Przejdź do strony: , 1 ... 6, 7, 8 [9Następna

Wybory samorządowe 2018 w Giżycku i okolicach

Autor Wiadomość
Bromar Mężczyzna

1,895

2018-05-18 01:12:21

Paweł, ale Wasze zbieranie podpisów nic nie zmieni w sytuacji kryzysu szpitalnego. Mydlicie ludziom oczy, aby osiągnąć korzyści polityczne. Podobnie jak z tzw. protestem w obronie szpitala. Takimi działaniami, tylko szkodzicie miastu i powiatowi

A co do obietnic komitetu GPO ws. szpitala - one miały by, chociażby teoretyczne, szanse się wypełnić gdyby GPO wzięła by znaczną część mandatów w radzie powiatu. Ale, że są to jedynie 3 osoby (i tylko z okręgu miejskiego), to mogą jedynie urządzać hepeningi niczym aktywiści w radzie miasta. Jeśli by iść aktywistycznym tokiem myślenia, to trzeba by było Was rozliczyć dlaczego nie realizujecie swoich obietnic wyborczych. A przecież nie możecie ich zrealizować, bo bez przyzwolenia większości rady miasta, możecie jedynie sobie pogadać. Nic więcej.

"Children must be taught how to think, not what to think" - Margaret Mead
 
jajcek2006_4 Mężczyzna
Jacek Łożyński

207

2018-05-18 08:23:57

Bromar:

Paweł, ale Wasze zbieranie podpisów nic nie zmieni w sytuacji kryzysu szpitalnego. Mydlicie ludziom oczy, aby osiągnąć korzyści polityczne. Podobnie jak z tzw. protestem w obronie szpitala. Takimi działaniami, tylko szkodzicie miastu i powiatowi

A co do obietnic komitetu GPO ws. szpitala - one miały by, chociażby teoretyczne, szanse się wypełnić gdyby GPO wzięła by znaczną część mandatów w radzie powiatu. Ale, że są to jedynie 3 osoby (i tylko z okręgu miejskiego), to mogą jedynie urządzać hepeningi niczym aktywiści w radzie miasta. Jeśli by iść aktywistycznym tokiem myślenia, to trzeba by było Was rozliczyć dlaczego nie realizujecie swoich obietnic wyborczych. A przecież nie możecie ich zrealizować, bo bez przyzwolenia większości rady miasta, możecie jedynie sobie pogadać. Nic więcej.

Ale pomimo tego, iż wyborcy powierzyli jedynie trójce misję przywrócenia szpitalowi kontroli samorządowej, to merytoryczna praca nad dokumentami i analiza ówczesnych problemów pozwoliła przekonać większość radnych powiatu. Przyjęto wówczas rekomendację ROZWIĄZANIA umowy z GNS-em. (bez ponaglania Zarządu o jej natychmiastowe zerwanie)

Także uważam ,że w kluczowej fazie negocjacji z wierzycielami i postępowania sądowego organizowanie medialnych akcji zwiększa niepotrzebnie ryzyko.
W trosce o dobro publiczne wyraziłem to krytyczne zdanie na swoim profilu fb a w odpowiedzi zamiast merytorycznej dyskusji wylała się fala "fake news" i sukienkowego hejtu. Co wg. mnie stanowi potwierdzenie politycznego charakteru akcji z podpisami. Pozdro.

Radny Powiatu Giżyckiego ☻ zapraszam na facebook ☻ kontakt: radny@lozynski.pl
 
Bromar Mężczyzna

1,895

2018-05-18 16:51:56

Fakt, że opozycja w radzie powiatu jest zdecydowanie bardziej merytoryczna niż aktywiście w radzie miasta. I także prawda, że dzięki tej merytoryczności udało się ekipie GPO niektóre punkty programu realizować. A co najważniejsze przy tym nie było okłamywania ludzi, jak to się dzieje notorycznie w przypadku aktywistów.

"Children must be taught how to think, not what to think" - Margaret Mead
 
koart

37

2018-05-18 17:40:04

Bromar przeczytaj odpowiedź swojego guru z powiatu skierowana do lekarzy, dopiero przeczytasz samą prawdę. Szanowny Panie Jacku Lozynski, proszę odpowiedzieć nam mieszkańcom. Czy rzeczywiście przed wyborami w 2014 roku był Pan sygnatariuszem, zaraz założycielem komitetu Aktywne Giżycko i zgłosił Pan swojego syna na radnego z tego komietetu po czym wycofał Pan go z list? Jeżeli to nie prawda ludzie to gloszacy powinni beknac za pisanie nieprawdy, ale jeżeli to prawda i faktycznie takie szpiegostwo miało miejsce to byłoby to po prostu sk...y#####two

 
Dzialkowiec

256

2018-05-18 20:23:24

To jednak zrealizowało te obietnice czy ich nie zrealizowali? Moga realizować czy nie mogą? To są tacy inteligentni, czy aż tak głupi, że ten cudowny plan naprawy szpitala nie jest zrealizowany? Co to za dyskusja? Jedno jest pewne, gdyby nie prymitywne wykorzystanie garbu starszej pani od kotów, to żadne Jacki w radzie samorządzie nigdy by nie były. Oba Łożyniaki startowali kilka już razy z wiadomym, nieudanym skutkiem. Dopiero starsza kociara i sku*:"!$ński plan dopchał jednego, a potem Casting drugiego do koryta.

