gala MMA

Autor Wiadomość
spoko koles

43

2017-02-10 14:04:50

Jest ładny plakat związany z gala MMA w hali COS a i piękny napis bilety do nabycia.Mam takie pytanie czy czasem ta gala nie otrzymała dofinansowania z miasta z grantów wiec pytam jakim prawem ktoś zada kasy za bilety ktoś może mi to wyjasnic?

 
yorguś Mężczyzna

1,221

2017-02-11 10:35:00

Ja akurat wybieram się po raz kolejny na galę MMA. Impreza jest wypasiona, po pierwszej edycji apelowałem do organizatorów i burmistrza o kontynuację jej na przyszłe lata, dlatego dziś się cieszę, iż jest kontynuowana i współfinansowana przez nasze miasto. Oczywiście, można się ze mną nie zgadzać, to tylko moja opinia.  ;)

 
Dzialkowiec

200

2017-02-11 15:38:17

Za galę KSW w konkretnym mieście jest stawka od 300 000 do 350 000 pln ( nie płacił tylko Londyn)

Wojciech, a jakie medium teraz reprezentujesz?

 
Tadeusz.

8

2017-02-15 10:01:32

yorguś:

Niektóre osoby cenią niezależnych przedstawicieli mediów i "fundują" im wejściówki

Nie wiedziałem, że nadal działasz w mediach, możesz zdradzić tajemnicę gdzie tym razem się udzielasz.

 
yorguś Mężczyzna

1,221

2017-02-15 13:45:22

Odrobina prywatności na ofg.pl nie zaszkodzi. Pisałem już kilka miesięcy temu, iż korzystam ze szkoleń dofinansowanych przez UE w jednej z ogólnopolskich tv. Nie pamiętam czy wymieniłem nazwę tej tv. Dostałem fajną propozycję - to z niej korzystam.  ;)

Cholera, ale Wy ciekawi.  ;)
Są telefony, e-maile i można się umówić i zadać pytanie wprost.

 
Tadeusz.

8

2017-02-15 13:56:22

O proszę nawet się nie pochwalił a co to za stacja ? kiedy zobaczymy Yorgusia w TV. napisz coś więcej

 
Joa
ErnstWiechertFanClub

1,108

2017-02-15 14:19:13

yorguś poprowadzi gale mma - Tadeusz vs Andruszkiwicz

Założyłem różowe okulary na które nasrał ptak i ujrzałem świat zamazany, taki dziwny, gówniany świat...

 
yorguś Mężczyzna

1,221

2017-02-15 20:34:51

W sumie Joa to masz rację. Trzeba zorganizować "Podwórkową Galę Mistrzów" i rozwiązać problem tego sporu.  ;)

 
Wilku Mężczyzna

16

2017-03-30 15:14:26

Ktos z Was był? Chyba 2 dni temu sie odbywąła, ja niestety nie mogłem