Przejdź do strony: Poprzednia [12, 3, 4 ... 159,

Temat przyklejony Sport na bieżąco

Autor Wiadomość
Mickey

318

2003-09-28 11:38:56

Tutaj wpisujcie aktualne wiadomości sportowe.Dzisiaj o 17.4o odbędzie się mecz o Mistrzostwo Europy w siatkówce kobiet.Mecz pokaże chyba stacja Plus, więc zapraszam do kibicowania naszym paniom :-) Napewno wygrają :P

Ratunku kot mnie złapał !!!!!! :P
 
Mickey

318

2003-09-28 12:34:51

Hmm…Poprawka, bo mecz o 18.oo pokazuje polsat :-)

Ratunku kot mnie złapał !!!!!! :P
 
Piotrek Mężczyzna

953

2003-09-28 13:12:55

Wczoraj Jagiellonia Białystok przegrała z Pogonią Szczecin 2:1. W pierwszej połowie na boisku rządziła Pogoń i bramki padły w 35 i 44 minucie spotkania. Podczas przerwy 150 kibiców ze Szczecina zaczęła małą rozróbę i poszły w ruch kamienie i inne rzeczy ktore się nadawały do rzutu w stronę białostockich kibiców (jeden z redaktorów Radia Białystok który komentował mecz na żywo dostał kamieniem w nogę. W drugiej połowie honorowego gola strzelił Łukasz Tyczkowski w 91 minucie gry.
W ten oto sposób Jagiellonia spadła na 3 miejsce w tabeli.
A tu kilka przyśpiewek popularnych na meczach. :D
Jeśli sędzia nam podpada:
1. j..ać sędziego i całą rodzinę jego!
2. Sędzia weź sznur i powieś się, od Jagiellonii odpier... się!
3. Polscy sędziowie to k...y, sprzedawczykowie!
4. Dolarowcy, przemytnicy to sędziowie ze stolicy!
Z innej beczki:
1. Trzyliterowa łomżyńska k...a sportowa! (ŁKS łOMŻA)
2. Stomil z Olsztyna, to kawał jest sk...ysyna!
3. Legia to stara k...a, Legia j..ana jest, Legię trzeba pier...ić, polską policję też…
Teraz coś o najlepszym przyjacielu kibica :)
1. I pałką i pałką i pałką przez łeb, tak polska pOLICJA zarabia na chleb!
2. Cała pOLICJA to jedna rodzina, starszy czy młodszy, to kawał sk...ysyna!
3. Zawsze i wszędzie, pOLICJA j..ana będzie!
Jagiellonia Pany,
Żółto-Czerwone Szatany!
Jagiellonia Pany,
Żółto-Czerwone Szatany!
Gdzieś na Podlasiu leży,
Miasto Białystok zwane,
Kto się tam dostanie, ten ma przej..ane!
Lalalalalalala lalalalalalala
Kto się tam dostanie, ten ma przej..ane!
Przyjechali ludzie z miasta,
Zobaczyli co się dzieje,
Cała polska nie istnieje, Białystok szaleje…
Lalalalalalala lalalalalalala
Cała polska nie istnieje, Białystok szaleje…

 
Denver Wyróżniony Mężczyzna

2,683

2003-09-28 20:08:38

Piękny mecz! Kurcze, dziewczyny, ja Wam gratuluję, niesamowicie grałyście, jestem pod baardzo dużym wrazeniem! Jeszcze raz wielkie BRAWA ode mnie, tak dalej!
Mam ochote pograc w siatkowke :)

„A może UM ma jakieś udziały w OFG i poprzez taką reklamę osiąga jakieś zyski np. w celu spłacenia zaciągniętych kredytów?” — lewek12, 12.01.2008
 
Piotrek Mężczyzna

953

2003-09-28 22:39:36

A kto oglądał spotkanie naszych koszykarek z Hiszpankami?
Prawdę mowiąc ostatnia część meczu to było bieganie i rzucanie aby rzucić. Jak można cały mecz prowadzić 15-oma punktami a Hiszpanki ograły je kilkoma punktami. :evil:
Nie przyznaję się do naszych reprezentacji o jakąkolwiek dyscyplinę by chodziło. :evil:

 
Denver Wyróżniony Mężczyzna

2,683

2003-09-29 07:07:04

Piotrek:

Nie przyznaję się do naszych reprezentacji o jakąkolwiek dyscyplinę by chodziło. :evil:

A siatkówka? To chyba jedyna dyscyplina, na którą możemy liczyć na olimpiadzie :?

