Przejdź do strony: , 1, 2, 3, 4 [5Następna

Ankieta
Sztuczne lodowisko w Giżycku?
jestem za 83% [39]
jestem przeciw 17% [8]
nie mam zdania 0% [0]
Głosów: 47

Sztuczne lodowisko w Giżycku

Autor Wiadomość
Metamorfoza

624

2004-12-03 23:35:55

Ho! Ho! Zanosi się, że jednak będzie… Jak to dobrze, że zatrzymałam swoje stare, wysłużone figurówki.

 
pisanka

39

2004-12-04 03:29:29

Dużo osob naprawde by chciało miec lodowisko ale z naszą władzą w miescie chyba nie ma szans;-(

http://s3.bitefight.pl/c.php?uid=19662
 
Paragon

237

2004-12-13 18:54:24

Będzie lodowisko i już. Było przed wojną, było po wojnie, musi być - taka jest tradycja.
Pam Wojciechowski pisał o drużynie hokejowej (ligowej), która odnosiła dobre wyniki w rozgrywkach (lodowisko znajdowało się obok dzisiejszej/dawnej "czwórki").
Wszystkie głosy za lodowiskiem wspieram mocno.

 
jagoda
Użytkownik usunięty

2004-12-14 14:34:02

No jak mają być takie zimy jak teraz, to chyba będą zmuszeni. :)

 
heesine
nie ma szans!

39

2004-12-14 15:09:49

ja i tak nie korzystam z żadnego lodowiska! ale w sumie chętnie bym spróbowała :cool:

Caelum ipsum petimus stultitia.
 
Paragon

237

2008-02-14 14:14:46

"Sztuczne lodowisko w Giżycku" - Czy ktoś wie, kiedy można będzie założyć łyżwy?
Zima, jak jest każdy widzi… lodowiska powstają wszędzie tylko nie w Giżycku.
Nie ma… klimatu we władzach i w samorządzie.
Przewidywalny czas oddania do użytkowania toru lodowego… 2058.. ;P

 
perva
www.kursmazury.com

3,125

2008-02-14 14:17:10

Łyżwy można załozyc i teraz…a nawet hodowlę Łyżwów…a może Wyżłów....

http://www.kursmazury.com
SZKOLENIA żEGLARSKIE ,MOTOROWODNE I BOJEROWE, REJSY MORSKIE SZKOLENIOWE ORAZ REKREACYJNE
"Nikt nie może być pewny życia, majątku i czci, gdy obraduje parlament lub prezydium PZŻ" Cromwell/Kowalski

 
Kamill
Użytkownik usunięty

2008-02-14 14:22:49

Paragon:

Nie ma… klimatu we władzach i w samorządzie.

ale za to mamy anomalia (pogodowe :crazy: )

 
gonzo3 Mężczyzna

299

2008-02-14 18:06:25

Paragon:

"Sztuczne lodowisko w Giżycku" - Czy ktoś wie, kiedy można będzie założyć łyżwy?
Zima, jak jest każdy widzi… lodowiska powstają wszędzie tylko nie w Giżycku.
Nie ma… klimatu we władzach i w samorządzie.
Przewidywalny czas oddania do użytkowania toru lodowego… 2058.. ;P

Sztuczne lodowisko w Giżycku mogło już być 30-lat temu,Zapytajcie się o szczegóły byłego burmistrza p. Lemechę dlaczego nie powstało?

 
jolikkk

2

2008-04-19 08:07:36

brak obłozenia na  basenie?????? a sprobuj z rodzina pojść i dostac sie w ciagu tygodnia na plywalnie , nie ma szansyy , wejscia pozajmowane sa przez szkółki a to chyba o czyms świadczy ,jesli chodzi o  godziny otwarcia w niedziele myśle ze to kwesia ustalen kierownika , moze nie widzial takiej potrzeby .Zanim wszyscy powstaja z łózek , co niektorzy wroca z kosciała , obiadek , zazwyczaj na basen wyskakuje sie w godz . popoludniowych , pozdrawiam

 
mariusz**

29

2008-04-19 12:52:41

Uważam że sztuczne lodowisko w Giżycku powinno powstać jak najszybciej!!
Mam wielu znajomych którzy jeżdżą na łyży do Mikołajek do Gołembiewskiegio!
Poco wywozić pieniądze z miasta jak można zbudować u nas taką atrakcję a dodatkowo to i turyści
mieli by gdzie wyjść bo aktualnie poza alkoholami świata i szmateksami to w Giżycku niema żadnych atrakcji !!!!!!!!!!!

 
adam1313 Mężczyzna

963

2008-04-19 16:42:53

A moim zdaniem jednak bedzie to marna inwestycja duzo kasy bedzie trzeba włożyć a nic z tego nie będzie!! A co do postu Mariusza tak jeżdżą ale pewnie na basen i lodowisko turystów wątpię żeby to zainteresowało ponieważ wolą pojechać nawet do tych Mikołajek do hotelu na basen i lodowisko!! A przecież wiele sportów w Giżycku nie jest dobrze dofinansowanych choćby żeglarstwo nadal ne mamy porządnego nabrzeża, zaplecza dla portów czy porządnych hangarów na sprzęt MBSW :D Przecież mamy tak piękne jezioro warto wreszcie uporządkować nasze nabrzeże turyści będą się chętniej zatrzymywać właśnie u nas, a dzięki wynikom naszych żeglarzy i deskarzy na arenie miedzy narodowej będą o nas wiedzieli!

http://lozynski.pl

Przejdź do strony: , 1, 2, 3, 4 [5Następna