Przejdź do strony: , 1 ... 5, 6, 7 [89, 10, 11 ... 22,

Wybory samorządowe 2018 w Giżycku i okolicach

Autor Wiadomość
janick1

54

2018-04-30 08:01:04

TW to słaby osobnik pozwalający się lepić. Dzięki nam jest wybieranym "społecznikiem" bo: przede wszystkim od zawsze jest chętny i czort jeden wie w jakiej organizacji nie był lub z kim nie współpracował. Wiemy, że był TW. Gdzieś tam prywatnie wyjaśniał pod jak wielką presją podpisał papiery - uważam, że to próba stworzenia sobie i o sobie legendy - tak, nie przepraszał… chyba sądzi, że powinniśmy mu dziękować i być może jego przepraszać, bo jego działalność była wyłącznie dla naszego dobra.
Andzia! Zgadzam się - to szuja, której wszczepiliśmy coś z narcyzmu i on swoich błędów nie widzi.

Co mamy zrobić? Ja takimi osobnikami się brzydzę (TW o tym wie) i od czasu, gdy mamy wiedzę o jego współpracy ze służbami, żaden szanujący się Komitet Wyborczy nie powinien korzystać z jego chęci bycia radnym. To nic, że przynosi głosy - nie wszyscy wyborcy wiedzą kto on zacz, tym bardziej, że Moniuszki to niekoniecznie jego matecznik.

TW znam od jego pierwszych kroków w Giżycku (i trochę przed). Być może również przy mojej pomocy wyrósł na "gwiazdę" co wcale mi komfortu nie przynosi.
i.… Bogdan G jest albo bałaganiarzem, albo łgarzem - w oświadczeniu majątkowym zapomniał o mieszkaniu własnościowym. W oświadczeniach poprzednich nie widać, by je zbył a w 2013 jeszcze warte było ca 130 tys PLN

 
Andzia

646

2018-04-30 08:53:03

[Oryginał: 2018-04-30 08:23:42]

Jako ciekawostkę podam, że TW Krzyżak robi zakupy w niedzielę, i to w Lidlu. Ciągnie Bolka do swoich;-)

[Dodano: 2018-04-30 08:53:03]

Moja propozycja; należy napiętnować komitet, który zaprosi TW Krzyżaka do współpracy. Proszę o pomoc w tej sprawie von Kaczora.

 
Łukasz Zakrzewski Mężczyzna
Radny Miejski

5,127

2018-04-30 10:44:54

Andzia:

Mysiuk, proszę o radę. Nie znoszę TW Bogusia. Uważam, że nigdy, np. na sesji nie pokajał się i nie przeprosił i nie naprawił zła. To w chrzescijanstwie podstawa darowania grzechów. Co zrobić, żeby ten człowiek nie wszedł znowu do rady? Wiem, że ma dobrą socjotechnikę i chodzi od mieszkania do mieszkania, prosząc o poparcie. Co zrobić?

Po prostu kandyduj:

Łukasz Zakrzewski - Radny Rady Miejskiej w Giżycku
facebook.pl/radnyzakrzewski/
Zajrzyj i polub, jeżeli chcesz wiedzieć co ostatnio zrobiłem dla Ciebie!
 
Andzia

646

2018-04-30 11:43:46

Zakrza, proszę Cię o wsparcie idei budowy kibla miejskiego.

 
Łukasz Zakrzewski Mężczyzna
Radny Miejski

5,127

2018-04-30 11:53:34

Andzia:

Zakrza, proszę Cię o wsparcie idei budowy kibla miejskiego.

Nie tylko ty w Giżycku o to prosiłeś  ;-)

Łukasz Zakrzewski - Radny Rady Miejskiej w Giżycku
facebook.pl/radnyzakrzewski/
Zajrzyj i polub, jeżeli chcesz wiedzieć co ostatnio zrobiłem dla Ciebie!
 
Andzia

646

2018-04-30 11:58:44

Bardzo dziękuję :-)

 
Z.J. Mężczyzna

3,126

2018-04-30 12:54:22

Andzia:

[Oryginał: 2018-04-28 06:37:26]
Zbyszek, czy jesteś za publicznym szaletem, czy uważasz ten pomysł za fanaberię?

Pisałem o tym na tym forum sześć la temu:

Przypomnę:

Z.J.:

enzo:

A props zas……nia wszystkiego, to chyba jakaś tradycja turystyczno-mazurska, gdzie się nie pójdzie zawsze te "taśma jak śnieg biała" trudno też mi się zgodzić z teorią, że to brak toalet (choć przy dworcu może tak), bardzie wynika to z tego typu oszczędności, że "trzy kupy w toalecie to aż dwa piwa w Biedronce" rachunek chyba prosty, niestety śmierdzący.

