Przejdź do strony: , 1 ... 29, 30, 31 [32Następna

Temat przyklejony Praca w Giżycku i nie tylko - opinie, zakłady pracy, rynek pracy

Autor Wiadomość
WMARR
Giżycko

7

2012-10-26 12:45:46

Grupa „ ab „
Obecnie poszukuje pracownika na stanowisko: Kierownik Biura
Miejsce pracy: Giżycko; Region: warmińsko-mazurskie
Numer referencyjny: ab/giżycko/kierownik
Opis stanowiska: Pracownik biurowy Grupy „ab”
Główne zadania:
Przygotowywanie ofert.
Praca z klientem
Udział w szkoleniach.
Weryfikacja dokumentacji.
Pomoc w bieżącej pracy biura.
Wymagania:
Minimum średnie wykształcenie.
Prawo jazdy kat. B- będzie dodatkowym atutem
Umiejętność Obsługi komputera.
Ambicja i wysoka kultura osobista.
Osoba dyspozycyjna, sumienna, kreatywna i uczciwa.
Wysokie zaangażowanie oraz samoorganizacja.
Preferowani pracownicy firm ubezpieczeniowych, biur Turystycznych, biur kredytowych, pracownicy banku.
Możliwość założenia własnej działalności – będzie dodatkowym atutem
Grupa "ab" oferuje:
Pracę w szybko i dobrze rozwijającej się Firmie.
Szkolenia z standardów sprzedaży i Obsługi Klienta.
Wysokie wynagrodzenie po okresie próbnym.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji oraz aktualnego zdjęcia na adres:
ab@grupabartnicki.pl

"Wiedza kluczem do sukcesu"
Warmińsko-Mazurska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A w Olsztynie
PK w Giżycku

pogoda

123

2012-10-26 13:13:45

A co to na mily Bóg jest grupa "ab" - w Googlach jest tylko ab S.A. zajmujące się IT. Czym się ma to biuro zajmować, tzn. z jakiej dziedziny ta sprzedaż?

WMARR
Giżycko

7

2012-10-26 13:25:32

pogoda

123

2012-10-26 17:10:06

Aha. Dzięki za odpowiedź

babilon

46

2012-10-27 17:49:13

Witam. Czy może wiecie coś na temat pracy w Getin Banku? Czemu tam tak często szukają pracowników, mają tak wysokie wymagania, że nie mogą znaleźć pracowników, czy tak ich dręczą, że ludzie szybko uciekają?

Bromar Mężczyzna

Zalogowany
1,774

2012-11-07 12:07:51

z cyklu: "Jak to robią inni"…
rel="nofollow">

"Children must be taught how to think, not what to think" - Margaret Mead

Ecaya

11

2012-11-08 08:42:19

[Oryginał: 2012-11-08 08:40:32]

babilon:

Byłam na rozmowie. Mam ogromne doswiadczenie, zaproponowali mi 1500zł brutto, pracę w biurze i poza nim. Jeździsz swoim samochodem, kasy za benzynę nie oddają, o amortyzacji nie wspomnę. Szkolenia na 2. końcu Polski- oczywiście przyjazd na własny koszt. Po szkoleniu egzamin i jak go nie zdasz to płacisz 5 tys, lojalka na rok na 5 tysięcy. progi prowizyjne 1000 albo nic. praktycznie malo wykonalne. Teraz zastanów się czemu tak często szukają.
[Dodano: 2012-11-08 08:42:19]
Szukam niani do 9 miesięcznego dziecka. 500zł 8h. 790543737

kostel Mężczyzna

480

2012-11-08 12:08:54

Ecaya:

babilon:

hehe ostro jeszcze 5 tyś kary jak nie zdasz to co oni tam robią , masakra jeszcze swoim autem jeździć i zero zwrotu.Powodzenia w zamykaniu tej placówki nikt o zdrowych zmysłach tam nie pójdzie chyba że jeździ maluchem i druga osoba zarabia z 10 tyś