Przejdź do strony: , 1 ... 48, 49, 50 [5152, 53, 54 ... 64,

Wybory samorządowe 2018 w Giżycku i okolicach

Autor Wiadomość
parabakcyl

132

2018-10-17 09:15:15

yorgus przeczytaj jeszcze raz to co powyzej napisałeś
o dmuchaniu w odbyt i o tym ze czepiac sie mozna JEDYNIE etyki takiego postepowania

"chwyt marketingowy" jako określenie dezinformacji mogącej mieć wpływ na dokonanie wyboru to też delikatnie mówiąc eufemizm

oszustwo to oszustwo a oszust to oszust, nie uważasz?

celowo nie wklejam twojego oryginalnego tekstu, zebyś sie zreflektował i skorygowal swoj wpis…

mocno sie obawiam ze nie uda sie wrocic do nprmalnosci bez takiej refleksji…

:eyes:

 
yorguś Mężczyzna

1,657

2018-10-17 09:25:42

Trudno, twój problem. :) Takie jest moje zdanie. Chciałeś , abym udzielił odpowiedzi - to udzieliłem. Tym razem chyba niczego nie zbagatelizowałem?

 
parabakcyl

132

2018-10-17 09:36:33

nie, to nie jest mój problem, to raczej twoj - bo rozczarowales swoją postawa i retoryką sporo ludzi
czy się oplacilo - sam uznasz w jakiejs przyszlosci

 
Bromar Mężczyzna

2,000

2018-10-17 09:50:32

Wojtku, nie dziw się takiej reakcji … Wielokrotnie deklarowałeś bezstronność, a w sprawie "won śmieciu" wyglądało to jakbyś był pierwszym poplecznikiem aktywistów. Prawdopodobnie zostałeś użyty jako narzędzie - chcę w to wierzyć.

A odchodząc od spraw aferowych. Dziś w skrzynce znalazłem materiał wyborczy, który w formie jego przekazania odebrałem zdecydowanie pozytywnie w stosunku do innych "śmieci wyborczych". Była to koperta od kandydata na radnego Mirka Lubasa. Mógłbym zagłosować na tę osobę, gdyby nie startowała z PiSu. Mam nadzieję, że jeśli będzie w tym okręgu jakiś pisowski mandat, to będzie to właśnie Mirek.

"Children must be taught how to think, not what to think" - Margaret Mead
 
yorguś Mężczyzna

1,657

2018-10-17 10:17:35

Bromar:

Wojtku, nie dziw się takiej reakcji … Wielokrotnie deklarowałeś bezstronność, a w sprawie "won śmieciu" wyglądało to jakbyś był pierwszym poplecznikiem aktywistów. Prawdopodobnie zostałeś użyty jako narzędzie - chcę w to wierzyć.

Znalazłem ten materiał osobiście na YT. Zwróć uwagę, że nie pochylam się w swoim komentarzu nad losem Pawła Andruszkiewicza - tylko współczuję burmistrzowi, że znalazł się w tak niezręcznej sytuacji. Zacytuję ten komentarz:

yorguś:

Bardzo zaniepokoiła mnie dzisiejsza wypowiedź Pani Haliny Sarul, po debacie kandydatów na urząd Burmistrza… . Uważam, że powinna przeprosić za takie zachowanie w miejscu publicznym. Rozumiem, że poniosły ją nerwy, jednak te trzeba trzymać na wodzy - szczególnie wtedy, gdy wokół jest sporo ludzi z telefonami, aparatami czy też kamerami. Mogę sobie tylko wyobrazić, jak niezręcznie czuł się burmistrz Iwaszkiewicz w tej sytuacji… .

Oczywiście każdy może interpretować moją wypowiedź jak chce, jednak intencje miałem dobre. Nie może tak być, że burmistrz jest stawiany w takiej sytuacji. Pani Halina mogła odejść od burmistrza, czy też nie podać ręki Pawłowi bez komentarza. Najlepszym wyjściem było jednak podanie ręki, z uwagi na bezpośrednią obecność burmistrza.

