Przejdź do strony: , 1 ... 50, 51, 52 [5354, 55, 56 ... 64,

Wybory samorządowe 2018 w Giżycku i okolicach

Autor Wiadomość
obiektywny Mężczyzna

1,388

2018-10-17 20:11:59

irka:

yorguś:

Ja nie oddam głosu na Pana Wojtka. "Reklama" Giżycka z pobitym amerykańskim żołnierzem zrobiła swoje. Ja wiem, to tylko wnuk. Jednak, gdyby mój wnuk pobił tak dotkliwie amerykańskiego żołnierza i mieszkańca Giżycka, to bym sobie odpuścił udział w wyborach… . Z całym szacunkiem dla Pana Wojciecha. Gdyby nie te incydenty - to kto wie… .

o boże! człowieku, co ty wypisujesz!? lepiej jakbyś z tego się wycofał , bo już niesmaczne to się robi jakie ty rzeczy wyprawiasz . wstyd

Inwigilacja i lustracja do któregoś pokolenia , bardzo to jest nie na miejscu , wstyd

zadowolony z życia.....
 
yorguś Mężczyzna

1,657

2018-10-17 20:13:54

irka:

yorguś:

Ja nie oddam głosu na Pana Wojtka. "Reklama" Giżycka z pobitym amerykańskim żołnierzem zrobiła swoje. Ja wiem, to tylko wnuk. Jednak, gdyby mój wnuk pobił tak dotkliwie amerykańskiego żołnierza i mieszkańca Giżycka, to bym sobie odpuścił udział w wyborach… . Z całym szacunkiem dla Pana Wojciecha. Gdyby nie te incydenty - to kto wie… .

o boże! człowieku, co ty wypisujesz!? lepiej jakbyś z tego się wycofał , bo już niesmaczne to się robi jakie ty rzeczy wyprawiasz . wstyd

Skłamałem? Przecie to prawda. Z czego mam się wycofywać?

obiektywny:

irka:

yorguś:

Ja nie oddam głosu na Pana Wojtka. "Reklama" Giżycka z pobitym amerykańskim żołnierzem zrobiła swoje. Ja wiem, to tylko wnuk. Jednak, gdyby mój wnuk pobił tak dotkliwie amerykańskiego żołnierza i mieszkańca Giżycka, to bym sobie odpuścił udział w wyborach… . Z całym szacunkiem dla Pana Wojciecha. Gdyby nie te incydenty - to kto wie… .

o boże! człowieku, co ty wypisujesz!? lepiej jakbyś z tego się wycofał , bo już niesmaczne to się robi jakie ty rzeczy wyprawiasz . wstyd

Inwigilacja i lustracja do któregoś pokolenia , bardzo to jest nie na miejscu , wstyd

Ja się nie wstydzę- nie mam powodu. Mój syn nikogo pod osłoną nocy w Giżycku "pałą" nie wali w łeb w celach rabunkowych. Wnuków nie mam.

 
jarek_podolski

22

2018-10-17 20:15:15

Andzia:

Panie, niejaki Podolski, w którym miejscu obraziłem niejakiego Walaska, podobno świetnego architekta?

Przecież nie gwizdałem mu w gwizdek, <<kota>> i nie wrzeszczałem: <<zamknij gębe>>, czy coś takiego…

Pozdrawia Was niejaka Andzia :)

Pani Andziu, płeć się pani/Panu ciągle myli.

 
parabakcyl

132

2018-10-17 20:27:58

yorguś:

Ja nie oddam głosu na Pana Wojtka. "Reklama" Giżycka z pobitym amerykańskim żołnierzem zrobiła swoje. Ja wiem, to tylko wnuk. Jednak, gdyby mój wnuk pobił tak dotkliwie amerykańskiego żołnierza i mieszkańca Giżycka, to bym sobie odpuścił udział w wyborach… . Z całym szacunkiem dla Pana Wojciecha. Gdyby nie te incydenty - to kto wie… .

co ty czlowieku bredzisz???
czym bliżej wyborow zaczynasz w pietke gonic?
co jutro wymyslisz?
sugerujesz że wnuk >>pana Wojtka>> pobił zołnierza?
niewazne czy ma jakiegoś wnuka, może niemowlaka, nie wiem ale chyba nie,,

wazne zeby smrodu narobić… i niech sie tlumaczy ze wnuka nie ma…
tak samo "ktoś" puścił plotę 2 tyg. temu że burmistrz miał wypadek
może i z tym masz coś wspólnego.. żadnego wypadku nie było ale coszkodzi puścic szczura…

naprawdę chcesz w to grać, panie dziennikarzu?
już zero hamulców?? rozum odjelo? :smiley_crazy:

 
yorguś Mężczyzna

1,657

2018-10-17 20:29:04

Ja nic nie sugeruję - ja twierdzę, tak jak Prokuratura.

