Przejdź do strony: , 1 [2Następna

Nowy klub sportowy w Giżycku UKS „Short Track MOSiR”

Autor Wiadomość
bajer

513

2015-11-10 08:07:21

Tadeusz w pewnym portalu krąży konto "zakase.tv" czy jakoś tak … o tej zmiane mówisz?

 
jelenfranek
Użytkownik usunięty

2015-11-10 08:47:49

Przypominam , że temat dotyczy powstania nowego klubu sportowego, a administrator jest czujny i wymaga przestrzegania regulaminu! :-D

 
gizycko tv
Użytkownik usunięty

2015-11-10 09:23:32

bajer:

Tadeusz w pewnym portalu krąży konto "zakase.tv" czy jakoś tak … o tej zmiane mówisz?

Raczej "bracia.tv" :crazy:

 
obiektywny Mężczyzna

1,308

2015-11-10 09:35:47

Aktywne Giżycko:

Tadeusz Sinkiewicz przyłapujemy Cię na kłamstwie po raz 5.

Tylko w tym tygodniu dzięki naszej dwójce radnych. Możemy finansowo zorganizować :
11 listopada społeczne obchody Dnia Niepodległości o 17.00 (Plac Rogera)
13 listopada Piątek. Spotkanie z Konradem Daniel z Podziemna TV o 18.00 W hotelu Masovia
14 i 15 listopada bezpłatne warsztaty świadomej turystyki. Sala Konferencyja w Ekomarinie. Sobota 16.00-20.00 i niedziela 11.00-15.00. Wstęp wolny

Nie byłoby to możliwe bez finansowego wkładu. Odpłatność Twoich usług (nagrywanie) przez UM zobowiązuje do nagabywania opozycji zamiast patrzenia na ręce władzy? Jeżeli znajdziesz czas aby wylogować się do życia zapraszamy na nasze listopadowe wydarzenia :)

Widocznie nie każdy potrafi to zrozumieć lub ma tak zakodowaną psychikę iż pewne wiadomości do niego nie docierają.Robicie bardzo fajną "robotę"o czym każdy kto uczestniczy w Waszych wydarzeniach dokładnie o tym wie i tak trzymać,szkoda tylko ,że jeden mieszkaniec Giżycka próbuje za wszelką cenę Was dyskryminować ale sądzę iż jako ludzie kulturalni możecie przymknąć na to wszystko oko i robić swoje za co My mieszkańcy Wam dziękujemy.

:clap:

zadowolony z życia.....
 
wyborca2014

2

2015-11-10 10:10:45

Aktywne Giżycko:

Tylko w tym tygodniu dzięki naszej dwójce radnych. Możemy finansowo zorganizować :
11 listopada społeczne obchody Dnia Niepodległości o 17.00 (Plac Rogera)

Jaki jest koszt wymienionej imprezy, oczywiście pytanie do Aktywnego Giżycka.

 
wieśniak

537

2015-11-10 10:56:26

gizycko tv:

Raczej mnie z kimś pomyliłeś. Nie posiadam studia/stacji- strony jak to ująłeś o legitymacji nie wspomnę. Kiedyś posiadałem stronę gizycko.tv lecz to było dawno temu … Zdaję się, że czas najwyższy zmienić nazwę użytkownika.

Nie pomyliłem, bo Pana nie znam. Jedyne co mogę stwierdzić (w tym wypadku mogę się mylić) to - to, że "giżycko TV" / nie wiem czemu / kojarzy mi się z filmem np. "Cygańskie Dziewczę"

 
gizycko tv
Użytkownik usunięty

2015-11-10 11:47:12

wyborca2014:

Aktywne Giżycko:

Tylko w tym tygodniu dzięki naszej dwójce radnych. Możemy finansowo zorganizować :
11 listopada społeczne obchody Dnia Niepodległości o 17.00 (Plac Rogera)

Jaki jest koszt wymienionej imprezy, oczywiście pytanie do Aktywnego Giżycka.

Ja również przypinam się do prośby wyborcy  ;-)

 
rayalbeardings

20

2015-11-10 19:46:56

administrator jest tak zajęty doradzaniem burmistrzowi, że nie polikwiduje tych fikcyjnych kont Szalonego pana T?  ;)

Najważniejsze tematy w mieście. Wypuścili Cię jak zająca abyś pytał o „sukces” murawy na stadionie. Jak okazało się, że to przedsięwzięcie Jolanty Piotrowskiej temat upadł.
W cudze pieniądze nie mam zwyczaju zaglądać. Widziałam nagrody za zawody. Krytykować nie można. Cene wynajmu Sali widowiskowej łatwo jest oszacować. Zaproszenie dla gościa pewnie i za darmo ale obiad czy zwrot paliwa na pewno wchodzi w grę. Kupno racy, flagi czy zniczy to ceny sklepowe. Wystarczy szkoła podstawowa do takiej rachunkowości.

Zresztą pewna pani kamerzysta w pewnym urzędzie miasta za nagranie sesji policzyła sobie 400 zł, (i wygrała przetarg bo to najtaniej) wiec nagranie np. całego dnia zawodów sportowych możesz policzyć nie wychodząc z domu  ;)
P.S.

To mizganie się, że „to nie ja, to nie moja strona”, jest żałośnie dziecinne. Mi jest za Ciebie wstyd. A takimi gierkami robisz tylko pod górę żonie. Nad czym bardzo ubolewam

 
gizycko tv
Użytkownik usunięty

2015-11-10 20:23:43

Aktywny:

w pewnym urzędzie miasta za nagranie sesji policzyła sobie 400 zł

więc w Giżycku taniej bo zaladwie 150 na rękę

 
wyborca2014

2

2015-11-12 10:18:09

[quote="rayalbeardings"]administrator jest tak zajęty doradzaniem burmistrzowi, że nie polikwiduje tych fikcyjnych kont Szalonego pana T?  ;)

/quote]

Według Ciebie każdy kto ma odmienne zdanie niż Wasz guru jest Szalonym panem T?  ;-)

Przejdź do strony: , 1 [2Następna