Przejdź do strony: Poprzednia [12, 3, 4 ... 118,

GKS Mamry Giżycko

Autor Wiadomość
zaba Mężczyzna
GKS !! i CFC !!

2,615

2008-04-08 14:37:10

[Oryginał: 2008-04-08 14:35:47]
Siema mam nadzieje ze admin tego tematu nie zamknie.
Piszcie wszystko o meczach Mamr.
:-D
[Dodano: 2008-04-08 14:37:10]
Plebiscyt na "Piłkarza Weekendu". Oddaj głos na Dawida Hamernika lub Piotra Reczka!
http://gazetaolsztynska.wm.pl/Pilkarz-Weekendu-zaglosuj-w-sondzie!,43593

...Odnalazłam się w miejscowym klubie wśród chuliganów, zagorzałych piłkarskich fanów, wytrwałych futbolowych maniaków, świrów, ale dobrych chłopaków...
"..gdzie Klub tam i my, my tego Klubu skarb.."
Patriotyczne Giżycko.
 
Pokemon22

552

2008-04-08 14:38:23

Bedzie jutro doping ze strony kibicow
stawiam 3-2 dla Gks.

Hokej !!
 
Surdut Mężczyzna
surdut

1,226

2008-04-08 14:44:33

z tymi kibicami to nbylo pytanie czy stwierdzenie :D?

 
Pokemon22

552

2008-04-08 14:45:25

[Oryginał: 2008-04-08 14:44:48]
MKS Szczytno 1-1 Concordia Elbląg
Polonia Pasłęk 0-5 Huragan Morąg
Start Działdowo 2-0 Zatoka Braniewo
Motor Lubawa 2-2 Sokół Ostróda
Czarni Olecko 1-1 Vęgoria Węgorzewo
Zamek Kurzętnik 1-0 Płomień Ełk
Granica Kętrzyn 0-4 Mrągowia Mrągowo
Mamry Giżycko-Jeziorak 2:1
Na uwage zasługuje remis Mks z Concordia.
[Dodano: 2008-04-08 14:45:25]
To było Surdut pytanie :arrow:

Hokej !!
 
Surdut Mężczyzna
surdut

1,226

2008-04-08 14:46:48

aha wiec odpowiadam :D
nie wszystkim odpowiada ten dzien i godzina poniewaz maja swoje zajecia ,treiningi itd :D
Oczywiscie z kolegami postaramy sie przyjsc w jak najwiekszej liczbie i zobaczymy jak to wqyjdzie :D

 
zaba Mężczyzna
GKS !! i CFC !!

2,615

2008-04-08 14:49:39

Żeby,tylko Gks nie zlekceważył Concordii.

...Odnalazłam się w miejscowym klubie wśród chuliganów, zagorzałych piłkarskich fanów, wytrwałych futbolowych maniaków, świrów, ale dobrych chłopaków...
"..gdzie Klub tam i my, my tego Klubu skarb.."
Patriotyczne Giżycko.
 
Pokemon22

552

2008-04-08 15:05:38

Oby ale mam nadzieje ze zagraja dobrze i 3 pkt zostaną w Giżycku.

Hokej !!
 
Buka Mężczyzna

6,087

2008-04-08 15:39:42

Także liczę na pełna koncentrację i kolejny awans w tabeli :)

Adres gry: http://hattrick.org
"Nie zawsze ten co wiele mówi, ma coś do powiedzenia"
"There is always a way out ..."
"I'm not a slave, to a god, that doesn't exist"
 
Surdut Mężczyzna
surdut

1,226

2008-04-08 15:59:18

a co sie stalo ze strona Mamr Gizycko? ksiega gosci nie dziala i zdjecia z meczu z IKS Jeziorak tez nie dzialaja tylko wyskakuje blad ;/

 
wujaszkov Mężczyzna
^_^

1,927

2008-04-08 16:00:05

Ja również liczę na dobrą grę Mamr. Mój typ: 2-0 dla GKS.

 
Buka Mężczyzna

6,087

2008-04-08 16:00:49

Surdut:

a co sie stalo ze strona Mamr Gizycko? ksiega gosci nie dziala i zdjecia z meczu z IKS Jeziorak tez nie dzialaja tylko wyskakuje blad ;/

Jest "remont" ksiegi gości. A zdjecia nie wiem czemu.

Adres gry: http://hattrick.org
"Nie zawsze ten co wiele mówi, ma coś do powiedzenia"
"There is always a way out ..."
"I'm not a slave, to a god, that doesn't exist"
 
Surdut Mężczyzna
surdut

1,226

2008-04-08 16:03:12

jak wlaczam zakladke galeria a apotem GKs.… : Jezio.…
to pokazuje mi sie na doile takie cos :D
Strona wybranej kategorii
>>> wybierz stronę >>> Błąd SQL: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '-15,15' at line 1
a z Concordia chcialbym zeby nasi wygrali ale bedzie ciezko :D 3mam kciuki;p

 
karol.misiewicz
Użytkownik usunięty

2008-04-08 16:07:19

Zeby byla chociaz ladna pogoda, to ludzie dopisza, bo tak jak dzisiaj kropi to watpie zebym sam sie wybral.

 
young Mężczyzna
W. Iwaszkiewicz

5,850

2008-04-08 20:22:39

Surdut:

jak wlaczam zakladke galeria a apotem GKs.… : Jezio.…
to pokazuje mi sie na doile takie cos :D
Strona wybranej kategorii
>>> wybierz stronę >>> Błąd SQL: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '-15,15' at line 1
a z Concordia chcialbym zeby nasi wygrali ale bedzie ciezko :D 3mam kciuki;p

Z tego co mnie wiadomo - księga gości przechodzi remoncik. Za dużo było śmiecia. Obecnie wykonuje się dość skomplikowane zapytanie i sortowanie rekordów, dlatego dostęp jest zamknięty.
A z Galerią wszystko na moje oko OK. Po prostu brak zdjęć w tej kategorii. (Buka! Brak zdjęć!) i taki komunikat baza wywala...

RadnyIwaszkiewicz.pl - mój blog
Rada Miejska moim okiem.



 
Buka Mężczyzna

6,087

2008-04-08 20:25:56

young:

A z Galerią wszystko na moje oko OK. Po prostu brak zdjęć w tej kategorii. (Buka! Brak zdjęć!) i taki komunikat baza wywala…

Zrobie co mogę jeszcze dziś
:)
Zapowiedź dodana, pozdrawiam.

Adres gry: http://hattrick.org
"Nie zawsze ten co wiele mówi, ma coś do powiedzenia"
"There is always a way out ..."
"I'm not a slave, to a god, that doesn't exist"

Przejdź do strony: Poprzednia [12, 3, 4 ... 118,