Przejdź do strony: , 1 ... 43, 44, 45 [4647, 48, 49 ... 64,

Wybory samorządowe 2018 w Giżycku i okolicach

Autor Wiadomość
Bromar Mężczyzna

2,000

2018-10-15 00:25:46

Wygląda to na nadinterpretację, a właściwie manipulację. Bo Gdyby Pani Halina mówiła do kogoś "śmieciu" to nie była by tak łagodna. No i po innych uczestnikach nie widać poruszenia, a raczej by tak zareagowali, gdyby ludzie się wyzywali.

A co do samej debaty: jak wiele osób napisało, trudno mówić o czyjejś wygranej. Wg mnie jest jeden przegrany (mimo, że ogłosił się wygranym). Pokazał, że w du..ie ma wcześniej ustalone zasady debaty. Nie przestrzegał limitów czasowych i robił to z premedytacją. Fakt, że publiczność była wyjątkowo nieprzychylna temu kandydatowi, ale gdyby to był facet z klasą, to by dał rady. Wykazał się także wyrachowaniem, bo po krótkiej odpowiedzi na pytanie publiczności zaczął mówić o zupełnie innej sytuacji i prawdopodobnie posługiwał się pomówieniem.
Pokazał też się jako "żołnierz" swojej partii, a nie kandydat na gospodarza miasta. W samorządzie nie trzeba funkcjonariuszy partii.

"Children must be taught how to think, not what to think" - Margaret Mead
 
BestInTheWorld

2

2018-10-15 00:33:14

Co jest takiego dziwnego w zachowaniu Pani Sarul? Gdyby ktoś wam srał na wycieraczkę przez 4 lata i nagle szukał pojednania to z fanfarami w tle byście chcieli podawać tej osobie rękę? W dodatku wiedząc gdzie ta ręka była?

 
parabakcyl

132

2018-10-15 05:31:09

ewelinka_z:

wsłuchuję się w nagranie ale nie słychać tam słowa śmeciu, "Mówiłam że ci nie podam. i koniec.

śmieciu to jest tylko napis niby z dialogu. Śmierdzi zwykłą prowokacją.

po drugie nagranie spod spódnicy, to raczej podsłuchiwanie osób bez ich wiedzy.
Skąd my to znamy?

O ja staryi glupi… jak to jednak latwo czlowieka zmanipulowac… fakt nie slychac tego co napisane na ekranie… czyli ?

No coz,, mam o tych "panach' aktywnych jeszcze gorsze zdanie… :face14:
Po takim zagraniu to moga siespodziewac ze wiecej osob reki nie zechce podac...

 
mysiuk

218

2018-10-15 07:13:12

ludzie jak nie chcą to nie usłyszą. WYRAŹNIE słychać odejdź śmieciu. Bromar jak zwykle kręci jak nie w Miłkach to w Giżycku.

 
bar_maz

22

2018-10-15 07:14:00

parabakcyl:

O ja staryi glupi… jak to jednak latwo czlowieka zmanipulowac… fakt nie slychac tego co napisane na ekranie… czyli ?

Fakt, więcej można przeczytać na ekranie niż usłyszeć.
Niniejszym więc odwołuję to co napisałem o Pani Halinie. Przepraszam - ja wolę czystą grę.

 
nikt2

25

2018-10-15 07:35:34

I to własnie Bromarze jest najsmutniejsze, że nikt ze stojących obok autorytetów nie zareagował, na słowa Haliny, która w przeszłości miała świetlistą kartę. Wolno dużo, albo i wszytsko, ale zwyzywanie publicznie od sk...y****w i śmiecia? Choćby to był hydraulik, prawnik, poseł, papież, czy Halina Sarul, takie zachowanie śród żadnego z nich nie przystoi.

W internecie jest też inna wersja tego filmu, nieco dłuższa, niestety wyraźnie słychać: "odejdź śmieciu"

 
ewelinka_z

208

2018-10-15 09:00:22

nikt2:

I to własnie Bromarze jest najsmutniejsze, że nikt ze stojących obok autorytetów nie zareagował, na słowa Haliny, która w przeszłości miała świetlistą kartę. Wolno dużo, albo i wszytsko, ale zwyzywanie publicznie od sk...y****w i śmiecia? Choćby to był hydraulik, prawnik, poseł, papież, czy Halina Sarul, takie zachowanie śród żadnego z nich nie przystoi.

W internecie jest też inna wersja tego filmu, nieco dłuższa, niestety wyraźnie słychać: "odejdź śmieciu"

no już dobrze dobrze. pawle A.

drugi filmik potwierdza to że pierwszy był manipulacją z napisami.
Jak bedziesz radnym to każdy mieszkaniec będzie nagrywany przed i po, bo  na każdego da się złożyć nagranie, tak?

