Przejdź do strony: , 1 ... 113, 114, 115 [116117, 118,

GKS Mamry Giżycko

Autor Wiadomość
Grand Mężczyzna
Red Ultras

581

2012-10-06 22:07:32

Mamry Giżycko przegrały z wikielcem 0:2

 
gizycko tv
Użytkownik usunięty

2012-10-07 07:12:31

Pilną sprawą jest postawienie zadaszenia nad trybunami dla widzów. To jest śmieszne, miasto 30 tysięczne, a brak nam normalnego stadionu.

 
jaco77

413

2012-10-08 22:57:34

gizycko tv:

Pilną sprawą jest postawienie zadaszenia nad trybunami dla widzów. To jest śmieszne, miasto 30 tysięczne, a brak nam normalnego stadionu.

ohohoho :D na takie luksusy nie liczyłbym od p.Piotrowskiej,jakby miała w tym interes to pewnie i nowy stadion by był :laughing: mamy najgorszy stadion w województwie… no comment :D

jesteś pewny,że mnie tu nie ma???
 
gizycko tv
Użytkownik usunięty

2012-10-09 06:21:00

jaco77:

gizycko tv:

Pilną sprawą jest postawienie zadaszenia nad trybunami dla widzów. To jest śmieszne, miasto 30 tysięczne, a brak nam normalnego stadionu.

ohohoho :D na takie luksusy nie liczyłbym od p.Piotrowskiej,jakby miała w tym interes to pewnie i nowy stadion by był :laughing: mamy najgorszy stadion w województwie… no comment :D

Byłem na ostatnim meczu i widziałem jak kibice stali w deszczu i obserwowali mecz. (podziwiam ich)
A z usłyszanych rozmów kibiców dowiedziałem się, że nawet mniejsze miejscowości mają zadaszenia nad trybuną. To, że mamy najgorszy stadion też wiem, ale można by chociaż zadbać o tych wiernych kibiców, którzy przychodzą na mecze. Myślę, że takie zadaszenie nie będzie więcej kosztować jak podświetlenie kładki

 
Grand Mężczyzna
Red Ultras

581

2012-10-09 12:07:51

gizycko tv:

jaco77:

gizycko tv:

Pilną sprawą jest postawienie zadaszenia nad trybunami dla widzów. To jest śmieszne, miasto 30 tysięczne, a brak nam normalnego stadionu.

ohohoho :D na takie luksusy nie liczyłbym od p.Piotrowskiej,jakby miała w tym interes to pewnie i nowy stadion by był :laughing: mamy najgorszy stadion w województwie… no comment :D

Byłem na ostatnim meczu i widziałem jak kibice stali w deszczu i obserwowali mecz. (podziwiam ich)
A z usłyszanych rozmów kibiców dowiedziałem się, że nawet mniejsze miejscowości mają zadaszenia nad trybuną. To, że mamy najgorszy stadion też wiem, ale można by chociaż zadbać o tych wiernych kibiców, którzy przychodzą na mecze. Myślę, że takie zadaszenie nie będzie więcej kosztować jak podświetlenie kładki

Ale p. burmistrz woli podświetlić kładkę nikomu nie potrzebną, a nie zadbać o wygody kibiców...

 
young Mężczyzna
W. Iwaszkiewicz

5,850

2012-10-10 16:21:44

Start Nidzica – GKS Mamry Giżycko
wynik w miarę na bieżąco na moim blogu… jakby ktoś był zainteresowany...

RadnyIwaszkiewicz.pl - mój blog
Rada Miejska moim okiem.



 
Grand Mężczyzna
Red Ultras

581

2012-10-10 19:59:38

Dobra robota chłopaki. Póki co mamy bezpieczną pozycję. Aby jeszcze kilka oczek wyżej podskoczyć do końca rundy

 
gizycko tv
Użytkownik usunięty

2012-10-19 18:33:13

Burmistrz doznał oświecenia po wizycie w Olecku

 
Grand Mężczyzna
Red Ultras

581

2012-10-19 19:25:29

szkoda ze wcześniej nie pospacerował sobie po Olecku...…a moze wystarczyło blizej w Kruklankach.…

 
gizycko tv
Użytkownik usunięty

2012-10-20 20:18:39

Grand:

szkoda ze wcześniej nie pospacerował sobie po Olecku...…a moze wystarczyło blizej w Kruklankach.…

No nie żartuj Grand, w Kruklankach mają lepszy stadion?

 
Grand Mężczyzna
Red Ultras

581

2012-10-20 20:25:40

gizycko tv:

Grand:

szkoda ze wcześniej nie pospacerował sobie po Olecku...…a moze wystarczyło blizej w Kruklankach.…

No nie żartuj Grand, w Kruklankach mają lepszy stadion?

…miałem na myśli samą płytę boiska..…

 
gizycko tv
Użytkownik usunięty

2012-10-21 07:51:24

Sprawa stadionu /radny Iwaszkiewicz/ - Sesja Rady Miejskiej 18.10.2012 r.

 
young Mężczyzna
W. Iwaszkiewicz

5,850

2012-11-09 16:17:00

Uwaga. Zaplanowany na 11 listopada 2012 r. mecz 16. kolejki IV ligi Mamry Giżycko - Omulew Wielbark został odwołany. Odbędzie się zgodnie z pierwotnym terminarzem (wiosną).

RadnyIwaszkiewicz.pl - mój blog
Rada Miejska moim okiem.



 
Grand Mężczyzna
Red Ultras

581

2012-11-09 16:19:37

Wiadomo jaki powód?

 
young Mężczyzna
W. Iwaszkiewicz

5,850

2012-11-09 18:28:43

Grand:

Wiadomo jaki powód?

Jak zdołałem ustalić - decyzja podyktowana stanem płyty boiska.

RadnyIwaszkiewicz.pl - mój blog
Rada Miejska moim okiem.



Przejdź do strony: , 1 ... 113, 114, 115 [116117, 118,