Przejdź do strony: Poprzednia [12,

gdzie zapisać dziecko szkółka GOL czy MAZURIA

Autor Wiadomość
sympatykfutsalu

21

2017-01-28 12:44:48

gdzie zapisać dziecko

 
Kerim

7

2017-01-28 18:55:06

Jeżeli dziecko faktycznie chce się rozwijać a rodzic nie stawia tylko na ruch ale również na naukę to tylko MAZURIA. Dzieci mają dyscyplinę i faktycznie widać namacalne rezultaty. Oni faktycznie uczą dzieci myślenia i gry w piłkę nożną. Warto zaufać nawet jak na początku jest ciężko. Jesteśmy z nimi 3 lata i dziecko poprawiło się w szkole z zachowania i nauki. Gorąco Wam polecam MAZURIĘ !

 
vip22

1

2017-01-28 19:30:38

Z tego co widać to dzieciaki dobrze sobie radzą. Widać że biorą udział w wielu turniejach. Opinia wśród rodziców jest że w Mazurii jest dyscyplina i że widać efekty. Osobiście moj syn gra juz 3 lata u nich i jestesmy bardzo zadowoleni.

Najlepsze w WAS jest to, że macie takiego kumpla jak ja :P
 
tightrope
tata

2,176

2017-01-29 01:01:46

obie szkoły są porównywalne, nie ma sensu Mirek robić sztucznego podziału.
obie szkoły mają dobrych trenerów, obie wiedzą, jak szkolić dzieci, obie stosują podobne metody.
jedyna w sumie różnica jest taka, że siłą rzeczy GOL jest bliżej klubu Mamry Giżycko.

w sumie wybierając pomiędzy obiema zwróciłbym uwagę przede wszystkim na to, gdzie są treningi i kiedy się odbywają. po prostu dopasowałbym do Waszego rytmu dnia.

co by tu napisać?
 
Kerim

7

2017-01-29 22:40:35

:?:

 
tightrope
tata

2,176

2017-01-30 01:28:35

Kerim <-> mireK

:bash: :drink: :hahaha: :crazy:

co by tu napisać?
 
ciecier

139

2017-01-30 07:41:29

Polecam Mazurię :) Syn gra tam już 4 lata i jest bardzo zadowolony :) Kadra trenerska zna się na swoim fachu .Ciężka praca dzieci i trenerów przynosi efekty !!!

 
Kerim

7

2017-01-30 07:48:51

rozumiem że według ciebie jest jeden Mirek w Giżycku...…brawo Ty.

 
sympatykfutsalu

21

2017-01-30 08:24:23

obserwowałem dwa turnieje w której uczestniczyły te dwie szkółki rocznik 2009. różnice ogromne na korzyć MAZURII: umiejętności dzieci duża różnica , zachowanie dzieci na boisku pozytyw MAZURII, zachowanie trenerów wysoki poziom w MAZURII no i wyniki ida za tym. A wszystko chyba wynosi sie z treningów i trenerów.

 
tightrope
tata

2,176

2017-01-31 02:06:36

a słyszałeś cokolwiek o dojrzewaniu dziecka? jak teraz mając 7 lat dzieciak robi to tak, jak mu karze trener, to co będzie z nim, gdy zacznie dojrzewać jego ciało i umysł?
generalnie są różne podejścia do tematu i wcale nie należy przesądzać, że trenerzy Mazurii robią coś lepiej niż trenerzy Gola.
to wszystko wyjdzie w praniu za kilka lat - powiedzmy za 6-7. może być tak, że chłopaki z Gola będą tworzyć zgraną drużynę, która się ze sobą bawi, a chłopaki z Mazurii będą się nienawidzić, bo będą wtłoczeni w jakiś taktyczny schemat.
mając siedem lat dzieciak ma się bawić, nie słuchać wrzeszczenia trenera spod linii…
zachowanie siedmiolatków na boisku trudno jest ocenić na dłuższą metę. można za to rozpoznać ludzi z dobrymi predyspozycjami do różnych piłkarskich zadań - i zaręczam, że w obu szkołach trenerzy świetnie się na tym znają.
niepotrzebnie za to robi się wokół obu szkół negatywne zamieszanie, bo to skłóca tylko dzieciaki, a to niczego nie jest warte.
z obu szkół wyjdą kiedyś najwytrwalsi i najlepsi i będą musieli grac razem.
nie widzę potrzeby jątrzenia.

co by tu napisać?
 
Kerim

7

2017-01-31 08:25:42

[Oryginał: 2017-01-31 07:59:03]