To raczej brak przewidywania wśród decydentów.
A kto powiedział, że toalety publiczne mają być płatne, pilnowane i zamykane na noc? To samo dotyczy śmietników. Miasto stać na wydanie tysięcy złotych na przysłowiowe ulotki, budowę kładki dla turystów, remont mola itp. itd… Czy stać na utratę wizerunku w tak bezsensowny sposób?
Prosty przykład: Amsterdam - na każdym rogu bezpłatne toalety nie wymagające jakiejkolwiek obsługi czy dozoru. -—> http://tinyurl.com/cfdho67. Radni i urzędnicy powinni zwiedzić to miasto - sporo mogliby tam podpatrzeć.
Drugi przykład: Toalety publiczne w Indiach —> link: http://rudra.hubpages.com/hub/Indian-toilets. Coś takiego nie wymaga dozoru. Wystarczy raz dziennie spłukać "z węża" i już nie śmierdzi w krzakach.
Kolejny przykład tuż "za miedzą": Jezioro Jeziorak k. Iławy - bezpośredni konkurent szlaku WJM. Związek Gmin "Jeziorak" wyrwał unijną kasę i na całym Jezioraku postawił 27 pływających pomostów (zdjęcie poniżej) jak widać bardzo porządnych. Przy każdym pomoście jest śmietnik i i plastikowy przybytek znany jako toitoi. Mało tego, mają tam statek, który pływa i zbiera śmieci i wypompowuje zawartość kibli. -—> link: http://forum.mazury.info.pl/viewtopic.php?t=3656
Można?

Zasada jest prosta. Tam gdzie nie ma toalet lub są płatne - w okolicy śmierdzą krzaki i klatki schodowe.

Bardzo podoba mi się rozwiązanie problemu w Amsterdamie. Proste, tanie i skuteczne. Podawałem ten przykład na tym forum wiele razy.

W Holandii za załatwianie swoich potrzeb fizjologicznych w miejscach publicznych grozi mandat w wysokości ponad 70 euro. W kraju funkcjonują nawet… znaki zakazu sikania. Holendrzy wymyślili więc w jaki sposób tę dość wstydliwą czynność przekształcić w narzędzie pożytku publicznego. Udało się.

W Amsterdamie ustawiono toalety, z których może korzystać czterech mężczyzn równocześnie. Jeden zbiornik zainstalowany w takiej toalecie wystarcza na około 1500 wizyt. Co dzieje się z moczem? Jest zbierany w specjalnych pojemnikach, odzyskuje się z niego fosfor, który następnie jest wykorzystywany jako nawóz w miejskich ogrodach, które zbudowano na dachach budynków.

 
Andzia

646

2018-04-30 12:58:28

Dla facetów ekstra, a co z babami?

 
Z.J. Mężczyzna

3,126

2018-04-30 22:58:59

Andzia:

Dla facetów ekstra, a co z babami?

Nie wiem co z babami, ale dla kobiet są specjalne adaptery.

Również jednorazowe z kartonu.

Poza tym tego typu toalety skutecznie rozładowują kolejki do toalet na imprezach masowych… i krzaki nie śmierdzą.

W Holandii mocz z tego typu toalet przerabiają w prosty sposób na nawóz fosforowy, którego naturalne zasoby wyczerpią się w ciągu 30 lat. Źródło:
http://www.amsterdamredlightdistricttour.com/news/urine-recycling-in-amsterdam-during-kingsday-2016/

… a potem holenderskie pomidorki kupujemy w Lidlu czy innym Kauflandzie, bo tanie.

 
Andzia

646

2018-05-01 00:31:25

Nie tylko nawóz :-). Firmy kosmetyczne również żerują na urynie, ale tego Zbyszku nie znajdziesz w necie;-)

 
Bromar Mężczyzna

1,951

2018-05-16 21:34:49

Na kanwie fejsowych przepychanek …
Jak facet aktywista założy kieckę, to wszystko jest ok, ale jak, były kolega złoży kieckę, to już jest nie halo i brak troski o mieszkańców …
Dla przypomnienia 2014 rok, także Wielkie Otwarcie Sezonu:

I fajny jest komentarz pod tym zdjęciem

Łukasz Zakrzewski:

I to mi się podoba. Przypominanie obietnic wyborczych. Szkoda że tylko od święta i w formie kojarzącej się z zabawą, więc nie poważną. Efekt polityczny mizerny dlatego Pani Burmistrz się tylko śmiała biorąc tą różę. Hepenningi polityczne są dobre dla młodzieżówek partyjnych prowadzących ad hoc akcje ośmieszające poczynania przeciwników politycznych, ale nie do poważnej walki politycznej. A przy otwieraniu kładki nr 2 robiliście jakiś hepenning wyborczy- kluczowej w tej kadencji inwestycji? Jeżeli nie, to naprawdę zazdroszczę Pani Burmistrz opozycji politycznej.