Zapoznaj się z tym:

W domu prawie jak anioł, ale w mieście siał postrach. Trwa proces w sprawie pobicia Amerykanów

O rzekomym wypadku burmistrza nic nie słyszałem - do teraz. I nie roznoś plotek na temat burmistrza. To porządny człowiek.

 
janick1

89

2018-10-17 20:31:52

honorcia:

No to jak głosy z Giżycka rozejdą się na tych dwóch kandydatów to jest duża szansa, że żadno z dwojga mandatu nie dostanie. Czyli w sejmiku nie będziemy mieli swojego przedstawiciela.
Bardzo mądrze.

Kandydatów do Sejmiku z Giżycka jest więcej niż dwóch. W naszym okręgu wyborczym są też kandydaci z naszego powiatu i  powiatów: nidzickiego, szczycieńskiego, mrągowskiego i piskiego. Razem mamy do zdobycia 6 mandatów i nie są one przypisane do miejscowości. Ważna jest liczba głosów oddanych na kandydata i tu zarówno Pani jak i mój głos (głos yorgusia też) może przynieść sukces. Giżycko ma chyba największą liczbę wyborców spośród powiatów w okręgu. Pani Piotrowska jest popularna nie tylko w naszym mieście, choć patriotyzm lokalny każe "namaszczać swojego".
Nasz okręg jest dziwaczny geograficznie, ale… nie mamy tu powiatu ełckiego, który mógłby nas wyeliminować z mandatu radnego w Sejmiku.
Myślę, że wielu wyborców głosujących na burmistrza z GPO odda głos na osobę najbardziej kompetentną z grona kandydatów a wtedy i my będziemy mieć tam przedstawiciela, którego nie trzeba się wstydzić.

 
honorcia

96

2018-10-17 20:37:17

Andzia:

honorcia:

No to jak głosy z Giżycka rozejdą się na tych dwóch kandydatów to jest duża szansa, że żadno z dwojga mandatu nie dostanie. Czyli w sejmiku nie będziemy mieli swojego przedstawiciela.
Bardzo mądrze.

Czyżby tylko Honorcia miała monopol na mądrość?

Nie, nie ma. Może też powinna zagłosować na pana Wojtka, bo w sumie nie ma nic do dwójki. Grzechy wnuka ciężko zaliczyć jako minus, bo nie wiadomo jakie my będziemy mieli wnuki.

 
parabakcyl

132

2018-10-17 20:39:19

aż sobie zadzwoniłem do burmistrza żeby dopytac czy ma wnuka,,. mówi ze nie ma.

ale ty Yorguś piszac o "panu wojtku" smród robisz wokół Iwaszkiewicza, bo to on się pierwszy z "wojtkiem" kojarzy, a niech się gawiedź domyśla… za duzo wojtków tu nie ma…

Nie wiem o jakiego pana wojtka ci chodzi, ale wiem, ze nawet jeśli o kowalskiego czy nowaka to takie rzucanie smrodu na dziadka za wnuka jest na poziomie Kurskiego i dziadka z wermahtu.

to jest dno. człowieku wbijasz sobie gwoździe do trumny

a dziennikarzem już byc przestales, nawet jeśli jesteś nadal bardzo dumny z siebie

 
honorcia

96

2018-10-17 20:42:44

parabakcyl:

yorguś:

Ja nie oddam głosu na Pana Wojtka. "Reklama" Giżycka z pobitym amerykańskim żołnierzem zrobiła swoje. Ja wiem, to tylko wnuk. Jednak, gdyby mój wnuk pobił tak dotkliwie amerykańskiego żołnierza i mieszkańca Giżycka, to bym sobie odpuścił udział w wyborach… . Z całym szacunkiem dla Pana Wojciecha. Gdyby nie te incydenty - to kto wie… .

co ty czlowieku bredzisz???
czym bliżej wyborow zaczynasz w pietke gonic?
co jutro wymyslisz?
sugerujesz że wnuk >>pana Wojtka>> pobił zołnierza?
niewazne czy ma jakiegoś wnuka, może niemowlaka, nie wiem ale chyba nie,,

wazne zeby smrodu narobić… i niech sie tlumaczy ze wnuka nie ma…
tak samo "ktoś" puścił plotę 2 tyg. temu że burmistrz miał wypadek
może i z tym masz coś wspólnego..

