Przejdź do strony: , 1, 2, 3, 4 [56,

Tenis

Autor Wiadomość
adiG Mężczyzna
Kibic Lazio Rzym

1,584

2010-11-28 12:53:26

Nie dla nas , ale nie zawiedli nas. Spisali się na medal

 
XXXmaciek123XXX Mężczyzna

25

2010-11-28 12:56:36

Nie dla nas niestety ale wygrali z Brayanami i to cieszy

 
bart3k Mężczyzna
---------

513

2010-11-28 14:39:01

'Nie dla nas kwitnie ananas' :D No szkoda, ale co by nie mówić, tak przewidywałem.

 
marker Mężczyzna

337

2011-01-07 23:24:45

Czy może ktoś wie gdzie w mieście można pograć w tenisa stołowego? Tak aby sobie wynająć stół na dwie godziny.

 
adrianoo Mężczyzna

2,316

2011-01-19 22:30:56

Kto mógłby polecić dobrą szkołę lub dobrego instruktora tenisa ziemnego w Giżycku lub Wilkasach? I przy okazji jak to cenowo wygląda..  ;)

 
karol.misiewicz
Użytkownik usunięty

2011-01-19 22:35:43

adrianoo:

Kto mógłby polecić dobrą szkołę lub dobrego instruktora tenisa ziemnego w Giżycku lub Wilkasach? I przy okazji jak to cenowo wygląda..  ;)

Mogę siebie polecić :)

 
adam82-cars Mężczyzna

1,705

2011-01-19 22:40:15

Ojski może mały sparing?Oczywiście jak przyjdzie wiosna

 
karol.misiewicz
Użytkownik usunięty

2011-01-19 22:44:09

Już kominiarze motorami jeżdżą więc można i w tenisa pograć (-;

 
adrianoo Mężczyzna

2,316

2011-01-20 20:39:07

adrianoo:

Kto mógłby polecić dobrą szkołę lub dobrego instruktora tenisa ziemnego w Giżycku lub Wilkasach? I przy okazji jak to cenowo wygląda..  ;)

Podbijam.

 
karol.misiewicz
Użytkownik usunięty

2011-01-20 21:06:16

Podbijaj dalej, cofam swoją ochotę pomocy w nauce gry w tenisa.

 
jakubooo Mężczyzna

288

2011-02-25 12:05:42

Może zna ktoś dobrego instruktora tenisa ziemnego w giżycku? Jakies namiary i jak to cenowo wygląda, ewentualnie szkółka w wilkasach. Wszelkie informacje mile widziane.

 
bart3k Mężczyzna
---------

513

2011-02-25 13:27:40

Pan Adam Ingielewicz swego czasu prowadził szkółkę. Myślę, że jest dobry bo od lat gromi przeciwników na giżyckich turniejach. Jeśli chodzi o cenę to nie mam pojęcia.

 
chilli

641

2016-02-15 16:24:17

Maciej Kudyk wygrał trzecią rundę Grand Prix Giżycka w tenisie ziemnym.
W finale zawodów, w których uczestniczyło 14 zawodników, reprezentant gospodarzy pokonał 9:5 Adama Cąkałę z Suwałk. Maciej Kudyk jest nadal wiceliderem klasyfikacji generalnej, ale do prowadzącego Mariusza Donata z Kętrzyna traci już tylko 1 punkt. – To był mój najlepszy występ w tegorocznym cyklu Grand Prix – mówi 33-letni tenisista znad Niegocina.

więcej

"Kiedyś kiełbasa wyborcza była dodatkiem. Dziś jest głównym daniem kampanii"
- Pani Jolanta Piotrowska była gotowa przeznaczyć 10% pensji na potrzeby osób ubogich.
- Piotr Marek Andruszkiewicz 100% diety radnego na cele społeczne


 

Przejdź do strony: , 1, 2, 3, 4 [56,