Kierownik Osiedla - Bosman

Autor Wiadomość
PYCD

2

2017-08-29 14:51:35

Wyjątkowe miejsce w samym sercu Mazur, niezapomnianie widoki, prywatna plaża i niesamowity widok na jezioro. W związku z kontynuacją rozwoju prestiżowego osiedla poszukujemy kandydata na stanowisko:
Miejsce pracy: Okolice Giżycka
Region: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków:
• organizacja, wdrażanie i nadzór wszelkich procesów i procedur niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania osiedla,
• dbanie o utrzymywanie wysokiego standardu, bezpieczeństwo i pozytywny wizerunek osiedla,
• inicjowanie działań, sprzyjających rozwojowi osiedla,
• opieka nad sprzętem pływającym,
• utrzymywanie pozytywnych relacji z mieszkańcami osiedla oraz całym jego otoczeniem,
• dbanie o bezpieczeństwo mieszkańców oraz ich mienia,
• nadzór nad pracownikami ochrony oraz pozostałymi pracownikami osiedla,
• sporządzanie budżetu na dany rok oraz prowadzenie rozliczeń,
• współpraca z podmiotami zewnętrznymi, zaangażowanymi w rozwój osiedla.
Od kandydatów oczekujemy:
• patentu sternika motorowodnego (warunek konieczny),
• wysokiej kultury osobistej,
• bardzo dobrej organizacji pracy własnej i innych,
• samodyscypliny i konsekwencji w działaniu,
• gotowość i umiejętność wykonywania doraźnych prac fizycznych
• dyspozycyjności, w tym także w weekendy,
• prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• komfortowe warunki pracy,
• wyjątkową atmosferę,
• rozwój zawodowy,
• niezbędne narzędzia do pracy,
• stałą umowę o pracę.

Jeśli uznajesz, że jesteś właściwym kandydatem i dodatkowo w pełni spełniasz wszystkie powyższe wymagania, wyślij do nas swoje CV oraz list motywacyjny na adres: office@pycd.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

phylax.pl

3

2017-08-29 19:28:05

PYCD:

• nadzór nad pracownikami ochrony […]

To znaczy, że jeszcze musi być wpisany na listę kwalifikowanych pracowników ochrony?

PYCD

2

2017-08-30 12:49:03

Witam,
chodzi o kontrolę wywiązywania się z obowiązków.