Ważny dla mieszkańców był przebieg debaty, a nie to co było po niej, kto się gdzie podrapał, jak kichnął, co chlapnął.
całe nagranie można znaleść na gizycko.info
https://www.gizycko.info/debata-kandydatow-na-burmistrza-gizycka-wideozdjecia/

 
parabakcyl

132

2018-10-15 10:05:23

na tym filmie widać p. Haline jak się opędza od A. jak od natretnej muchy
…a skad to nagle ta milosc mlodzieńcza do starszej pani, to ładowanie się z lapami mimo jej kolejnych protestow? z daleka smierdzi prowokacja

kazdy slyszy co chce, ja slysze rożne szelesty,, slowa "śmieciu" nie slysze
no ale co komu pasuje…

mozna sie bylo spodziewac ze uderzą w osobę z obhecnej opozycji, wszak o interes PiSu chodzi.…o jaki smaczny kawalek.… pani Halina Sarul legenda Solidarnosci sie zdenerwowala, mozna dodac napisy komentarz i puscic w swiat…

dobrze kombiunujesz ewelinka z… beda nagrywali spod spodnicy, lokalne falenty i lokalni kelnerzy,, taka mentalnosc, takie pojmowanie polityk i

dno

 
tomasz s

215

2018-10-15 10:15:15

b.brzydko się zachowała-równie brzydko jak Paweł Andruszkiewicz pisząc na facebooku o burmistrzu ''bezczelny kłamca''

 
obiektywny Mężczyzna

1,388

2018-10-15 10:31:44

Może i ja wyrażę swoja opinię po debacie. Jak dla mnie to było dwóch Panów z klasą i kulturą ( obecny burmistrz i Pan Wróbel ) merytoryczni, spokojni , z uśmiechem i widoczną przewagą w odpowiedziach i znajomością tematu.

Pan Andruszkiewicz spięty powtarzający to samo od czterech lat no i te dziwne zachowanie ; raz , raz , puk , puk w mikrofon , słabo , słabo zbyt mała wiedza, zbyt słabe przygotowanie, to jeszcze nie jest kandydat na burmistrza który umiałby zarządzać naszym miastem.
To tyle jeżeli chodzi o mnie a decyzja który z tych dwóch Panów jeszcze nie wiem  ;)

zadowolony z życia.....
 
mysiuk

218

2018-10-15 10:47:19

Wszyscy słyszą śmieciu a jacki,tadeusze, romki i inne puły próbują wygłaskać ciocie halinke

 
parabakcyl

132

2018-10-15 11:07:53

na miejscu zainteresowanego bym tak nie powtarzal tego >>śmieciu<< w kolko, bo jeszcze do niego ksywa przylgnie… tqk czasem bywa że sie chce kolo piora zrobić komus innemu np starszej pani z opozycji, a tu rykoszet i bach!! przylepione na amen :-)

 
janick1

89

2018-10-15 11:15:37

myślałam, że dziś tu będzie o debacie kandydatów, a tu o kuluarach, które były albo nie były, a  w które nas wmanewrował yorguś…
dziennikarstwo nie jest po to by tworzyć fakty, a po to by je przekazywać

wniosek: gdzie dwóch się kłóci tam Wróbel skorzysta

 
BestInTheWorld

2

2018-10-15 11:39:22

Debata jak debata. Zbędna szopka która miała służyć tylko jako pole do popisu kandydatowi PiS, a posłużyła jako gwóźdź do trumny jako potencjalnego burmistrza. Jeśli próbował się wypromować i przekonać do siebie ludzi mówiąc im prosto w twarz, że ma na nich wywalone to chyba coś mu się tym razem za mocno odkleiło, zapomniał łyknąć coś na uspokojenie. Z resztą proszę zwrócić uwagę na to jak się Panowie prezentowali. Widać, że konkurenci pana A nie mają większych obaw. Siedzieli bardzo wyluzowani, wypowiadali się składnie. Stosowali jakieś tam przytyki, to dosyć naturalne, w końcu to jest konkurencja. Żaden z nich nie musiał schodzić do poziomu pomawiania publicznie kogoś o popełnienie przestępstwa z tytułu włamania na pocztę elektroniczną.

I szczerze? Podziwiam obydwu kandydatów na burmistrza dlatego, że którykolwiek z nich wygra to będzie przez kolejne 4 lata musiał użerać się z lokalną świtą szczekaczy spod szyldu AG. Współczuję zwycięzcy bo to wymaga masę cierpliwości.

 
kris Mężczyzna

479

2018-10-15 11:41:41

janick1:

myślałam, że dziś tu będzie o debacie kandydatów, a tu o kuluarach, które były albo nie były, a  w które nas wmanewrował yorguś…
dziennikarstwo nie jest po to by tworzyć fakty, a po to by je przekazywać

wniosek: gdzie dwóch się kłóci tam Wróbel skorzysta

Tu się dwóch nie kłóci tylko jeden ciągle szuka jakiejś zaczepki. Nie potrafią merytorycznie odpowiadać na pytania, nie mają żadnych argumentów, nie znają się na KPA, nie rozróżniają dróg miejskich, powiatowych od krajowych itp. Najpierw niech się douczą. Na razie są na poziomie stawiania ławek, malowania itp.

Przejdź do strony: , 1 ... 43, 44, 45 [4647, 48, 49 ... 64,