Przejdź do strony: , 1 ... 8, 9, 10 [11Następna

Rowery i wszystko z nimi związane...

Autor Wiadomość
Łukasz Zakrzewski Mężczyzna
Radny Miejski

5,552

2013-08-05 21:35:27

Ogólny przegląd, naciągniecie linek, nasmarowanie łańcucha itp. 30 zł

Łukasz Zakrzewski - Radny Rady Miejskiej w Giżycku
facebook.pl/radnyzakrzewski/
Zajrzyj i polub, jeżeli chcesz wiedzieć co ostatnio zrobiłem dla Ciebie!
 
fuledzki
wojciech łukowski

1,300

2013-08-06 07:20:53

Czy ktoś z Was udaje się w najbliższą niedzielę ok. 13 na Krzyż Brunona, aby powitać Zlot Rowerzystów, bo ja się udaję.

 
gizycko tv
Użytkownik usunięty

2013-08-06 15:19:24

Trzeba będzie zaliczyć zlot rowerzystów. Z informacji wynika, że wyjazd rozpoczyna się z Wilkas.

 
Łukasz Zakrzewski Mężczyzna
Radny Miejski

5,552

2013-08-07 10:54:49

Nie wykluczam udziału.

Łukasz Zakrzewski - Radny Rady Miejskiej w Giżycku
facebook.pl/radnyzakrzewski/
Zajrzyj i polub, jeżeli chcesz wiedzieć co ostatnio zrobiłem dla Ciebie!
 
Annah

20

2013-08-07 18:45:45

Ja na pewno będę :)

 
Skórka Mężczyzna
A.S

1,066

2014-03-22 19:29:22

Orientuje się ktoś czy w Giżycku znajdzie się rower, górski chyba najlepiej, o wartości ok. 300 zł? Taki porządny na dłuższe trasy wycieczkowe.

Pan Nikt!
 
krycha93 Mężczyzna

71

2014-03-23 00:32:24

Witam. Ile kosztuje w gizycku centrowanie kola? I jeszcze takie pytanko: czy posiada moze ktos na sprzedaz tarcze 160mm najlepej fiirmy avid i hamulec tarczowy hydraulika pod tarcze 180mm na przod oraz tarcze tej wielkosci.
Pw

 
Z.J. Mężczyzna

3,635

2014-03-23 00:40:38

Skórka:

Orientuje się ktoś czy w Giżycku znajdzie się rower, górski chyba najlepiej, o wartości ok. 300 zł? Taki porządny na dłuższe trasy wycieczkowe.

Rowery górskie są przeznaczone do jazdy terenowej. Na dłuższe trasy wycieczkowe najlepsze są rowery turystyczne. Odwiedź komis rowerowy w Giżycku:
http://rowery.mazury.info.pl. Jest tam też wypożyczalnia. Możesz wynająć jakiś rower, zobaczysz czy Ci pasuje i ewentualnie zamiast oddawać - kupisz. :ok:

 
Skórka Mężczyzna
A.S

1,066

2014-03-23 13:03:47

Zgoda, ale trasa wycieczki może prowadzić po różnym terenie. Dajmy na to, jeżdżąc drogą do swego domu, dzięki śmieciarkom, czasami czuję się jak w górach :green: Dziękuwe za link :ok:

Pan Nikt!
 
Pablo23

2

2014-07-11 19:47:54

Temat nie jest zły,sam jestem fanem jazdy na rowerze, tylko zbyt leniwym by go opisywać heh

 
Lugosi Mężczyzna

346

2014-07-13 10:36:38

mazury.info.pl:

Skórka:

Orientuje się ktoś czy w Giżycku znajdzie się rower, górski chyba najlepiej, o wartości ok. 300 zł? Taki porządny na dłuższe trasy wycieczkowe.

Rowery górskie są przeznaczone do jazdy terenowej. Na dłuższe trasy wycieczkowe najlepsze są rowery turystyczne. Odwiedź komis rowerowy w Giżycku:
http://rowery.mazury.info.pl. Jest tam też wypożyczalnia. Możesz wynająć jakiś rower, zobaczysz czy Ci pasuje i ewentualnie zamiast oddawać - kupisz. :ok:

No, ale ceny to z "kosmosu"!

PT-boat on the way to Havana I used to make a living, man
Pickin' the banana. Now I'm a guy for the CIA
Hooray for the USA
 
zombi


102

2020-02-23 09:02:18

 

Przejdź do strony: , 1 ... 8, 9, 10 [11Następna