Przejdź do strony: Poprzednia [12, 3, 4, 5, 6,

Tenis

Autor Wiadomość
jakuck

1

2005-09-10 22:34:37

Witam serdecznie wszystkich milosnikow najlepszej gry pod Sloncem i pod dachem jaka jest TENIS. Czy jest ktos jeszcze oprocz mnie, ktory uwaza ze jest to wspaniala gra? Jeżeli tak to prosilbym o jakis kontakt to może byśmy jakis urządzili tenisowy sparing?
Pozdrawiam serdecznie!

 
Koczerga

246

2005-09-11 12:36:14

Witam! Ja też uważam, że tenis to piękny sport. Szkoda tylko, że jest tak mało powszechny w naszym kraju, a w Giżycku znikome zainteresowanie w jego uprawianiu. Sport ekskluzywny.
Dodam, że ostatnio przepadam za golfem.… to też cudowny sport!
Pozdrawiam.

Dobry Uczynek Zawsze Zostanie Ukarany... DUZZU
 
miki Wyróżniony

1,171

2005-09-11 14:30:46

Koczerga:

Dodam, że ostatnio przepadam za golfem.… to też cudowny sport!

no i również ekskluzywny  ;)

 
jagoda
Użytkownik usunięty

2006-05-03 15:51:00

A gdzie i ile za wejście, żeby sobie pograć w tenisa w Giżycku?

 
Hipisek Mężczyzna
wieczne zdumienie

882

2006-05-03 15:52:46

W Wilkasasch na AZS-ie (chyba tak to się nazywa). Za ile nie wiem. U nas(zn. w Giżycku) też są jakieś korty..gdzieś :).

 
Elmoro

433

2006-05-03 20:23:42

jak nie wiesz to nie mow

sa na moniuszki za stadionem oraz na azetesie troche ich jest, cena przystepna bo ok. 30zl za godzine nawierzchnia ziemna, wiec mozna ladnie finezyjnie pograc, ogolnie polecam.

 
Hipisek Mężczyzna
wieczne zdumienie

882

2006-05-03 20:31:40

Dobrze, że ty wiesz, bo bez ciebie nikt by sobie nie poradził.

 
jagoda
Użytkownik usunięty

2006-05-03 21:53:20

Dzięki za informacje.

 
Metamorfoza

644

2006-09-29 21:42:37

Agnieszka Radwańska (ur. 1989 r.) w 1/2 finału turnieju WTA w Luxemurgu..!
(100 pkt. do klasyfikacji rankingowej + 29,5 tys. dolarów USA.)

 
jucha77 Kobieta

151

2006-09-30 16:46:42

jakuck:

Witam serdecznie wszystkich milosnikow najlepszej gry pod Sloncem i pod dachem jaka jest TENIS. Czy jest ktos jeszcze oprocz mnie, ktory uwaza ze jest to wspaniala gra? Jeżeli tak to prosilbym o jakis kontakt to może byśmy jakis urządzili tenisowy sparing?
Pozdrawiam serdecznie!

Ja właśnie zapisałam sie na lekcje tenisa.…
Wiec..za jakiś czas to dopiero możemy pogadać..

.
 
Metamorfoza

644

2007-05-02 14:17:44

Transmisja z turnieju w Warszawie za chwilę. Gra Agnieszka Radwańska.II runda.
Kanał: Polsat Sport.

 
Caviie
Użytkownik usunięty

2007-05-02 14:20:51

Chętnie bym pograła.
A jakiś nauczyciel na AZTS - ie jest?
Znając życie ja nawet nie wiem jak trzymać rakiete xD

 
jeenypol Kobieta
żyć, bo trzeba ....

145

2007-05-02 14:23:45

Ja tam uwielbiam tenis stołowy, a ziemnego nie lubie :P

 
screamingchair

2,068

2007-05-02 14:24:00

Ja tez lubie tenisa, ale raczaj meskiego i oglądac a nie grac, bo grac nie umiem  ;) Mój faworyt to Federer ale ostatnio cos gorzej mu idzie :(

' Each human being seemed new, and terrified him: he spoke to a race whose nature and numbers were unknown, and whose very food tasted poisonous.' E.M. Forster

 
Metamorfoza

644

2007-05-02 16:17:43

[Oryginał: 2007-05-02 14:30:01]
Mecz się zaczął… wynik na żywo tu: http://www.jandscup.pl/wyn_live.php
Pierwszy gem, serwuje Radwańska… już go wygrała do 15 i prowadzi 1:0..1
Po 5 gemach wynik 5 : 0..! Acha Radwańska gra z jedną z sióstr Bondarenko z Ukrainy Aloną..
W tej chwili dwie piłki setowe dla naszej… i koniec seta:
Radwańska (1989) - Bondarenko (1984) 6 : 0..!
[Dodano: 2007-05-02 14:48:17]
Radwańska zaczyna drugiego seta… serwuje i.…
15 :0..!
[Dodano: 2007-05-02 14:49:47]
… a teraz wynik: 15 :30..? już 15 : 40
Gem dla Bondarenko : 0 : 1
[Dodano: 2007-05-02 16:17:43]
Porażka Radwańskiej w trzech setach: 6 : 0 ; 4 : 6 i 3 : 6..!
Trudno… Alona (czyta się i wymawia Aliona :) dzisiaj była lepsza… gratulacje. A Agnieszka może spokojnie zdawać egzamin maturalny. Powodzenia. :)
J&S CUP w Warszawie w grach singlowych bez Polek.

Przejdź do strony: Poprzednia [12, 3, 4, 5, 6,