I żeby było jasne - mi akurat nie przeszkadza ani jedno ani drugie przebranie. Ale gdy się krytykuje kogoś za jego poczucie humoru, warto pamiętać o swoich "wybrykach".

"Children must be taught how to think, not what to think" - Margaret Mead
 
Łukasz Zakrzewski Mężczyzna
Radny Miejski

5,127

2018-05-16 21:38:46

Bromar:

Na kanwie fejsowych przepychanek …
Jak facet aktywista założy kieckę, to wszystko jest ok, ale jak, były kolega złoży kieckę, to już jest nie halo i brak troski o mieszkańców …
Dla przypomnienia 2014 rok, także Wielkie Otwarcie Sezonu:

I fajny jest komentarz pod tym zdjęciem

Łukasz Zakrzewski:

I to mi się podoba. Przypominanie obietnic wyborczych. Szkoda że tylko od święta i w formie kojarzącej się z zabawą, więc nie poważną. Efekt polityczny mizerny dlatego Pani Burmistrz się tylko śmiała biorąc tą różę. Hepenningi polityczne są dobre dla młodzieżówek partyjnych prowadzących ad hoc akcje ośmieszające poczynania przeciwników politycznych, ale nie do poważnej walki politycznej. A przy otwieraniu kładki nr 2 robiliście jakiś hepenning wyborczy- kluczowej w tej kadencji inwestycji? Jeżeli nie, to naprawdę zazdroszczę Pani Burmistrz opozycji politycznej.

Zapewne chcesz mi coś wytknąć, pewnie jakąś niekonsekwencję . Okej, jestem osobą publiczną i podlegam notorycznej ocenie społecznej, ale wyjaśnij proszę o co Ci chodzi?
Że miałem pretensje do nich że nie protestowali wobec kładki?

Łukasz Zakrzewski - Radny Rady Miejskiej w Giżycku
facebook.pl/radnyzakrzewski/
Zajrzyj i polub, jeżeli chcesz wiedzieć co ostatnio zrobiłem dla Ciebie!
 
Bromar Mężczyzna

1,951

2018-05-16 21:42:02

Łukasz Zakrzewski:

Zapewne chcesz mi coś wytknąć, pewnie jakąś niekonsekwencję . Okej, jestem osobą publiczną i podlegam notorycznej ocenie społecznej, ale wyjaśnij proszę o co Ci chodzi?
Że miałem pretensje do nich że nie protestowali wobec kładki?

Napisałem tylko, że "fajny komentarz" - a dziś brzmi on nawet komicznie (jeśli skonfrontuje się go z Twoimi późniejszymi ruchami parapolitycznymi)

"Children must be taught how to think, not what to think" - Margaret Mead
 
Łukasz Zakrzewski Mężczyzna
Radny Miejski

5,127

2018-05-16 22:31:47

Bromar:

Łukasz Zakrzewski:

Zapewne chcesz mi coś wytknąć, pewnie jakąś niekonsekwencję . Okej, jestem osobą publiczną i podlegam notorycznej ocenie społecznej, ale wyjaśnij proszę o co Ci chodzi?
Że miałem pretensje do nich że nie protestowali wobec kładki?

Napisałem tylko, że "fajny komentarz" - a dziś brzmi on nawet komicznie (jeśli skonfrontuje się go z Twoimi późniejszymi ruchami parapolitycznymi)

Rozumiem, że słowem "parapolitycznymi" chciałeś mnie obrazić. Okej, niech Ci będzie…czuje się obrażony.

Łukasz Zakrzewski - Radny Rady Miejskiej w Giżycku
facebook.pl/radnyzakrzewski/
Zajrzyj i polub, jeżeli chcesz wiedzieć co ostatnio zrobiłem dla Ciebie!
 
mysiuk

197

2018-05-17 00:11:52

Bromar zabłysnął. Szkoda, że nie dostrzega pewnej różnicy. Kiedy "aktywista" nakładał kieckę, nikomu nie kazał zapomnieć o ważnych dla mieszkańcach sprawach związanych (już wtedy) z rozsypującym się szpitalem. Ale kiedy jajcek kieckę nałożył, pouczał na lewo i prawo, że nam trzeba się bawić, tańce i swawole a nie zajmować się sprawą szpitala i to jest zasadna różnica. Poza tym uważam, że jak coś PSL spieprzył to honorowo za szpital powinien się podać do dymisji.

Zresztą problem szpitala to dziś 40 lekarzy chcących rezygnować z pracy. Ogólnie uważam, ze szpital będzie ważnym punktem tych wyborów w kontekście doprowadzenia go do takiego stanu rzeczy przez powiat, a jednocześnie obiecanki komtura Iwaszkiewicza, że naprawi szpital który Jolanta zniszczyła. Ani ona zniszczyła, ani on naprawił. Tak w kontekście obiecanek cacanek komtura i tematu w którym piszę

Przejdź do strony: , 1 ... 5, 6, 7 [89, 10, 11 ... 22,