Przejdź do strony: Poprzednia [12,

Nowy klub sportowy w Giżycku UKS „Short Track MOSiR”

Autor Wiadomość
gizycko tv
Użytkownik usunięty

2015-11-07 12:33:20

W Giżycku od kilku dni działa nowy klub sportowy. UKS „Short Track MOSiR” utworzono z sekcji łyżwiarskiej short tracka- czyli jazdy po krótkim torze, funkcjonującej od kilku miesięcy przy Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji.
http://radio5.com.pl/nowy-klub-sportowy-w-gizycku/

 
bajer

513

2015-11-09 11:56:36

Czy lodowisko dla UKSu będzie udostępniane za darmo? Jak dobrze pamiętam klub Czarne pantery musiały płacić za wynajem lodowiska.

 
bajer

513

2015-11-09 11:56:46

Czy lodowisko dla UKSu będzie udostępniane za darmo? Jak dobrze pamiętam klub Czarne pantery musiały płacić za wynajem lodowiska.

 
jelenfranek
Użytkownik usunięty

2015-11-09 14:08:40

Pantery wchodzą na karnety lub bilety, tak jak każdy inny mieszkaniec.

 
gizycko tv
Użytkownik usunięty

2015-11-09 19:09:44

bajer:

Czy lodowisko dla UKSu będzie udostępniane za darmo? Jak dobrze pamiętam klub Czarne pantery musiały płacić za wynajem lodowiska.

Z tego co słyszałem, wejście będzie prawdopodobnie płatne, ale radny Piotr Andruszkiewicz będzie opłacał wstęp dla członków klubu ze swojej diety. W ten sposób radny będzie wywiązywał się ze swoich obietnic wyborczych. :ok:
Mam nadzieję, że to nie bujda. Już miałem Piotra za oszusta i kłamcę - myliłem się PRZEPRASZAM!

Brawo Piotr! :clap:

 
bajer

513

2015-11-09 19:49:45

Tadeusz przeprasza Radnego Piora Andruszkiewicza a to dobre! robie screena normalnie przyda się. Mam nadzieje że to nie puszczona kolejna plotka przez ciebie tak jak to było w przypadku restauracji itp.

 
gizycko tv
Użytkownik usunięty

2015-11-09 20:30:05

Jeżeli ktoś mnie celowo wprowadził w błąd, cóż będę nadal myślał negatywnie o radnym Andruszkiewiczu, który złożył wspaniałą obietnice wyborczą o przekazywaniu całej diety radnego na cele społeczne. Mam nadzieję, że radny Andruszkiewicz potwierdzi "plotkę" :-( Jeżeli się nie potwierdzi trudno …

Wielokrotnie prosiłem Piotra o udostępnienie dowodów na jego działalność społeczną - zero odzewu a miało być prosto i przejrzyście

bajer:

Mam nadzieje że to nie puszczona kolejna plotka przez ciebie tak jak to było w przypadku restauracji itp.

Wczytaj się dokładnie w dyskusję odnośnie restauracji - dowiesz się skąd pochodzi informacja :-)

 
Aktywne Giżycko

152

2015-11-09 23:11:48

Tadeusz Sinkiewicz przyłapujemy Cię na kłamstwie po raz 5.

Tylko w tym tygodniu dzięki naszej dwójce radnych. Możemy finansowo zorganizować :
11 listopada społeczne obchody Dnia Niepodległości o 17.00 (Plac Rogera)
13 listopada Piątek. Spotkanie z Konradem Daniel z Podziemna TV o 18.00 W hotelu Masovia
14 i 15 listopada bezpłatne warsztaty świadomej turystyki. Sala Konferencyja w Ekomarinie. Sobota 16.00-20.00 i niedziela 11.00-15.00. Wstęp wolny

Nie byłoby to możliwe bez finansowego wkładu. Odpłatność Twoich usług (nagrywanie) przez UM zobowiązuje do nagabywania opozycji zamiast patrzenia na ręce władzy? Jeżeli znajdziesz czas aby wylogować się do życia zapraszamy na nasze listopadowe wydarzenia :)

zmieniamy Giżycko na Aktywne!, razem z Wami!
 
gizycko tv
Użytkownik usunięty

2015-11-09 23:13:58

Panie prezesie Andruszkiewicz do dnia dzisiejszego nie otrzymałem żadnych konkretów. Przecież to takie proste jak twierdziliście…

 
Aktywne Giżycko

152

2015-11-09 23:19:23

Dla nas bardzo proste - działmy, chętnie damy odpowiedź niezależnym, nie posiadającym finansowego kagańca mediom.

zmieniamy Giżycko na Aktywne!, razem z Wami!
 
gizycko tv
Użytkownik usunięty

2015-11-09 23:22:50

Panie Prezesie Andruszkiewicz to w waszym interesie, nie moim powinno zależeć na przejrzystości. Oczywiście nie musicie mi okazywać dowodów na waszą działalność ale wówczas mam prawo nazywać was kłamcami :-)

 
Aktywne Giżycko

152

2015-11-09 23:23:43

Będziesz bo za to dostajesz pieniądze :)

zmieniamy Giżycko na Aktywne!, razem z Wami!
 
gizycko tv
Użytkownik usunięty

2015-11-09 23:29:42

Aktywne Giżycko:

Będziesz bo za to dostajesz pieniądze :)

Śmieszy mnie twoje dziecinne pisanie, myślałem, że masz więcej rozumu i wiesz co piszesz- znów mnie pomówiłeś. To już trzecie pomówienie które kwalifikuje się do sądu. Było takich dwóch co w podobny sposób pisali - a jak skończyli to chyba wiesz. Radzę ci dobrze zastanów się czasami co piszesz ...

 
wieśniak

537

2015-11-09 23:47:14

gizycko tv:

Aktywne Giżycko:

Będziesz bo za to dostajesz pieniądze :)

Śmieszy mnie twoje dziecinne pisanie, myślałem, że masz więcej rozumu i wiesz co piszesz- znów mnie pomówiłeś. To już trzecie pomówienie które kwalifikuje się do sądu :-)

Czy nie może Pan zaprosić tego Pana z Aktywnego Giżycka do "studia", przeprowadzić wywiad i wyjaśnić tą sprawę w swojej stacji - stronie. Rozpowszechnianie wymyślonych (ciekawe przez kogo) plotek na publicznym ogólnodostępnym forum, a następnie prowokacyjne pisanie "Mam nadzieję, że to nie bujda. Już miałem Piotra za oszusta i kłamcę - myliłem się PRZEPRASZAM!
Brawo Piotr! :clap: " to dopiero DZIECINADA ! Czytając to wszystko zastanawiam się w jaki sposób uzyskał Pan legitymację dziennikarza !?
Pozdrawiam

 
gizycko tv
Użytkownik usunięty

2015-11-10 07:18:11

wieśniak:

Czy nie może Pan zaprosić tego Pana z Aktywnego Giżycka do "studia", przeprowadzić wywiad i wyjaśnić tą sprawę w swojej stacji - stronie.

Raczej mnie z kimś pomyliłeś. Nie posiadam studia/stacji- strony jak to ująłeś o legitymacji nie wspomnę. Kiedyś posiadałem stronę gizycko.tv lecz to było dawno temu … Zdaję się, że czas najwyższy zmienić nazwę użytkownika.

Przejdź do strony: Poprzednia [12,