Przejdź do strony: , 1 ... 42, 43, 44 [4546, 47, 48 ... 64,

Wybory samorządowe 2018 w Giżycku i okolicach

Autor Wiadomość
parabakcyl

132

2018-10-14 22:15:11

yorgus, a moze pokaz filmik z wczesniejszych minut… czxlowieka latwo sprowokowac
nieznamy kontekstu… :eyes:
trudno uwierzyc zeby tak ni stad ni z owad bez zadnej przyczyny pani Halina rzucala publicznym slowem… :bash:

 
bar_maz

22

2018-10-14 22:17:27

Chamstwa nic nie usprawiedliwia. Widzę tylko że pani jest w jednym szeregu z szefem: on widzi szarańczę, ona śmieci....

 
parabakcyl

132

2018-10-14 22:18:54

z tego co ja wiem > ta pani od wielu lat juz nie jestwPO, kula w plot

 
yorguś Mężczyzna

1,657

2018-10-14 22:21:57

Pani Halina jest użytkowniczką tego forum, więc odniesie się zapewne do tego zapisu.

parabakcyl:

yorgus, a moze pokaz filmik z wczesniejszych minut… czxlowieka latwo sprowokowac
nieznamy kontekstu… :eyes:

Nie byłem na tej debacie. Nie dysponuje też innym zapisem,niż ten powyżej. Ten pochodzi z sieci- dokładnie z YT.

 
parabakcyl

132

2018-10-14 22:31:29

ok, pewnie sie odniesie

a używajac slow pewnej pani Mazurek "akcja rodzi reakcje"… chyba ze to dziala tylko w jedna strone… jak u Kalego

no i zachecam tubylcow zeby chamstwa nie mnozyć sznureczkiem… ktoś jej xxxxx, ona mu ,śmieć, nastepny - bar_maz jej 'chamstwo" i tak mozna do rana.… ping pong

 
irka

175

2018-10-14 22:34:47

taaaa i akurat jakiś gość przypadkowo to nagrał :-)
może łaził za nią cały czas a znana z ciętego języka HS mu nawrzucała. Co się dziwić - ona nie przepada za PISEM a ten gość może wyprowadzić anioła za równowagi . :-)

"Mówiłam, że ci nie podam". Czyli ją męczył świadomie. To i dostał klapsa. : :laughing:

 
parabakcyl

132

2018-10-14 22:36:37

irka:

taaaa i akurat jakiś gość przypadkowo to nagrał :-)
może łaził za nią cały czas a znana z ciętego języka HS mu nawrzucała. Co się dziwić - ona nie przepada za PISEM a ten gość może wyprowadzić anioła za równowagi . :-)

tez tak mysle…

 
ewelinka_z

208

2018-10-14 22:49:29

wsłuchuję się w nagranie ale nie słychać tam słowa śmeciu, "Mówiłam że ci nie podam. i koniec.

śmieciu to jest tylko napis niby z dialogu. Śmierdzi zwykłą prowokacją.

po drugie nagranie spod spódnicy, to raczej podsłuchiwanie osób bez ich wiedzy.
Skąd my to znamy?

 
kris Mężczyzna

479

2018-10-14 23:03:01

ewelinka_z:

wsłuchuję się w nagranie ale nie słychać tam słowa śmeciu, "Mówiłam że ci nie podam. i koniec.

śmieciu to jest tylko napis niby z dialogu. Śmierdzi zwykłą prowokacją.

po drugie nagranie spod spódnicy, to raczej podsłuchiwanie osób bez ich wiedzy.
Skąd my to znamy?

Też się wsłuchuje i część wypowiedzi brzmi inaczej jak jest w napisach. Trzeba to skopiować może to być cenny dowód … a fonie dogłębnie przeanalizować ...

 
irka

175

2018-10-14 23:32:36

Wy się tam niczego nie wsłuchujcie. To nie jest BBC czy inny CNN a "braterska" TV.
Nie znacie tych prowokatorów? Ja mam o Pani Halinie jak najlepsze zdanie ,a o tych dwóch odwrotnie. Prowokowali , to dostali! :)

 
kris Mężczyzna

479

2018-10-15 00:00:37

irka:

Wy się tam niczego nie wsłuchujcie. To nie jest BBC czy inny CNN a "braterska" TV.
Nie znacie tych prowokatorów? Ja mam o Pani Halinie jak najlepsze zdanie ,a o tych dwóch odwrotnie. Prowokowali , to dostali! :)

Wiem, że to prowokatorzy, chyba powinien być jakiś paragraf na to bo jeżeli to jest zmanipulowane to normalnie ***** . Brak słów.

 
Cieśla Sewruk

1,284

2018-10-15 00:05:57

Za pięć lat, o ile oczywiście PiS pozwoli nam jeszcze wybierać burmistrzów, proponowałbym, żeby kandydaci w trakcie debaty albo stali albo siedzieli. Połowę debaty zajęło im zapinanie guzików marynarki :)

<°))))><
<°))))><
<°))))><

 
koart

47

2018-10-15 00:13:09

Cieśla Sewruk:

Za pięć lat, o ile oczywiście PiS pozwoli nam jeszcze wybierać burmistrzów, to proponowałbym, żeby kandydaci w trakcie debaty albo stali albo siedzieli. Połowę debaty zajęło im zapinanie guzików marynarki :)

Zgadzam się :) Do filmiku: Pani Sarul powinna przeprosić, a Iwaszkiewcz się od niej odciąć

 
irka

175

2018-10-15 00:14:23

Cieśla: jak ta debata była organizowana to historia! :-) Jest o tym na FB. Niektórzy rwą się do rządzenia miastem, a zwykła pogaducha ich przerasta. :)

 
kris Mężczyzna

479

2018-10-15 00:17:58

koart:

Cieśla Sewruk:

Za pięć lat, o ile oczywiście PiS pozwoli nam jeszcze wybierać burmistrzów, to proponowałbym, żeby kandydaci w trakcie debaty albo stali albo siedzieli. Połowę debaty zajęło im zapinanie guzików marynarki :)

Zgadzam się :) Do filmiku: Pani Sarul powinna przeprosić, a Iwaszkiewcz się od niej odciąć

Nie słychać wyraźnego "Śmieciu" zamiast "upieram się " w napisach jest mówiłam. Śmierdzi to na kilometr.

Przejdź do strony: , 1 ... 42, 43, 44 [4546, 47, 48 ... 64,