Przejdź do strony: , 1 ... 46, 47, 48 [4950, 51, 52 ... 120,

GKS Mamry Giżycko

Autor Wiadomość
kamrocha Mężczyzna
.....::::(S)::::....

1,190

2009-06-02 16:18:30

to na ostatni mecz zróbcie jakaś oprawę :) Zróbcie jakąś puszkę i w czasie przerwy meczu zbierajcie kasę na mała oprawę (stroboskopy, race,rolki z kasy) jeśli nie będzie wystarczająco kasy na to to dajcie też coś od siebie. Jeśli pomysł z puszką to jest zły pomysł pogadajcie z ludźmi z MOSiR'u żeby za wstęp płacić 5-6 zł w tym 4 za wjazd a 1-2 zł na oprawę.Jeśli i to nie wyjdzie to niech zbierze sie 5 młynowych i niech kupi te 5 rac lub te rolki.
A nie myśleliście o vlepkach , bluzkach czy o nowych szalikach?

' Bo Bóg dał nam HIP HOP by nas jednoczyć ...
' Był będzie jest!!!TYLKO (S)tomil OKS
' Bóg dał Ci ciało teraz zbuduj z niego zbroje
' Ważna nieustanna dobra wiara

 
matjot Mężczyzna

1,051

2009-06-02 17:29:21

Najpierw to trzeba zachęcić ludzi, żeby przyszli na stadion i dopingowali, to podstawa. Od nowego sezonu przydałoby się z władzami klubu porozumieć jakoś. Na pewno nie pomoże nam w tym odpalanie środków pirotechnicznych na stadionie, bo tym tylko przypał naczeszemy klubowi w postaci grzywny. Moim zdaniem o oprawie należny myśleć w kategoriach chorągiewki, serpentyny, sektorówki, transparenty. Ale na końcówkę sezonu nic raczej konkretnego nie da się zdziałać.

 
kamrocha Mężczyzna
.....::::(S)::::....

1,190

2009-06-02 18:25:11

a nie myślicie nad vlepkami? koszulkami? Myślę ze nie problem znaleźć 10-15 osób którzy by chcieli mieć swoje barwy na bluzce. A vlepki też można sprzedawać 4 zł komplet no ale ktoś to niestety musi zrobić bo samo się nie zrobi..

' Bo Bóg dał nam HIP HOP by nas jednoczyć ...
' Był będzie jest!!!TYLKO (S)tomil OKS
' Bóg dał Ci ciało teraz zbuduj z niego zbroje
' Ważna nieustanna dobra wiara

 
matjot Mężczyzna

1,051

2009-06-02 23:04:54

[Oryginał: 2009-06-02 18:49:41]
To, że samo się nie zrobi to jest oczywiste. Próbujemy coś z tymi plakatami zdziałać. Zobaczymy czy uda się sprawić aby były zawieszone w Giżycku i czy to nakłoni parę osób do przyjścia na stadion. Moim zdaniem bardziej organizować się trzeba na nowy sezon.
[Dodano: 2009-06-02 23:04:54]

Przesyłajcie link do zapowiedzi komu się da.

 
Ogór Mężczyzna
Legionista

2,027

2009-06-03 14:15:42

[Oryginał: 2009-06-03 12:40:51]
O takich sprawach się pisze a mnie w tym czasie nie ma ;-) , z Surdutem myślimy coś o oprawie ale to zależy ile osób będzie. Lonczi napisał ze junior nie przyjdzie czyli będzie cięzko :-(
[Dodano: 2009-06-03 14:15:42]
Poszukujemy osoby która potrafi obsługiwać photoshopa do zrobienia vlepek

"Każdego dnia dziękuję Bogu, że jestem Legionistą"
"To trzeba to przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"
Pogoń Szczecin - Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Elbląg - BKS Stal Bielsko - FC Den Haag - Újpest Budapest
 
Surdut Mężczyzna
surdut

1,229

2009-06-04 22:45:10

[Oryginał: 2009-06-03 15:07:26]
AdiG
wybierasz sie na mecz na doping :D?
[Dodano: 2009-06-04 22:45:10]
na stronie http://skmg.futbolowo.pl
Projekty vlepek :D

 
matjot Mężczyzna

1,051

2009-06-04 23:25:53

Ja swoją opinię wyraziłem na skmg :)
P.S. Jak tam poszło plakatowanie?

 
helios91 Mężczyzna
semper invicta

4,458

2009-06-04 23:31:56

Jaki jest rekord frekwencji na trybunach w całej historii tego klubu?

Megadeth, Metallica, Kult, Black Sabbath, Acid Drinkers, Iron Maiden, TSA, Slayer, Turbo, Judas Priest, Motörhead, O.S.T.R., Sepultura, Dżem, Kaliber44, Republika, Paktofonika, RHCP, Pearl Jam, KAT, 52Dębiec, Eldo, Deep Purple, ZZ Top, Led Zeppelin, WWO
 
matjot Mężczyzna

1,051

2009-06-04 23:40:15

Ja nie mam zielonego pojęcia, wątpię też aby ktoś prowadził tego typu statystyki, ale może się mylę.

 
helios91 Mężczyzna
semper invicta

4,458

2009-06-04 23:53:39

Young może to wiedzieć. Zaczekam.

Megadeth, Metallica, Kult, Black Sabbath, Acid Drinkers, Iron Maiden, TSA, Slayer, Turbo, Judas Priest, Motörhead, O.S.T.R., Sepultura, Dżem, Kaliber44, Republika, Paktofonika, RHCP, Pearl Jam, KAT, 52Dębiec, Eldo, Deep Purple, ZZ Top, Led Zeppelin, WWO
 
Ogór Mężczyzna
Legionista

2,027

2009-06-05 07:05:31

matjot:

Ja swoją opinię wyraziłem na skmg :)
P.S. Jak tam poszło plakatowanie?

Wczoraj zabardzo nie daliśmy rady wyjść poplakatować bo wypadło nam kilka spraw. Dziś napewno idziemy rozklejać je.

"Każdego dnia dziękuję Bogu, że jestem Legionistą"
"To trzeba to przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"
Pogoń Szczecin - Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Elbląg - BKS Stal Bielsko - FC Den Haag - Újpest Budapest
 
kamrocha Mężczyzna
.....::::(S)::::....

1,190

2009-06-05 11:19:42

No panowie widać ze vlepki już macie :P Jak coś to kupie komplecik :)

' Bo Bóg dał nam HIP HOP by nas jednoczyć ...
' Był będzie jest!!!TYLKO (S)tomil OKS
' Bóg dał Ci ciało teraz zbuduj z niego zbroje
' Ważna nieustanna dobra wiara

 
Ogór Mężczyzna
Legionista

2,027

2009-06-05 14:34:55

No kilka jest będzie więcej ja też się za nie zabiore :)

"Każdego dnia dziękuję Bogu, że jestem Legionistą"
"To trzeba to przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"
Pogoń Szczecin - Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Elbląg - BKS Stal Bielsko - FC Den Haag - Újpest Budapest
 
Surdut Mężczyzna
surdut

1,229

2009-06-05 14:48:43

mamy juz 5 projektow

 
Ogór Mężczyzna
Legionista

2,027

2009-06-05 19:34:00

Dobra, plakaty rozwieszone :)

"Każdego dnia dziękuję Bogu, że jestem Legionistą"
"To trzeba to przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"
Pogoń Szczecin - Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Elbląg - BKS Stal Bielsko - FC Den Haag - Újpest Budapest

Przejdź do strony: , 1 ... 46, 47, 48 [4950, 51, 52 ... 120,