„Puchar Wyspy Giżyckiej” w Biegach ulicznych 2016

Autor Wiadomość
chilli

641

2016-05-28 21:57:53

Start

Pierwsza trójka na dystansie półmaratonu 21 097 m

Pierwsza piątka bieg na 10 km 

"Kiedyś kiełbasa wyborcza była dodatkiem. Dziś jest głównym daniem kampanii"
- Pani Jolanta Piotrowska była gotowa przeznaczyć 10% pensji na potrzeby osób ubogich.
- Piotr Marek Andruszkiewicz 100% diety radnego na cele społeczne


 
obiektywny Mężczyzna

1,308

2016-05-29 19:45:43

Nie rozumiem po co burmistrz zaprasza Kenijczyków którzy są jedynie "maszynkami "do wygrywania zawodów za co dostają swoje "pięć złotych"
Jak dla mnie i nie tylko to żenada.

zadowolony z życia.....
 
Łukasz Zakrzewski Mężczyzna
Radny Miejski

4,770

2016-05-29 20:48:12

PIAR - że Giżycko to kurort w którym startują goście z zagranicy.

Łukasz Zakrzewski - Radny Rady Miejskiej w Giżycku
facebook.pl/radnyzakrzewski/
Zajrzyj i polub, jeżeli chcesz wiedzieć co ostatnio zrobiłem dla Ciebie!
 
ewelinka_z

186

2016-05-29 23:00:27

obiektywny:

Nie rozumiem po co burmistrz zaprasza Kenijczyków którzy są jedynie "maszynkami "do wygrywania zawodów za co dostają swoje "pięć złotych"
Jak dla mnie i nie tylko to żenada.

no bez przesady kto? kogo niby zaprasza? były zapisy kilka dni wcześniej i tyle - sama też się zapisałam, bo nie traktuję tej rozrywki jak walki o złote kalesony. Jeszcze tego by brakowało by burmistrz albo kto inny wyganiał z trasy zawodników o innej skórze.

 
obiektywny Mężczyzna

1,308

2016-05-29 23:17:16

ewelinka_z:

obiektywny:

Nie rozumiem po co burmistrz zaprasza Kenijczyków którzy są jedynie "maszynkami "do wygrywania zawodów za co dostają swoje "pięć złotych"
Jak dla mnie i nie tylko to żenada.

no bez przesady kto? kogo niby zaprasza? były zapisy kilka dni wcześniej i tyle - sama też się zapisałam, bo nie traktuję tej rozrywki jak walki o złote kalesony. Jeszcze tego by brakowało by burmistrz albo kto inny wyganiał z trasy zawodników o innej skórze.

hahahaa dobre i niech tak będzie ale jak biegłaś-(eś) to pewnie po …słyszałaś (eś) co mówili ci z czołówki lub bardziej zniesmaczeni? nie mam nic do koloru skóry bo sam próbuje latem im dorównać (filtr zero a i tak dupa ) .........… :-D

zadowolony z życia.....
 
chilli

641

2016-05-30 06:34:54

ewelinka_z:

Jeszcze tego by brakowało by burmistrz albo kto inny wyganiał z trasy zawodników o innej skórze.

Też o tym myślałem ale nie jest to prosta sprawa. Gdyby zabroniono im biegu, dopiero byłaby pożywka dla mediów. Już wyobrażam sobie tytuły na portalach internetowych w tym Agresywnego Giżycka " Burmistrz Rasista"

"Kiedyś kiełbasa wyborcza była dodatkiem. Dziś jest głównym daniem kampanii"
- Pani Jolanta Piotrowska była gotowa przeznaczyć 10% pensji na potrzeby osób ubogich.
- Piotr Marek Andruszkiewicz 100% diety radnego na cele społeczne


 
wodnik szuwarek

969

2016-05-30 21:54:35

Ewentualnie utworzyć kategorię "najlepszy zawodnik zagraniczny"  ;) To oczywiście żart, ale gdyby do Giżycka przyjechał np. Henryk Szost, to też byłaby żenada, że przyjechała maszynka do wygrywania?

Precz z (forumową) komuną!
 
urodzony_mieszkaniec

27

2016-05-31 00:42:47

komu przeszkadza, że oni wygrali ? Polacy też zagranicą mieszkają i niektórzy biorą czynny udział w życiu społecznym w obcym kraju.