W poście, gdzie zamieściłem filmik z osobą posługującą się gwizdkiem na debacie - odstąpiłem od komentarza. Gdybym miał to skomentować, to byłby to komentarz bardzo mocny i jednoznaczny.  ;)

Przed chwilą natrafiłem na FB na nowy filmik z debaty (udostępniony przez Łukasza Zakrzewskiego), na którym wyraźnie słychać wypowiedź Pani Sarul: "Odwróć się , bo ci z gęby śmierdzi" - jest też reakcja burmistrza … . Do tej pory myślałem, że te słowa padły po cichu, do ucha Pawła- a nie na całą salę. To "troszeczkę" zmienia moje stanowisko w tej sprawie.
 ;-(

 
parabakcyl

132

2018-10-17 10:41:55

wczoraj znajoma chodziła po miescie z ulotkami
mowi że iles razy zdarzylo sie,, przy domofonie albo tak w rozmowach na schodach
że ją pytali, czy to czasem nie ulotki pisu, bo jak tak, to nie otworza albo niech wcale nie zostawia..

taka sytuacja :hahaha:

 
Andzia

681

2018-10-17 10:53:27

Czytam niektóre wypowiedzi i dziwię się.

Pani Halince z pewnością Aktywiści wsadzili gwizdek do buzi i zmusili do gwizdania. Pawełek usiadł przed nią, by wyprowadzić ją z równowagi emocjonalnej.No i osiągnał sukces, i nagrał wszystko, a później zapewnił reklamę Giżycku :).

Zostawcie te spory. Niedługo głosowanie...

 
Jerzy Walasek

58

2018-10-17 11:42:36

Symetrysta - to dość modna postawa przyjęta ostatnio przez wielu sprzyjających PiSowi dziennikarzy, jednak każdy z nich prędzej czy później się demaskuje. Ten moment w twoim wypadku Yorguś, przyszedł z chwilą, kiedy opublikowałeś film z prowokacją "aktywistów" a to co na ten temat piszesz dalej, tylko mnie utwierdza w tej opinii - szkoda :(

krotochwili się skończyli
 
kris Mężczyzna

479

2018-10-17 11:42:58

Już szkoda słów na to wszystko. Piękni Pisowcy cenzurują na całego w "swoich mediach internetowych". Pozostają odpowiedzi na komentarze których nie ma  :). Jakakolwiek krytyka ich zostaje szybciutko usunięta. Sami klakierzy zostają :) Nie lubią krytycznych uwag. Jeżeli są pytani o konkrety milczą. Najlepiej kogoś oczernić odpowiedzieć ogólnikiem a na konkretne pytania nie odpowiadać :) Widać nic ciekawego do powiedzenia nie mają. Dziś stwierdziłem, że to co się teraz dzieje to PRL BIS. Cenzura na całego. Wymyśliłem nowe hasło :) PIS TO PRL BIS :P

 
parabakcyl

132

2018-10-17 12:32:36

Jerzy Walasek:

Symetrysta - to dość modna postawa przyjęta ostatnio przez wielu sprzyjających PiSowi dziennikarzy, jednak każdy z nich prędzej czy później się demaskuje. Ten moment w twoim wypadku Yorguś, przyszedł z chwilą, kiedy opublikowałeś film z prowokacją "aktywistów" a to co na ten temat piszesz dalej, tylko mnie utwierdza w tej opinii - szkoda :(

nie ująlbym tego piękniej.… wielkie rozczarowanie

 
yorguś Mężczyzna

1,657

2018-10-17 12:43:00

Jerzy Walasek:

Symetrysta - to dość modna postawa przyjęta ostatnio przez wielu sprzyjających PiSowi dziennikarzy, jednak każdy z nich prędzej czy później się demaskuje. Ten moment w twoim wypadku Yorguś, przyszedł z chwilą, kiedy opublikowałeś film z prowokacją "aktywistów" a to co na ten temat piszesz dalej, tylko mnie utwierdza w tej opinii - szkoda :(

Proszę mnie nie rozśmieszać i nie kreować wirtualnej rzeczywistości. Są nagrania i faktom nikt nie zaprzeczy. Pani Sarul "samoukarała" się i przeprosiła za ten występek - to swoiste przyznanie się do winy.

