Przejdź do strony: Poprzednia [12, 3, 4, 5, 6,

Narty - Okrągłe czy Mrągowo?

Autor Wiadomość
karol.misiewicz
Użytkownik usunięty

2008-01-07 14:18:33

Posiadam wolna srode, wiec mam ochote sie wybrac na narty, kazdy albo w szkole albo pracuje, jezeli jest ktos chetny sie zabrac ze mna to prosze o kontakt :)
Pozdrawiam

 
Madex Mężczyzna

382

2008-01-07 15:35:26

Ja bym się chętnie przejechał ale kto by mi napisał usprawiedliwienie :D?

http://www.hotis.pl/forum/index.php?ap=113
 
karol.misiewicz
Użytkownik usunięty

2008-01-07 16:07:03

Madex: w jakiej szkole sie uczysz? :)

 
Tw.Lud. Mężczyzna
malarz domowy

336

2008-01-07 17:12:24

Okrągłe odradzam, chyba że dla początkujących. Pagórek nie ma imponujących rozmiarow. Niewiele tam jazdy.

 
karol.misiewicz
Użytkownik usunięty

2008-01-07 17:16:58

No w Mragowie zjazd 200 metrow tez szalu nie ma i kolejki niewiadomo jakies, a do Goldapi za daleko jechac, moze nie tyle co daleko, tylko jak pod nosem jest to trzeba skozystac  ;) Szału nie ma, ale poczuc smak zimy zawsze mozna.

 
rehctaef Mężczyzna

527

2008-01-07 19:11:40

Zależy kto jak jeździ…
okrągłe to nieporozumienie, a Mrągowo dobre na dwa - trzy śmiesznie krótkie zjazdy :)
I tak, to jest absurd robić takie inwestycje, zamiast wydać pieniądze na coś innego...

 
Gryka Mężczyzna
Walczyc do końca

73

2008-01-07 19:46:04

Na co właśnie dobrze,że powstają masz rozrywkę, pewnie tylko byś chciał proste rozrywki (prosty umysł?) moim zdaniem Talki nie są najgorsze, ale Mrągowo jest o wiele lepsze..… Nie wiem jak w Gołdapi słyszałem ze wmiare? ktoś mi powie jak tam jest?

Do you know what youv started,
I just came here to party,
But now wer rockin on the dancefloor acting naughty,
 
Denver Wyróżniony Mężczyzna

2,683

2008-01-07 19:48:35

rehctaef:

I tak, to jest absurd robić takie inwestycje, zamiast wydać pieniądze na coś innego…

Przecież takie stoki narciarskie są w rękach prywatnych, więc czemu to absurd? Ktoś chce sobie zbudować wyciąg, to zbuduje. Skoro grunt jest jego, to może na nim robić, co mu się żywnie podoba (z wyjątkami oczywiście).

„A może UM ma jakieś udziały w OFG i poprzez taką reklamę osiąga jakieś zyski np. w celu spłacenia zaciągniętych kredytów?” — lewek12, 12.01.2008
 
Gryka Mężczyzna
Walczyc do końca

73

2008-01-07 20:05:32

popieram denvera

Do you know what youv started,
I just came here to party,
But now wer rockin on the dancefloor acting naughty,
 
rehctaef Mężczyzna

527

2008-01-07 20:16:12

Gryka:

Na co właśnie dobrze,że powstają masz rozrywkę, pewnie tylko byś chciał proste rozrywki (prosty umysł?) moim zdaniem Talki nie są najgorsze, ale Mrągowo jest o wiele lepsze..… Nie wiem jak w Gołdapi słyszałem ze wmiare? ktoś mi powie jak tam jest?

Nie chciałbym prostych rozrywek, ale z drugiej strony jak cokolwiek sie robi, to warto zadowolić ludzi, a nie robić "by było".
Inwestycja na Mazurach w wyciągi narciarskie jest nieporozumieniem, ponieważ primo - nie mamy odpowiednich (wysokich i o długich, dobrze ukształtowanych zboczach) górek, secundo - jest wiele innych dziedzin turystki bardziej adekwatnych na mazurach.

Denver:

Przecież takie stoki narciarskie są w rękach prywatnych, więc czemu to absurd? Ktoś chce sobie zbudować wyciąg, to zbuduje. Skoro grunt jest jego, to może na nim robić, co mu się żywnie podoba (z wyjątkami oczywiście).

Wybacz, ale stok w Mrągowie został wybudowany wspólnie przez miasto i gminę.
Z tego co sie orientuję, to tylko Talki to w 100% prywatna inwestycja.
Nie neguję tego co kto robi na swoim gruncie (prywatny), tylko dziwie się takim inwestycjom realizowanym z publicznych pieniędzy.

 
Barykada Mężczyzna
A wylk Cyha :P

1,794

2008-01-07 20:19:08

Ja bym z chęcią pojechał ale przeszkody są :P 1. szkoła ^^ 2. nie umiem jeździć :(3. fundusze :P

 
Gryka Mężczyzna
Walczyc do końca

73

2008-01-07 20:19:48

Wiem, że są bardziej adekwatne lecz nie uważasz, że taka rozrywka tu sie nie przyda? Ja np. jadę w ferie na narty do TATR. Gdyby nie te nasze stoki nawet bym nie lubił nart. Moim zdaniem jest to na plus, że powstają takie obiekty można wyłonić naprawdę więcej zainteresowań i hobby.

Do you know what youv started,
I just came here to party,
But now wer rockin on the dancefloor acting naughty,
 
Barykada Mężczyzna
A wylk Cyha :P

1,794

2008-01-07 20:22:39

Moi starzy nigdy w życiu w zimę nie pojadą w góry ;/ tylko te wakacje i wakacje -.- a wee nie dołuj :P

 
rehctaef Mężczyzna

527

2008-01-07 20:22:50

Zgoda, ale to jest dobre dla "świeżynek" lub żółtodziobów. Niestety to pokazuje tylko, krótkowroczność pomysłodawców takich inwestycji - nie każdego stać na narty, a tych których stać, pojadą już na porządne górki i tam wezmą lekcje (albo jednak tutaj…).
A co do zainteresowań i hobby - sprawa indywidualna, nie mniej moje zdanie jest takie - niepotrzebna inwestycja. Ale póki to nie dotyczy Giżycka, jakos specjalnie się nie przejmuje :)

 
mzurek
....................

716

2008-01-07 21:07:11

Inwestycja w Okrągłych była zasilana częściowo z funduszy europejskich… więc wydaje mi się, że właściciele musieli mieć całkiem fajny biznesplan że im się to udało… liczy się fakt, że zarabiają na tym i dają pracę okolicznym mieszkańcom. Jest jeszcze kolejna sprawa… na nasze lokalne stoki przybywają także Litwini i Rosjanie… im raczej jest wygodniej wpaść tu na weekend niż śmigać w góry.

................................................................................................................

Przejdź do strony: Poprzednia [12, 3, 4, 5, 6,