Przejdź do strony: , 1 ... 112, 113, 114 [115116, 117, 118,

GKS Mamry Giżycko

Autor Wiadomość
young Mężczyzna
W. Iwaszkiewicz

5,850

2012-06-19 21:59:48

he
jak się okazuje - nie wiadomo też, kto awansował do IV ligi i kto spadł do A-klasy… :)
W Dobrym Mieście strzeliły szampany, a tu się okazuje, że w Bartoszycach też mrożą… a może awansować tylko jedna z tych dwóch.
A co do utrzymania się Mamr, to raczej pewne, bo jeżeli nie awansuje Concordia, to utrzyma się chyba Jeziorak.

RadnyIwaszkiewicz.pl - mój blog
Rada Miejska moim okiem.



 
Grand Mężczyzna
Red Ultras

581

2012-06-19 22:17:39

http://mamry.ocom.pl/
Zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie na najlepszego zawodnika rundy wiosennej 2012

 
zrahcuk Mężczyzna
tak będzie w F 1

345

2012-06-20 09:29:29

Chyba u nas tylko w Ligach takie szopki są, że do końca nie wiadomo, gdzie, z czym po co i dlaczego. Powinno być jasno i wyraźnie powiedziane kto spada, kto awansuje. Dla tych co zdobyli Mistrzostwo Ligi wysokie kary za nie chciejstwo awansowania!

zespół BMW Sauber_bolid_F1.06 nr 17 '06 _F1.07 nr 10 '07 _F1.08 nr 4 '08 _F1.09 nr 5 '09
zespół RENAULT _bolid_R30 nr 11 '10_zespół LotusRenaultGP_bolid_R31 nr 9 '11 06.02.2011 wypadek na rajdzie Ronde di Andora we Włoszech
:. "GP Poland"_17.07.2010Poznań_273pkt_76GrandPrix_12 podium_5 sezon .:
 
siwienty14 Mężczyzna

414

2012-07-03 15:23:04

Tym, którzy krytykowali Krzysztofa Koleśnika za jego pracę trenerską radzę wejść na stronę tygodnikgizycko.pl Na ostatniej stronie wydania NR. 6 znajduje się tabelka porównująca osiągnięcia drużyny pod przywódctwem pana Stanisławskiego i aktualnego grającego trenera.

 
Grand Mężczyzna
Red Ultras

581

2012-08-16 13:36:06

Skrót z wczorajszego meczu
rel="nofollow"> :-D

 
young Mężczyzna
W. Iwaszkiewicz

5,850

2012-09-01 14:25:08

Jeżeli pozwolą na to warunki pogodowo-techniczne, wynik dzisiejszego meczu (Znicz - Mamry, 16:00) będę podawał na bieżąco na moim blogu.

RadnyIwaszkiewicz.pl - mój blog
Rada Miejska moim okiem.



 
koszykarz097 Mężczyzna

5

2012-09-29 18:04:27

Została reaktywowana gruba kibiców która konto facebookowe ma tutaj:
http://www.facebook.com/groups/360695450677253/
dodatkowo są do nabycia naklejki i szlaiki z logiem "Mamrów", ludzie czas chyba pokazać ze drużyna nie potrafi tylko dobrze grać, ale także kibicować :) następny mecz mamrów odbędzie się na giżyckim stadionie 6 października.http://www.facebook.com/events/459575780754598/ mam nadzieję ze frekwencja będzie właściwa, a kibiców do tzw. ŻYLETY zapraszamy do grupy. :) warto wspierać naszą drużynę. kibicowskie przyśpiewki, okrzyki! wszystko na meczach druzyny Mamry GKS Giżycko.

 
jaco77

413

2012-10-01 00:04:27

koszykarz097:

dodatkowo są do nabycia naklejki i szlaiki z logiem "Mamrów"

wszystko o.k ale nie pisze się "MAMRÓW" a "MAMR" :shock:
a link mógłby być klikany...

jesteś pewny,że mnie tu nie ma???
 
koszykarz097 Mężczyzna

5

2012-10-01 21:52:40

wybacz, stylistą czy polonistą nie jestem :D ale skoro uważasz się za takiego wszechstronnego i poprawnie piszącego człowieka to proszę.

 
jaco77

413

2012-10-02 11:23:29

koszykarz097:

wybacz, stylistą czy polonistą nie jestem :D ale skoro uważasz się za takiego wszechstronnego i poprawnie piszącego człowieka to proszę.

to podstawa wiedzieć takie rzeczy,a słowo "wszechstronność" to kolego sprawdź co znaczy, skoro ktoś ci zwraca uwagę to weź ją do wiadomości :D

jesteś pewny,że mnie tu nie ma???
 
koszykarz097 Mężczyzna

5

2012-10-02 18:40:01

Nie udzielaj się już proszę. Zrób przysługę. I nie jestem twoim kolegą.

 
jaco77

413

2012-10-02 20:28:04

koszykarz097:

Nie udzielaj się już proszę. Zrób przysługę. I nie jestem twoim kolegą.

nie ty będziesz mi pisać co mam robić,prosić też możesz,widocznie za młody jesteś na mojego kolegę,zero kultury,a szkoda bo grzecznie zwróciłem ci uwagę :shock: Dojrzały człowiek nie odpisałby w taki sposób...

jesteś pewny,że mnie tu nie ma???
 
koszykarz097 Mężczyzna

5

2012-10-03 15:48:41

dobra skończ

 
jaco77

413

2012-10-03 16:20:57

koszykarz097:

dobra skończ

jeszcze raz apeluję młody człowieku do ciebie o kulturę osobistą,chyba to rozumiesz? mam nadzieję,że tak.

jesteś pewny,że mnie tu nie ma???
 
jaco77

413

2012-10-05 17:27:09

ja wykazałem się kulturą osobistą…podwójnie :D

jesteś pewny,że mnie tu nie ma???

Przejdź do strony: , 1 ... 112, 113, 114 [115116, 117, 118,