Czyli co? Jak jest aferka związana z Pana ekipą, to mam dzwonić do Pana i prosić o zezwolenie na  publikację filmu, który nagrała konkurencyjna opcja? To jest obiektywizm? Chyba jednak postrzega Pan inaczej niż ja wolność wypowiedzi - a podkreślam, że wypowiadam się tu jako osoba prywatna. To Pana bardziej kojarzą z pewną opcją polityczną i raczej nie kryje się Pan (pod tym lub innym nickiem) ze swoimi poglądami politycznymi. Jeśli Pan sympatyzuje z PO i KOD, to Pana prywatna sprawa. Od moich poglądów Panu wara. Zaspokoję jednak Pana niezdrową ciekawość. Nie jestem sympatykiem PiS. Ja nie patrzę na poglądy polityczne poszczególnych osób. Mogę rozmawiać z ludźmi z PO, PSL, Nowoczesnej, Solidarnej Polski, Kukiz 15, SLD, PiS - i każdemu podam rękę. Podam, bo tego wymaga kultura, szczególnie w miejscu publicznym. Swoje poglądy chowam wtedy głęboko w kieszeń i się z nimi nie obnoszę.

Nie wiem jak Pan (bo nie sprawdzałem), ale ja w tych wyborach nie kandyduję - więc proszę sobie znaleźć nowy obiekt zainteresowania w tym temacie.

 
parabakcyl

132

2018-10-17 13:53:44

w kwestii "przyznania sie do winy"…
ja rozumiem tak: pani HS jest przykro ze sie dala podpuscic i uzyła niegrzecznych slow. wszak to klopot dla jej komitetu na przyklad, tak, powiedziala o kilka slow za duzo i za to przeprasza

ale to nie zmienia calego kontekstu; napisala wyraźnie po kolei to co wszyscy widzieli, przysiadl sie, dogadywal pouczal w koncu sie pochylil i powiedzial jej cos obelzywego, gdyby tak nie bylo skąd bylaby jej ostra reakcja?
a potem pchal sie z podawaniem reki wiedzac jak ja obrazil i ze nie zechce mu jej podac, a koledzy "przypadkiem" wsyztsko pilnie nagrywali

"Ten uczynil komu korzyśc przyniosło" … a komu przynioslo korzysc? no oczywiscie PA. nie ona filmowala te scene, nie ona opatrzyla ją napisami, nie ona umiescila w internecie. to z niej zrobiono potwora.
ja nie mam pytań.

 
Andzia

681

2018-10-17 14:07:39

Parabakcyl, jeśli jesteś takim analitykiem, mądralą, to było przysiąść się do swoich, odebrać gwizdek, uspokoić krzyczącą, a nie wylewasz teraz żale e necie.… To samo tyczy się niejakiego Walaska. Spisek, zdrada, prowokacja.. Co jeszcze? Już czuję się, jak po Gliwicach 1939 roku.

Sami mądrale, a sensacji nie zapobiegli… Jaka szkoda....

 
honorcia

96

2018-10-17 14:09:27

kris:

PIS TO PRL BIS :P

PIS TO PRL+

 
Jerzy Walasek

58

2018-10-17 14:28:27

yorguś:

Czyli co? Jak jest aferka związana z Pana ekipą, to mam dzwonić do Pana i prosić o zezwolenie na  publikację filmu, który nagrała konkurencyjna opcja? To jest obiektywizm?

Nie mam swojej ekipy w tych wyborach a sam nie kandyduję. Nie ukrywam natomiast, że jestem zadeklarowanym przeciwnikiem PiS i mam nadzieje, że nikt z tej opcji do rady w Giżycku nie wejdzie. Obiektywizm zaś wymaga, żeby zamiast aktywnie uczestniczyć w prowokacji przyznać, że do takiej doszło a nie udawać, że jej nie było.

krotochwili się skończyli

Przejdź do strony: , 1 ... 48, 49, 50 [5152, 53, 54 ... 64,