„A może UM ma jakieś udziały w OFG i poprzez taką reklamę osiąga jakieś zyski np. w celu spłacenia zaciągniętych kredytów?” — lewek12, 12.01.2008
 
Mickey

318

2003-09-29 17:07:06

Denver masz rację wczoraj nasze dziewczyny popisały sie świetną grą, tylko tak na olimpiadzie :-)

Ratunku kot mnie złapał !!!!!! :P
 
Mickey

318

2003-10-04 11:53:27

Dzisiaj inauguracja I ligi siatkówki mężczyzn :!: Zpraszam wszystkich do ogłądania pierwszego meczu na Tv4 o 14.oo Politechnika Warszawa vs Mostostal Kędzierzyn Koźle.Sykuje się pogrom beniaminku… :twisted:

Ratunku kot mnie złapał !!!!!! :P
 
Piotrek Mężczyzna

953

2003-10-04 22:34:28

Pewne zwycięstwo odnieśli piłkarze Jagiellonii w pierwszym meczu ćwierćfianłowym Pucharu Polski, pokonując na własnym stadionie czwartoligowy Raków Częstochowa 3 : 0 (3 : 0). Toczony przy non stop padającym mecz deszczu nie był porywającym widowiskiem. Pomimo, iż białostoczanie wystąpili w tym meczu w poważnie osłabieni ich przewaga przez całe spotkanie nie podlegała dyskusji, a gdyby piłkarze zachowali więcej zimnej krwi pod bramką Rakowa dzisiejsze zwycięstwo mogłoby być bardziej okazałe. Trudno jednak przypuszczać aby za trzy tygodnie częstochowianie zdołali odrobić straty z dzisiejszego meczu i przeszkodzili "Jadze" w awansie do półfinału tych rozgrywek.

 
Piotrek Mężczyzna

953

2003-10-13 22:45:34

I następne wiadomości z Białegostoku. :green:
Trzeciej ligowej porażki z rzędu doznali piłkarze Jagiellonii w wyjazdowym meczu 11 kolejki II ligi. Tym razem podopieczni Witolda Mroziewskiego ulegli 0 : 1 (0 : 0) Aluminium Konin. Dla zespołu prowadzonego od niedawna przez trenera Pawła Kowalskiego było to pierwsze zwycięstwo w bieżących rozgrywkach. Bramkę dającą cenne trzy punkty dla gospodarzy zdobył po strzale głową Łukasz Cichos. Białostoczanie już po raz czwarty w bieżącym sezonie kończyli mecz w "dziesiątkę". Tym razem boisko wcześniej opuścił Mariusz Dzienis.
(mecz odbył się 4 pażdziernika)
Zwycięstwem 3 : 1 (1 : 1) nad ŁKS-em Łódź piłkarze białostockiej Jagiellonii przerwali serię trzech kolejnych porażek w drugoligowych rozgrywkach. Po tym zwycięstwie oraz przy korzystnych wynikach w pozostałych spotkaniach (remisy Pogoni, Cracovii i Bełchatowa) jagiellończycy awansowali na 4 pozycję w tabeli, a ich strata do liderującego Zagłębia wynosi 3 punkty.
(mecz odbył się 12 pażdziernika)

 
Metamorfoza

644

2004-05-23 00:27:13

Na bieżąco - nie nic nie mówię - tak na oko to raczej raz na 8 m-cy, strasznie mylący tytuł.
Niedziela, 23.05.2004r.
W Giżycku: godz. 14:00, GKS Mamry contra Pisa Barczewo, piłka nożna - klasa okręgowa (stadion MOSiR).
17:00 Pl. Piłsudskiego: IV Żeglarski Tydzień Poloni (otwarcie, przemarsz ulicami nad "wodę", a o 19:00 w Galeonie światowe standardy jazzowe w wykonaniu "Uśmiechu".
No i oczywiście ciąg dalszy regat (jachty kabinowe i omegi) o Puchar Burmistrza Miasta Giżycka (MBSW) oraz turnieju szachowego w Klubie Garnizonowym.
/Na podst. plakatów opr. meta…/ Co jeszcze? Nie wiem?

 
young Mężczyzna
W. Iwaszkiewicz

5,850

2004-05-23 20:16:08

Mamry Giżycko - Pisa Barczewo 3:1 (0:1)
Bramki: T. Gwiazdowski (2), A. Gwiazdowski
Czy ktoś zna wynki Victorii, Rominty i Błękitnych?

RadnyIwaszkiewicz.pl - mój blog
Rada Miejska moim okiem.



 
young Mężczyzna
W. Iwaszkiewicz

5,850

2004-05-30 10:21:23

Lubomino Wilczkowo-Mamry Giżycko?:? (?:?)
Jeżeli ktoś zna wynik, niech poda!
… Gołdapi i Bartoszyc też.…

RadnyIwaszkiewicz.pl - mój blog
Rada Miejska moim okiem.



 
że tak powiem
Użytkownik usunięty

2004-05-30 15:01:54

W:MG 1:2
Gołapia 2:4 Bartoszyce

 
young Mężczyzna
W. Iwaszkiewicz

5,850

2004-05-31 18:10:17

że tak powiem:

W:MG 1:2
Gołapia 2:4 Bartoszyce

____________________ __________
W:MG 1:2 tak jak W:MG 3:1
"Gołapia" jak "goła łapa"
Niestety nie trafiłe(a)ś…

RadnyIwaszkiewicz.pl - mój blog
Rada Miejska moim okiem.



Przejdź do strony: Poprzednia [12, 3, 4 ... 159,