Przejdź do strony: , 1 ... 40, 41, 42 [4344, 45, 46 ... 54,

Wybory samorządowe 2018 w Giżycku i okolicach

Autor Wiadomość
nikt2

23

2018-10-11 14:29:15

Brawo Pani Anito, proszę jednak nie oczekiwać przeprosin, maluczcy, zakompleksieni, chorzy ludzie nie są do tego skorzy.

 
parabakcyl

116

2018-10-11 14:30:00

OFGier:

Wczorajsza kampania PiS pełna poważnych planów i zapowiedzi ze strony Wojewody i parlamentarzystów. Największy konkret naszych lokalnych wyborów AD 2018 padł z ust … Olsztynianina ministra Szmita. "Gwarantujemy dalszą przebudowę obwodnicy wraz z mostem".

a gwarantujecie ze Pis bedzie u wladzy po wyborach parlamentrnych? a skad ta niezmącona pewnosc? Czy z pokretnej ordynacji wyborczej, kolek i krzyzykow, dwoch komisji wybrczych w tym jednej nocnej (o,, wy lubicie nocne prace…) i pisowskiego komisarza zatwierdzajacego jedynie sluszny wynik wyborow?

a moze SUWEREN woli kladke i sciezke zamiast waszej obwodnicy i mostu, byle w panstwie prawa a nie w panstwie misiewiczow i piotrowiczow?

tak że z waszych obietnic nawet psu butow nie uszyje, o inwetycjach na serio nie wspominajac...

 
yorguś Mężczyzna

1,648

2018-10-11 14:41:50

parabakcyl:

yorguś:

Parabakcyl,

Z tego co się dowiedziałem, sprawa plakatu ma wyjaśnić się już w ten weekend.  ;)

usilujesz teraz sprawe odlozyc na pozniej czy udajesz ze to element jakiejs sprytnej reklamy, taki happening wybrczy z ceglą??

coraz gorzej to wyglada, yorgus, dla ciebie tez…
nie baw sie chlopiew tej piaskownicy, szkoda,, nawet jesli masz jakies towarzyskie zobowiazania
brudzisz sie ta sprawa tylko i to juz idzie na twoj rachunek
i zostaje

wobec rzeczy paskudnych czlowiek musi umiec sie opowiedziec… po wlasciwej stronie

yorguś:

Panie Jerzy, jak Pan mi godziwie zapłaci, to zrobię wywiad z budynkiem z czerwonej cegły. :hahaha:

no taaak, wrog by cie tak nie zaoral, jak to sam zrobileś, ze niby śmieszne …

Ja nic nie usiłuję, ja mam wasze wojenki głęboko w dupie. One są poza mną. Ja nie wspieram w kampanii wyborczej żadnego kandydata. Nie bardzo rozumiem, czemu mieszacie mnie w wasze spory… .

 
Anita_R

2

2018-10-11 15:08:48

nikt2:

Brawo Pani Anito, proszę jednak nie oczekiwać przeprosin, maluczcy, zakompleksieni, chorzy ludzie nie są do tego skorzy.

Nikt2 skąd przeświadczenie, że oczekuje od kogokolwiek przeprosin? Jeśli jednak już o tym mówimy to tylko jedna osoba powinna stanąć na wysokości zadania i wykazać się dojrzałością. Poza tym reszta Pana wypowiedzi to zbędne epitety, których przy kobiecie chyba nie wypada używać. Pozdrawiam

 
parabakcyl

116

2018-10-11 16:01:54

Wulgarne gadki niczego nie zamaskuja Yorgus… wyszlo na jaw ze wspolpracujesz z Pawlem A kandydatem i bratem kandydata na burmistrza. Jak sie pol gizycka domysla w tej sytuacji nie jestes **wrogiem** tego lomitetu a jak sie domysla drugie pol jestes dziennikarzem sprzymierzencem… czwarta wladza…fajno. wiec nie udawaj bezstronnego. Bagatelizujesz sprawe plakatu okreg 2 nr 7 przesmiewasz temat albo zmieniasz temat albo dajesz jakies napomknienia ze" z tego co wiesz" cos sie rozwikla… to nie sa zadne ""wasze wojenki" tylko tu na ofg domagamy sie wyjasnienia tej sprawy a ty pomagasz sciemniac. Wszyscy to widza.

