szmita. "Gwarantujemy dalszą przebudowę obwodnicy wraz z mostem".

obiecanka raczej krótkoterminowa - liczę na mądrość wyborców i powiedzenia STOP niszczeniu państwa w przyszłorocznych wyborach parlamentarnych
ten udział rządu w wyborach samorządowych jest jak nigdy dotąd, to kierunek do ubezwłasnowolnienia i centralnego sterowania naszymi małymi ojczyznami
nasz wybór dziś (vide:21.10.18) pokaże jak dojrzała jest nasza demokracja

 
wacekras

96

2018-10-11 11:58:50

[Oryginał: 2018-10-11 11:58:18]

Tadeusz nie opisuj innych swoją miarą.

[Dodano: 2018-10-11 11:58:50]

Wypisywanie do żony kabdydata, co za kloaka.

 
Anita_R

2

2018-10-11 11:59:07

Panowie i Panie
Dostałam kota!
Będę się wkrótce odbijać od ludzkiej głupoty. Ktoś powie "winny się tłumaczy" ale stanowczo będę reagować na treści, które dotyczą mojej osoby!
W pierwszej kolejności: Pawełku drogi, dziękuję za stanowisko ale mimo wszystko potrafię obronić się sama. Bardzo prosze o nieposlugiwanie się moja osobą w rozmowach o podłożu politycznym. To, że dostaje prywatne wiadomości od nieznanych mi osobiście osób jest moją wyłączną sprawą i wiem, że oprócz mężowi (lakonicznie) nikomu o tym nie mówiłam. W mojej opinii najpewniej autor wiadomości cierpi na zaburzenia analizy rzeczywistości lub po prostu wybaczcie Państwo na głupotę…
Rzecz kolejna, powtarzane brednie zataczaja szerokie koła i rzucają nowe światło na dany temat… "W każdej plotce/ kłamstwie jest cień prawdy", akurat z tym się nie zgadzam. Ja w plotkach doszukuje się zwyczajnie ludzkiej zawiści.
Nie w głowie mi śmieszne wojenki, zbyt mądra jestem na takie zagrywki  ;) , skandale omija z daleka i robię swoje. Dziękuję za uwagę, pozdrawiam wszystkich i życzę miłego dnia. A tym, którzy nadal drążą temat mam złotą radę idźcie do pracy :) Jak człowiek pracuje to nie ma czasu na głupotę.

 
Łuczany

34

2018-10-11 12:30:59

PAnd:

Jestem po lekturze części ostatnich stron i tego wątku i trzeba oddać, że mamy do czynienia z nie tyle z brudna kampanią, co zachowaniem bydlęcym i nie boję się użyć tego słowa. Pisanie anonimowo obrzydliwych kłamstw, które w dodatku dotyczą sfery prywatnej to łajdactwo. Pisanie i mówieni o rozwodach, alimentach, czy jak w moim przypadku o nieuczciwym zarabianiu pieniędzy to prostactwo. Stanowczo zaznaczam, że to kłamstwa.

Kilka faktów, forumowy kolega Tadeusz za pośrednictwem facebooka pisze do Anity (żony Piotra Andruszkiewicza), prywatne wiadomości (mimo braku wzajemnej znajomości na tym portalu) pisząc swoje kłamstwa o alimentach. Radna Marzena Sroka kazała sąsiadce z dołu zdjąć baner Piotra z ulicy Konarskiego, rozpowiadając jej, ze rozszedł się z żoną (co ciekawe mówiła to w trybie oznajmującym).

Nie chcemy wchodzić w buty środowiska GPO, ale gdybyśmy choć trochę zachowaniem zbliżyli się do nich, to pewnie pozwów w trybie wyborczym można byłoby mnożyć.

Paweł Andruszkiewicz

Nie oczekuj od szamba perfumerii.
Widzałem dzis jak Wojtek zasłonił baner kontrkandydata swoim. Wojtku burmistrzem się bywa, człowiekiem się jest. Niestety takie ruchy mocno zdradzają Twój charakter :(

 
jarek_podolski

20

2018-10-11 13:09:15

[Oryginał: 2018-10-11 13:07:29]

Anita_R:

Panowie i Panie
Dostałam kota!
Będę się wkrótce odbijać od ludzkiej głupoty. Ktoś powie "winny się tłumaczy" ale stanowczo będę reagować na treści, które dotyczą mojej osoby!
W pierwszej kolejności: Pawełku drogi, dziękuję za stanowisko ale mimo wszystko potrafię obronić się sama. Bardzo prosze o nieposlugiwanie się moja osobą w rozmowach o podłożu politycznym. To, że dostaje prywatne wiadomości od nieznanych mi osobiście osób jest moją wyłączną sprawą i wiem, że oprócz mężowi (lakonicznie) nikomu o tym nie mówiłam. W mojej opinii najpewniej autor wiadomości cierpi na zaburzenia analizy rzeczywistości lub po prostu wybaczcie Państwo na głupotę…
Rzecz kolejna, powtarzane brednie zataczaja szerokie koła i rzucają nowe światło na dany temat… "W każdej plotce/ kłamstwie jest cień prawdy", akurat z tym się nie zgadzam. Ja w plotkach doszukuje się zwyczajnie ludzkiej zawiści.
Nie w głowie mi śmieszne wojenki, zbyt mądra jestem na takie zagrywki  ;) , skandale omija z daleka i robię swoje. Dziękuję za uwagę, pozdrawiam wszystkich i życzę miłego dnia. A tym, którzy nadal drążą temat mam złotą radę idźcie do pracy :) Jak człowiek pracuje to nie ma czasu na głupotę.

Pani Anito
Dziękujemy za zabranie mądrego głosu w tej sprawie. Myślę, że dzięki Pani skończy się dyskusja na temat Pani i Pani męża a zacznie się faktyczna dyskusja merytoryczna dotycząca polityki lokalnej i wyborów kandydata. Przy okazji prywatnie współczuję Pani, że musi Pani dźwigać ciężar tych niegodziwosci. Trzeba rozwiewać natomiast spekulacje.

[Dodano: 2018-10-11 13:09:15]

Łuczany:

PAnd:

Jestem po lekturze części ostatnich stron i tego wątku i trzeba oddać, że mamy do czynienia z nie tyle z brudna kampanią, co zachowaniem bydlęcym i nie boję się użyć tego słowa. Pisanie anonimowo obrzydliwych kłamstw, które w dodatku dotyczą sfery prywatnej to łajdactwo. Pisanie i mówieni o rozwodach, alimentach, czy jak w moim przypadku o nieuczciwym zarabianiu pieniędzy to prostactwo. Stanowczo zaznaczam, że to kłamstwa.

Kilka faktów, forumowy kolega Tadeusz za pośrednictwem facebooka pisze do Anity (żony Piotra Andruszkiewicza), prywatne wiadomości (mimo braku wzajemnej znajomości na tym portalu) pisząc swoje kłamstwa o alimentach. Radna Marzena Sroka kazała sąsiadce z dołu zdjąć baner Piotra z ulicy Konarskiego, rozpowiadając jej, ze rozszedł się z żoną (co ciekawe mówiła to w trybie oznajmującym).

Nie chcemy wchodzić w buty środowiska GPO, ale gdybyśmy choć trochę zachowaniem zbliżyli się do nich, to pewnie pozwów w trybie wyborczym można byłoby mnożyć.

Paweł Andruszkiewicz

Nie oczekuj od szamba perfumerii.
Widzałem dzis jak Wojtek zasłonił baner kontrkandydata swoim. Wojtku burmistrzem się bywa, człowiekiem się jest. Niestety takie ruchy mocno zdradzają Twój charakter :(

Panie Pawle to chyba się nazywa ładnie w nomenklaturze medycznej dwubiegunowość.

 
Jerzy Walasek

39

2018-10-11 13:41:37

Yorguś czekam na wywiad z budynkiem z czerwonej cegły w ramach cyklu "porozmawiajmy o Giżycku" :crazy: Wielokrotnie w życiu słyszałem o gadaniu ze ścianą ale nigdy tego jeszcze na własne oczy nie widziałem :crazy:

krotochwili się skończyli
 
yorguś Mężczyzna

1,648

2018-10-11 13:54:39

Panie Jerzy, jak Pan mi godziwie zapłaci, to zrobię wywiad z budynkiem z czerwonej cegły. :hahaha:

 
parabakcyl

116

2018-10-11 14:10:27

[Oryginał: 2018-10-11 14:06:32]

yorguś:

Parabakcyl,

Z tego co się dowiedziałem, sprawa plakatu ma wyjaśnić się już w ten weekend.  ;)

usilujesz teraz sprawe odlozyc na pozniej czy udajesz ze to element jakiejs sprytnej reklamy, taki happening wybrczy z ceglą??

coraz gorzej to wyglada, yorgus, dla ciebie tez…
nie baw sie chlopiew tej piaskownicy, szkoda,, nawet jesli masz jakies towarzyskie zobowiazania
brudzisz sie ta sprawa tylko i to juz idzie na twoj rachunek
i zostaje

wobec rzeczy paskudnych czlowiek musi umiec sie opowiedziec… po wlasciwej stronie

[Dodano: 2018-10-11 14:10:27]

yorguś:

Panie Jerzy, jak Pan mi godziwie zapłaci, to zrobię wywiad z budynkiem z czerwonej cegły. :hahaha:

no taaak, wrog by cie tak nie zaoral, jak to sam zrobileś, ze niby śmieszne ...

 

Przejdź do strony: , 1 ... 39, 40, 41 [4243, 44, 45 ... 54,