naprawdę chcesz w to grać, panie dziennikarzu?
już zero hamulców?? rozum odjelo? :smiley_crazy:

Chyba Wojtki się Panu pomyliły. Rozmawiamy teraz o Chodakowskim.

 
parabakcyl

132

2018-10-17 20:46:25

a Chodakowskiego mozna opluskwiać jakąś rodzinna sprawą? winszuję

dziadek z wehrmahtu się kłania :bash:

 
yorguś Mężczyzna

1,657

2018-10-17 20:46:43

Honorcia, Parabakcyl tak ma, dzwoni i ten… .

Ja już z nim nie polemizuję. :)

Burmistrz nie jest taki głupi jak - no, ten… . Pewnie to przeczyta i będzie wiedział o kogo chodzi. :hahaha:

I do Parabakcyla: Nie siej chłopie zamętu, bo zamęt jeszcze przed tobą… . Ja, jak coś obiecam, to dotrzymuję słowa - znasz mnie.

 
honorcia

96

2018-10-17 20:54:04

parabakcyl:

a Chodakowskiego mozna opluskwiać jakąś rodzinna sprawą? winszuję

dziadek z wehrmahtu się kłania :bash:

No nie, nie można. Chyba wyraziłam się na ten temat chwilę wcześniej.

 
parabakcyl

132

2018-10-17 20:58:04

poszukaj Yorguś dobrze moze znajdziesz cos o czyjejś babci albo cioci, ubierz to w pseudomoralny wywód,, i zacieraj rączki jaki jestes sprytny, inteligentny i sprawny zawodowo,
a nie napisz dokladnie o kim piszesz, zasugeruj imie a potem rechocz sobie ze czytelnik inna osobe skojarzyl
fajna zabawa
gratulacje

i nie strasz bo ja nie taki cykor, na mnie twoje pogróżki nie działaja
a znac to cie akurat nie znam, tykle co z tej pozal sie boze pisaniny

 
yorguś Mężczyzna

1,657

2018-10-17 21:13:39

I szanuję opinię Honorci. Ja wyrażam swoją prywatną opinie i do tego mam prawo.

parabakcyl:

poszukaj Yorguś dobrze moze znajdziesz cos o czyjejś babci albo cioci, ubierz to w pseudomoralny wywód,, i zacieraj rączki jaki jestes sprytny, inteligentny i sprawny zawodowo,
a nie napisz dokladnie o kim piszesz, zasugeruj imie a potem rechocz sobie ze czytelnik inna osobe skojarzyl
fajna zabawa
gratulacje

Wystarczy, że znam twoją historię. I lepiej, abyś zamilkł. To taka rada koleżeńska- bo znamy się - nie?  ;)

 
janick1

89

2018-10-17 21:45:47

yorguś - czytasz wybiórczo i najczęściej wtedy rozumiesz, gdy chcesz. W tym wątku jest kilka moich wypowiedzi. Gdybyś czytał uważnie, nie próbowałbyś mi uwłaczać. Zdarzyło ci się to kilkakrotnie i nie uważam, że akurat ty dziś możesz mówić na temat gry zespołowej - ty jeszcze dziś potrzebujesz trenera i wychowawcy, bo nie dość, że prowokujesz i manipulujesz, robiąc hucpę z dość poważnego tematu, to jeszcze moralizujesz.
Myślałam, że jesteś gospodarzem tego tematu, stąd obchodziłam się tutaj z tobą jak z jajkiem - nie warto było, bo jak widzę wszystkich znasz, na wszystkich coś masz.
- a wiesz co najbardziej mnie wkurzyło w twojej postawie? ocena: cyt.
"No dobra, już wiemy, że ten troll internetowy się skompromitował - czekamy na następne wcielenia. :)"
czy przyznasz się do nadużyć jakich użyłeś, twierdząc chociażby o moim stażu na tym forum jako okolicznościowym i na czym polega moja kompromitacja potrafisz wyjaśnić?
Wiem, że przeprosin nie jestem godna, bo nie tylko mnie ale wszystkich masz generalnie gdzieś. Przeżyję chyba jednak i to - życie doświadcza… to sarkazm

Przejdź do strony: , 1 ... 50, 51, 52 [5354, 55, 56 ... 64,