 
tomasz s

202

2018-10-11 16:07:36

przecież to oczywiste ,że teraz powiedzą ,że zdjęcie szpitala ma coś wspólnego z programem kandydatki...

 
parabakcyl

116

2018-10-11 16:53:25

Tomasz s… I to jest wlasnie ciekawe co wymysla . Jak sie wystawia kogos kto ma sie zajac szpitalem co akurat jest tematem wyjatkowo trudnym i wymagajacym najwyzszych kwalifikacji to dobrze zeby mial jakies doswiadczenie albo kierunkowa wiedze. A tu zdaje sie plaża

 
parabakcyl

116

2018-10-12 10:29:06

Zagladam ja sobie na fb aktywnych i co widze?? "Kto boi się debaty kandydatów na burmistrza?" i nawalanka w kontrkandydata.

I mysle sobie tak:
jak ja z kims cos negocjuje, to jesli mam byc uwazany za powaznego partenra, nie wypisuje na boku kalumnii na rozmowce, proste??

bo wszem wobec oswiadczyc ze partner sie boi >> ergo tchorzem jest /nie bojmy sie tego slowa,/ to raczej do dialogu nie sklania, a kto wie moze nawet zniecheci… :eyes:

to po co takie cuda pisac?
moze zeby wlasny strach ukryc?… i zeby sie ta debata na pewno nie odbyla .. :hahaha:

 
Janek_88

6

2018-10-12 13:42:48

Dla mnie najmocniejszy jest Iwaszkiewicz. Nie bez powodu został burmistrzem  ;) Wklejam jego obietnice wyborcze - nabardziej ciekawi mnie kiedy Nowa Baza będzie już gotowa

http://burmistrziwaszkiewicz.pl/wp-content/uploads/2018/10/Program_Wyborczy_KWWGPO_2018-23-1.pdf

tomasz s:

Wracając do wyborów, tym momencie jak dla mnie jest tylko dwóch poważnych kandydatów na burmistrza -Wróbel i Iwaszkiewicz .Oni na pewno nie rozniosą miasta w pył. Andruszkiewicz się nie nadaje,dziwnie traktuje mieszkańców(wydaje się jakby mówił do przedszkolaków ) ,bajki niestworzone opowiada ( ostatnio obiecywał most,a dzisiaj w programie znalazłem jedynie ''przyspieszenie budowy mostu'' :clap:. Dobrze natomiast nadaje się do remontowania ławek i niech przy tym zostanie.

 
Jerzy Walasek

39

2018-10-12 13:46:49

trudny wybór: liberał, socjalista i narodowy socjalista :)

krotochwili się skończyli
 
tomasz s

202

2018-10-12 15:07:45

Szybko zapominamy /przechodzimy do porządku dziennego/o rzeczach,o których kiedyś jedynie marzyliśmy aby były zrobione-przykład:ul Kościuszki,Kolejowa,Kombatantów,Suwalska,plaża miejska,dzika plaża ,boiska,stadion,twierdza,kino,place zabaw,siłownie zewnętrzne,chodniki na Moniuszki,Daszyńskiego,Sikorskiego,Białostockiej itp, nowa Baza,uporządkowanie terenu na Wzgórzu Brunona…i pewnie jeszcze więcej spraw , których nie pamiętam.Czy ktoś pamięta jak wyglądała ul Kościuszki czy chodnik na Moniuszki przy wojsku?Wszystko te zmiany stały się naszą codziennością,przywykliśmy do nich i traktujemy jak coś normalnego. Piszę to wszystko w kontekście wyborów na burmistrza.Myślę,że pasuje tu powiedzenie ,że ''lepsze jest wrogiem dobrego''.Jest po prostu dobrze.Oczywiście zawsze chcielibyśmy aby było jeszcze lepiej,żeby miasto rozwijało się bardziej, ale czy mamy pewność,że inny burmistrz niż Iwaszkiewicz będzie zmianą na lepsze? Moim zdaniem pozostali kandydaci nie gwarantują,że będzie lepiej-powiem więcej- istnieje spore ryzyko,że może być jednak gorzej.

 
Jerzy Walasek

39

2018-10-12 15:48:09

Burmistrz Iwaszkiewicz też doszedł do władzy twierdząc, że będzie lepszy niż poprzedniczka - w mojej ocenie nie jest :( Jego wyborcy też nie potrafili docenić osiągnięć i inwestycji wcześniejszych lat :-/

krotochwili się skończyli
 
parabakcyl

116