Przejdź do strony: , 1 ... 115, 116, 117 [118Następna

GKS Mamry Giżycko

Autor Wiadomość
fan

155

2013-06-11 12:56:50

Na stronie dwadozera podano że Koleśnik podał się do dymisji ,a zostaje jako zawodnik,

 
Ogór Mężczyzna
Legionista

2,027

2013-06-21 21:49:55

Helio Pinto i Łukasz Broź zostali nowymi zawodnikami Legii. W piątek obaj podpisali dwuletnie kontrakty z opcją przedłużenia o kolejny rok.
(…)
Łukasz Broź od połowy 2006 roku był zawodnikiem Widzewa. W łódzkim klubie rozegrał łącznie 185 oficjalnych meczów, w których zdobył jedenaście bramek. W poprzednim sezonie był najlepszym strzelcem swojego zespołu - w T-Mobile Ekstraklasie pokonał bramkarzy rywali ośmiokrotnie. Wcześniej występował w Mamrach Giżycko i Kmicie Zabierzów.

"Każdego dnia dziękuję Bogu, że jestem Legionistą"
"To trzeba to przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"
Pogoń Szczecin - Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Elbląg - BKS Stal Bielsko - FC Den Haag - Újpest Budapest
 
siwienty14 Mężczyzna

414

2013-06-21 23:26:44

Można tylko żałować, że w poprzednich sezonach nie doszło do transferu do AS Monaco bo wkrótce mógłby walczyć o mistrzostwo Francji :)

 
Grand Mężczyzna
Red Ultras

581

2013-08-10 19:23:04

Mamry Giżycko wygrały w meczu I kolejki z Warmiakiem Łukta 3:0. Wszystkie bramki zdobył Piotr Reczek

 
Buka Mężczyzna

6,087

2013-08-10 22:24:14

Bravo GKS :)

Adres gry: http://hattrick.org
"Nie zawsze ten co wiele mówi, ma coś do powiedzenia"
"There is always a way out ..."
"I'm not a slave, to a god, that doesn't exist"
 
chilli

641

2016-05-21 20:01:42

[Oryginał: 2016-04-09 20:45:50]

Konferencja prasowa po meczu Mamry Giżycko - Unia Susz (1:5)

[Dodano: 2016-04-23 19:53:58]

Konferencja po meczu Mamry Giżycko vs Orzeł Janowiec Kościelny / 23 kwiecień 2016 r.

Konferencja po meczu Mamry Giżycko vs. Mrągowia Mrągowo // 21 maja 2016 r.

"Kiedyś kiełbasa wyborcza była dodatkiem. Dziś jest głównym daniem kampanii"
- Pani Jolanta Piotrowska była gotowa przeznaczyć 10% pensji na potrzeby osób ubogich.
- Piotr Marek Andruszkiewicz 100% diety radnego na cele społeczne


 
BOBO Mężczyzna

120

2016-08-05 23:16:19

 
Grand Mężczyzna
Red Ultras

581

2016-09-26 10:22:34

[Oryginał: 2016-09-18 12:58:02]

Skrót z meczu Mamr Giżycko z GKS Wikielcem. (Bramki i najciekawsze akcje)

[Dodano: 2016-09-26 10:22:34]

Skrót z soboty

 
mistyczny
Realista

30

2017-09-03 13:31:37

Niech ktoś wyjaśni co z tym naszym stadionem.2 sezon z rzędu nie będzie można iść obejrzeć meczu ?

 
Grand Mężczyzna
Red Ultras

581

2017-09-03 14:23:24

mistyczny:

Niech ktoś wyjaśni co z tym naszym stadionem.2 sezon z rzędu nie będzie można iść obejrzeć meczu ?

…co tu wyjaśniać…trwa remont…a na mecz trzeba pofatygować się do Węgorzewa...

 
klakier_gargamela

30

2017-09-04 19:04:55

Tylko ze ten remont miał skończyć się na koniec lipca

 
bylyzawodnik

1

2017-11-13 17:54:43

do Zarządu . Już nie mieszkam w Giżycku ale bardzo interesuje mnie drużyna seniorska MAMR . Co sie dzieje ze stroną dlaczego mecze są zapowiadane na stronie przed dzień lub w dzień meczu albo w cale , czy daty meczów sa utajnione??????????
Można przecież już zapowiedziec mecz na początku tygodnia. Dlaczego nie ma relacji zaraz po meczu tylko 2, 3 dni po meczu ( na mecz jeździ napewno tylko drużyna z trenerem a trener nie przekazuje nic z meczu a prowadzący ma gdzieś sie z nim skontaktować lub odwrotnie). Muszę wchodzic na strone drużyn przeciwnych żeby sie dowiedziec na bieżąco o meczu a jak już sie ukaże info na stronie Mamr to tak podobny tekst jaki mozna przeczytać wczesniej na stronie drużyny przeciwnika - czyli piszący tez zagląda . Brak jest zdjęc z meczów a bardzo mnie to ciekawi bo chciałbyć wiedziec kto jeszcze gra w byłej mojej druzynie. Dobrze ze przerwa w rozgrywkach , to moze sie coś zmieni.

Przejdź do strony: , 1 ... 115, 116, 117 [118Następna