Szeryf szedł z hasłem "mam plan naprawy szpitala". Faktycznie jest jak piszesz .… burmistrz 4 rok mydlii ludziom oczy, aby osiągnąć korzyści polityczne.…Takimi działaniami, tylko szkodzi miastu i powiatowi

Co gorsza, 4 lata mijają, a tego planu nikt nie zna. Była próba wsadzenia pięknego Czarka na fotel starosty ale to chyba nie był ten cudowny plan? Był?

Podobnie jak z wyborem dyrektora Domu Kultury. Pomimo, że inni kandydaci byli lepiej opunktowani, wygrała ta która .… opowiedziała najlepszy "plan dla kultury w tym mieście". Kultura u nas ryje po dnie, imprezy są tylko powtarzane, brak inwencji twórczej, wszystko jest przeżarte, a od 3 lat burmistrz nie chce zdradzić ów planu,.który to tak urzekł komisję ..…

Nomen omen, pani która wygrała, też była w obcym do Szeryfa komitecie  ;) czyżby Jacek wersja kobieca? To by były dopiero jajc(a)ek

Jednak jak obserwuje, na takie działania pozostajesz niewzruszony, a aktywiści ciagle kłamią :hahaha:

 
dzikus hameryki

156

2018-05-18 22:21:33

Dzialkowiec:

To jednak zrealizowało te obietnice czy ich nie zrealizowali? Moga realizować czy nie mogą? To są tacy inteligentni, czy aż tak głupi, że ten cudowny plan naprawy szpitala nie jest zrealizowany? Co to za dyskusja? Jedno jest pewne, gdyby nie prymitywne wykorzystanie garbu starszej pani od kotów, to żadne Jacki w radzie samorządzie nigdy by nie były. Oba Łożyniaki startowali kilka już razy z wiadomym, nieudanym skutkiem. Dopiero starsza kociara i sku*:"!$ński plan dopchał jednego, a potem Casting drugiego do koryta.

Szeryf szedł z hasłem "mam plan naprawy szpitala". Faktycznie jest jak piszesz .… burmistrz 4 rok mydlii ludziom oczy, aby osiągnąć korzyści polityczne.…Takimi działaniami, tylko szkodzi miastu i powiatowi

Co gorsza, 4 lata mijają, a tego planu nikt nie zna. Była próba wsadzenia pięknego Czarka na fotel starosty ale to chyba nie był ten cudowny plan? Był?

Podobnie jak z wyborem dyrektora Domu Kultury. Pomimo, że inni kandydaci byli lepiej opunktowani, wygrała ta która .… opowiedziała najlepszy "plan dla kultury w tym mieście". Kultura u nas ryje po dnie, imprezy są tylko powtarzane, brak inwencji twórczej, wszystko jest przeżarte, a od 3 lat burmistrz nie chce zdradzić ów planu,.który to tak urzekł komisję ..…

Nomen omen, pani która wygrała, też była w obcym do Szeryfa komitecie  ;) czyżby Jacek wersja kobieca? To by były dopiero jajc(a)ek

Jednak jak obserwuje, na takie działania pozostajesz niewzruszony, a aktywiści ciagle kłamią :hahaha:

a co ty dzialkowiec napisać kilku zdań po polsku nie potrafisz? a oczerniasz ludzi? to fatalnie!

Dlaczego bronisz komuś stać się lepszym? kiedy ty dobrze własnego języka nie znasz!

 
Dzialkowiec

256

2018-05-19 12:15:04

Oczernianie???? W którym miejscu?

Internetowa twórczość Jajcka, jak mówił sam Wacek, przeszkodziła i utrudniła działanie Powiatu w sądzie. Kompletne amatorstwo, zawiść i głupota tego polYtyka pogrzebały szanse na szybie załatwienie sprawy. Pamiętasz ile długu miał szpital przed działaniami tych Yntelygentow z opozycji, a ile teraz?

Może z Własnej kieszy teraz oddadzą te 15 baniek???
Żałosne amatorstwo i jawne gierki i manipulacje polityczne tej ekipy zaprzepaściły szansę naprawy szpitala na wiele lat. Liczę, że wyborcy ich pogonią. Co więcej, Bromar nazywa ich merytorycznymi ludźmi :hahaha:

 
jajcek2006_4 Mężczyzna
Jacek Łożyński

207

2018-05-19 16:12:00

Dzialkowiec:

Oczernianie???? W którym miejscu?

Internetowa twórczość Jajcka, jak mówił sam Wacek, przeszkodziła i utrudniła działanie Powiatu w sądzie. Kompletne amatorstwo, zawiść i głupota tego polYtyka pogrzebały szanse na szybie załatwienie sprawy. Pamiętasz ile długu miał szpital przed działaniami tych Yntelygentow z opozycji, a ile teraz?

Może z Własnej kieszy teraz oddadzą te 15 baniek???
Żałosne amatorstwo i jawne gierki i manipulacje polityczne tej ekipy zaprzepaściły szansę naprawy szpitala na wiele lat. Liczę, że wyborcy ich pogonią. Co więcej, Bromar nazywa ich merytorycznymi ludźmi :hahaha:

ale fakty są zgoła inne.

Radny Powiatu Giżyckiego ☻ zapraszam na facebook ☻ kontakt: radny@lozynski.pl
 
koart

37

2018-05-19 16:18:05

Panie Jacku czy mogłby Pan odnieść się do mojego pytania?

Przejdź do strony: , 1 ... 6, 7, 8 [9Następna