Widac ze jestes znawca tematu. Jestes trenerem ? Znasza takie przysłowie czego Jaś sie nie nauczył tego Jan nie bedzie umiał ? Jak tak to chyba jestes na tyle inteligentnym czlowiekiem ze rozumiesz jego przesłanie. Za 6 -7 lat to faktycznie moze byc to tylko dalej zabawa..…wszystko zalezy od tego czy ktos chce sie bawic czy chce aby jego dziecko reprezentowalo jakis poziom. Zaprowadź dziecko na basen i niech je trzymają cały czas w brodziku aby się nie utopiło przypadkiem i cały czas tylko się bawiło , niech dziecko nie ma żadnych ćwiczeń tylko siedzi i się bawi ..… efekt zobaczysz już po pół roku, jedni będą pływać a twoje dziecko będzie umiało statki puszczać na wodzie. Jak masz syna w wieku 7 lat to caly czas kieruj go tylko na zabawe i niech tak sie bawi do 18 roku zycia ..…czas pokaze co wyjdzie z tej zabawy. Pojedz sobie do akademii pilkarskich ktore ciesza sie renoma i powiedz aby dzieci sie tylko bawily.…nie umialy zapanietac 3 -4 podstawowych rzeczy ktore uczy trener..… no chyba że nie uczy. I czy ktos bedzie cos musial to watpie ..…ewentualnie bedzie chcial. Tylko dzieci ktore beda mialy umiejetnosci raczej nie zostana w Gizycku...…Panie trenerze.

[Dodano: 2017-01-31 08:25:42]

Różnica jest między nami taka co napisałem w pierwszej wiadomości, Ty chcesz aby Twoje dziecko się bawiło a ja stawiam na naukę i zabawę..…czas pokaże kto dokonał lepszego wyboru.

 
tightrope
tata

2,176

2017-02-01 03:08:25

Mirek, odpuść sobie.
Taki sam znawca ze mnie, jak z Ciebie :)

i naprawdę nie ma sensu robić tego zamieszania, bo właśnie tu robisz największą krzywdę dzieciakom.
znam większość trenerów w obu szkółkach, wiem co sobą reprezentują, wiem, kto najbardziej miesza i wiem kto najlepiej robi to co do niego należy - oczywiście według mojej opinii.

może żeby nie ciągnąć tematu polecam zajrzeć na profil świetnego trenera Akademii Piłkarskiej MAZURIA - Pana Miłosza Kołodziejczyka - skarbu tej szkółki i spróbować znaleźć zdjęcie jakie umieścił po ostatnim turnieju dzieciaków.
TEN FACET NAPRAWDĘ ROZUMIE SWOJĄ PRACĘ.

nie inaczej jest z trenerami GOLA, bo miałem okazję rozmawiać i z panem Markiem Łapińskim i z Panem Grześkiem Bierciem. ONI TEŻ ROZUMIEJĄ SWOJĄ PRACĘ.
oni wszyscy wiedzą na jakim etapie są dzieciaki i czego można po nich oczekiwać.

także Mirku - szanuj ludzi, bardzo to się przydaje na każdym kroku.

i jeszcze jedno - nie powołuj się tak łatwo na wiek swoich podopiecznych, bo można być świetnym trenerem, ale sporo z zakresu dydaktyczno-wychowawczych rzeczy nie wiedzieć. najfajniej to wychodzi tym, którzy pracują jednocześnie w szkołach.
poza tym - wiem, że to przypadek ekstremalny - ale przypomnij mi w jakim wieku do piłki nożnej trafił Zlatan?? według Twoich norm to było ekstremalnie późno…

co by tu napisać?
 
Kerim

7

2017-02-01 07:57:27

[Oryginał: 2017-02-01 07:54:03]

Ja widze ze jestes znawca wszystkiego..…wystarczy zobaczyc na twoje opinie na ofg...…facet ktory zna sie na wszystkim i wie co jest najlepsze dla wszystkich. Miłosz wychodzi z takiego samego załozenia jak ja i jego opinia jest identyczna na temat zabawy i na temat nauki wiec bardzo źle trafiłeś. Ja ci proponuje zostac trenerem bo widze ze masz wiedze na temat szkolenia a szczerze to nie masz zielonego pojecia. Zlatan byl typowym podworkowcem i chlopie tyle co on spedzil godzin z pilka i to od najmlodszych lat to raczej twoj syn nie spedzi nigdy. Po drugie u niego rodzice z nim sie nie nianczyli…w sumie sam napisales ekstremalny przypadek wiec sam sobie zaprzeczasz. Zakoncze dyskusje bo nie ma co sie kopac z koniem...… czas wszystko zweryfikuje.

:ok2:

 
on-gizycko

1

2017-02-01 10:46:12

Byłem na kilku turniejach - przewaga umiejętności miażdżąca na korzyść Mazurii. Widać że dzieci wiedzą co mają robić. Pan tightrope chyba nie widzi różnicy a ją widać gołym okiem. Pozdrawiam

 
tightrope
tata

2,176

2017-02-01 12:38:30

tak widać gołym okiem, panie (??) on-gizycko. warto jednak poczekać z ostatecznymi ocenami jeszcze trochę. bo ja tez widziałem parę turniejów i wiem kiedy, co i jak wychodzi dzieciakom.

Mirek - kończ sobie rozmowę. nie mój problem, że nie rozumiesz tego zła, które tu popełniasz. trudno. bo akurat z Miłoszem rozmawiam często i on podziela moją opinię, ze obie szkółki są bardzo potrzebne i w przeciwieństwie do Ciebie Mirku on Gola bardzo szanuje.
przy okazji - mniej telefonu komórkowego w czasie pracy.

kurde - po co w ogóle ten sztuczny wątek - szemrana propaganda. aż takie macie problemy z naborem w Mazurii? nie sądzę...

co by tu napisać?

Przejdź do strony: Poprzednia [12,