Przejdź do strony: Poprzednia [12, 3,

Amatorska drużyna hokeja na lodzie

Autor Wiadomość
miro11

1

2011-05-30 15:55:45

Dzień dobry,nazywam się Mirosław Walicki i jestem byłym wyczynowym hokeistą.Obecnie prowadze małą firme a po pracy amatorsko zajmuję się trenowaniem drużyny hokeja Oliwa Hockey Team z Gdańska.Lubie nowe wyzwania więc mam propozycję dla zainteresowanych mieszkańców Giżycka i okolic że mógłbym pomóc w stworzeniu od podstaw amatorskiej drużyny hokejowej w waszym mieście!Zostało wybudowane w Giżycku piękne lodowisko i czas najwyższy pomyśleć o hokejowej drużynie,wszystkich zainteresowanych w wieku od 15 lat wzwyż(mile widziane także panie)zapraszam,odpowiem na wszystkie pytania telefonicznie lub sms-em!Jednocześnie nadmieniam że hokej to dość droga dyscyplina sportu i każdy chcący ją uprawiać musi się liczyć z poważnymi kosztami,sprzęt zawodnika z pola to wydatek ok 1000 zł na początek(bramkarz 2000) i składki miesięczne ok.200-250 zł w zależności od liczby trenujących.Treningi odbywały by się w soboty wieczorem i niedziele do południa(mogę tylko w wekendy)Pozdrawiam trener -amator M.Walicki tel.695464806

 
young Mężczyzna
W. Iwaszkiewicz

5,850

2012-11-19 18:01:13

Wstęp wolny! Zapraszamy kibiców… potrzebne wsparcie!

RadnyIwaszkiewicz.pl - mój blog
Rada Miejska moim okiem.



 
misu
Użytkownik usunięty

2012-11-19 18:02:49

no poszedłbym… ale nic z trybun nie będę widział :-)

 
young Mężczyzna
W. Iwaszkiewicz

5,850

2012-11-19 18:08:39

Możesz obejrzeć z tafli… Potrzebny drugi bramkarz…  ;)

RadnyIwaszkiewicz.pl - mój blog
Rada Miejska moim okiem.



 
misu
Użytkownik usunięty

2012-11-19 18:09:57

oż w mordę.… tak z marszu :-) w sumie czemu nie, kiedy trening :eek:

 
young Mężczyzna
W. Iwaszkiewicz

5,850

2012-11-24 11:23:24

[Oryginał: 2012-11-19 23:10:49]
Oj, dzisiaj był… Ale jakby co też jest w czwartek o 20:30. Zapraszamy.
[Dodano: 2012-11-24 11:23:24]
Przypominam, że dziś i jutro jest turniej hokeja. Wstęp wolny.

RadnyIwaszkiewicz.pl - mój blog
Rada Miejska moim okiem.



 
gizycko tv
Użytkownik usunięty

2012-11-24 18:43:54

[Oryginał: 2012-11-24 15:01:29]
Pierwszy mecz wygrany przez Giżycko 10:5, a zapowiadało się, że przegramy. Wszystko zmieniło się w trzeciej tercji. Gratulacje

[Dodano: 2012-11-24 18:43:54]
Kolejny mecz tym razem z Warszawą przegrany 8:2
To ona była bardziej skuteczna na bramce
:rotfl:

 
Buka Mężczyzna

6,087

2012-11-24 18:49:01

Wow, kogo ja widze na bramce Gizycka. Pozdrawiam :)

Adres gry: http://hattrick.org
"Nie zawsze ten co wiele mówi, ma coś do powiedzenia"
"There is always a way out ..."
"I'm not a slave, to a god, that doesn't exist"
 
gizycko tv
Użytkownik usunięty

2012-12-16 08:08:24

Więcej fotek na stronie gizycko tv http://www.gizycko.tv/index.php/gizycko/sporta/item/537-ju%C5%BC-w-weekend-pierwszy-turniej-hokeja.html
[Dodano: 2012-12-15 19:21:08]
1:12 takim wynikiem zakończyło się dzisiejsze spotkanie hokeja na lodzie Masters Giżycko przegrał z ADH Białystok
Różnica wieku swoje zrobiła :crazy:
Na zdjęciu zawodnicy ADH Białystok

galeria foto oraz video http://www.gizycko.tv/gizycko/sporta/item/564-mecz-hokeja-masters-gi%C5%BCycko-adh-bia%C5%82ystok.html

 
young Mężczyzna
W. Iwaszkiewicz

5,850

2013-01-13 00:58:33

Właśnie zakończył się przedmecz ADH Białystok - Masters Giżycko 1-1. Godzina meczu… bardzo nietypowa… ale było na co popatrzeć...

RadnyIwaszkiewicz.pl - mój blog
Rada Miejska moim okiem.



 
piotrusmcn Mężczyzna

159

2013-01-13 06:55:13

Gratulacje Mastersi! :)

 
gizycko tv
Użytkownik usunięty

2013-02-07 13:49:52

[Oryginał: 2013-01-13 17:16:13]

W niedzielę o godzinie 11:00 na białostockim lodowisku odbył się pokazowy mecz hokeja pomiędzy ADH Białystok a naszą drużyną (Masters Giżycko). Nasza lokalna reprezentacja uległa bardziej doświadczonej drużynie jaką jest ADH Białystok 5:4.
[Dodano: 2013-01-30 19:45:41]

Szarańcza Olecko nie dała szans rywalom z Giżycka
W meczu towarzyskim hokeja na lodzie drużyna "Szarańcza Olecko" pokonała 10:4 (6:1, 2:3, 2:0) ekipę "Masters Giżycko". Spotkanie rozegrano w sobotę, 26 stycznia na lodowisku przy Gimnazjum nr w 2 Olecku.
Szarańcza Olecko pokonała w nim Masters Giżycko 10:4 (6:1, 2:3, 2:0). Spotkanie obserwowało około 80 kibiców. Z powodu mrozu nie wszyscy z nich wytrwali do końca meczu.

Trening drużyny "Masters Giżycko"
poniedziałek i czwartek godz. 19:15

 
lewek 12

157

2013-02-07 14:47:26

nie wiem czy warto ,,podlizywać się" radnemu.

 
BKA Mężczyzna

119

2013-02-07 15:21:47

Ojj na pewno warto…;-)

Drink coffee. Do stupid things faster with more energy.
 
gizycko tv
Użytkownik usunięty

2013-02-10 07:55:58

Przejdź do strony: Poprzednia [12, 3,